Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai tizenévesek és huszas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tizenévesek és huszas éveik elején járó fiatalok 90%-a tényleg msn-en meg chaten tudnak csak egymással kommunikálni?

Figyelt kérdés
Senkit nem áll szándékomban megbántani,de sztem ez eléggé szomorú...
2010. máj. 10. 16:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
gáááz:S
2010. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Jó, de mi mást tehetnék, ha nincs hova nincs kivel elmenni? O.O

Meg a bulizás amúgy se az én világom, utálom az egész ottani környezetet....

19/l

2010. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Jól szétnézel, biztos találsz helyet ahova el tudsz menni
2010. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
És egyedül mit csinálnék ott?
2010. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Amiért kiemeltem: Az utóbbi napokban újra és újra többször is téma ez itt.+1 kérdéssel kiegészítve az első kérdés -II- és ismerkedni?
2010. máj. 31. 11:25
 16/28 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten utálom az MSN-t, nem egy megsértődés volt már belőle, egy kis félreértés miatt, mert nem jött át a mondanivaló. Inkább get a real life...

21/F

2010. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

elég jellemtelen ez az msn dolog, de sajnos van hogy csak azon lehet kommunikálni.. és amikor egész nap barátnőmmel vagyok, igenis jól esik utána este órákat beszélgetni msnen, ha nem tudok vele lenni.. (másnap munka, nem lehet folyamatosan nála aludni, 20as évek elején lévő korban szerintem ez érthető).. a telefon sem lehet folyamatosan a fülemen.. jó dolog az msn, csak tudni kell leszakadni róla, és nem a virtuális világba élni mindennapjainkat.. (jelenleg a barátnőm külföldön tartózkodik, ezért sajnos csak msnen, és ritkán telefonon tudjuk tartani a kapcsolatot) ilyenkor örülök, hogy van msn:)

21F

2010. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Én is utálom az msn-t, ha 20 percnél többet kell fent lennem egyszerűen felidegelem csak magam rajta.. ismerek én is olyan msn patkányt aki egész nap fent van, ráadásul ha nincs otthon akkor is be van jelentkezve, én nem tudnám így leélni az életem.. elképzelhetetlennek tartom h mit élvez valaki abban ha egész nap csak gépel és ugyanazokkal az emberekkel beszélget nap mint nap.. " szia, hogy vagy? jol és te? én is.. " ennél azért van jobb dolgom is!
2010. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor kifejezetten jól jön. Én pl. csak hétvégente tudok együtt lenni a párommal, mert én vidéken lakom, ő Pesten. Mivel Pestre járok/tam iskolába, a legtöbb barátom pesti, így délutánonként csak msnen tudjuk tartani a kapcsolatot. Főleg most jön jól, amikor egész nap itthon vagyok, és az érettségire készülök, mert így úgy tudok velük beszélgetni, hogy közben tudunk tanulni is. Plusz a párommal úgy ismerkedtünk meg, hogy találkoztunk egy rendezvényen, tudta a nevem, írt rám egy közösségi oldalon, hogy szeretne velem ismerkedni, és hét közben beszéltünk msnen, mert csak hétvégén tudtunk legközelebb találkozni. Én kifejezetten örülök neki, hogy van ilyen lehetőség, de persze nem jó egész nap a gép előtt ülni.
2010. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Azt megértem még,ha egy adott kapcsolatban a net segítségével is "beszélget" vki az ismerőseivel-párjával,a kérdésem inkább azok felé irányul,akik CSAK így képesek ismerkedni.Ne mondjátok már azt hogy máshogy nem menne! Mi lenne ha vmi oknál fogva nem lenne többé számítógépetek v internet?Akkor azért csak kimozdulnátok otthonról ismerkedni,nem?-vagy az emberiség fele kihalna???
2010. máj. 31. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!