Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai tizenévesek és huszas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tizenévesek és huszas éveik elején járó fiatalok 90%-a tényleg msn-en meg chaten tudnak csak egymással kommunikálni?

Figyelt kérdés
Senkit nem áll szándékomban megbántani,de sztem ez eléggé szomorú...
2010. máj. 10. 16:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is nagyon gáz :S
2010. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%
nem szomorú, hanem egyenesen szánalmas
2010. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Szerencsére én a párommal nem msnkapcsolatban érek.

17/f

2010. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem, de itt kényelmesebb, japánban már úgy megy hogy az anya a konyhából msnen szól a gyereknek hogy kész a kaja, tvben láttam, szóval ennél csak rosszabb lesz a helyzet.
2010. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Csak azért merült fel ez bennem,mivel ma egy kicsit beleolvasgattam a kérdésekbe és a legtöbb ilyen korú fiú és lány kérdése ill. válasza így hangzott:"mikor beszéltünk msn-en","amikor chaten azt írta.."...
2010. máj. 10. 16:28
 6/28 anonim ***** válasza:

én pont, hogy msnen nem tudok. és nem is szeretek :/

14/L

2010. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

heti egyszer ha felmegyek msnre.


Ja és van barátnőm, barátaim.


20F

2010. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Máshol nem tudok ismerkedni. Ez van. :S :"(

19/l

2010. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%

rühellem az msn-t csak azért vagyok fent rajta, hogy ha feljön egy két ember nagyritkán akikkel személesen ritkán találkozom akkor tudjak beszélni vele és legalább msnen ne kerüljük el egymást

nomeg külföldiekkel sem sűrűn találkozom, de jó velük beszélni néha

Egyébként ismerek én is sok ilyet aki msn en ismerkedik, és nem értem, hogy mi értelme.

2010. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
59%
Hát én szerintem tök gáz.:S Barátommal akkor szoktunk msnezni mikor nem tudunk találkozni és a telo sok lenne, de ezenkívűűl nemigen járok fel, szerintem értelmetlen, és aki nem tud máshogy beszélgetni,meg ismerkedni egyenes szánalmas! Amikor nem volt internet, se telefon anno, akkor is megoldották az emberek...
2010. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!