Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai tizenévesek és huszas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tizenévesek és huszas éveik elején járó fiatalok 90%-a tényleg msn-en meg chaten tudnak csak egymással kommunikálni?

Figyelt kérdés
Senkit nem áll szándékomban megbántani,de sztem ez eléggé szomorú...
2010. máj. 10. 16:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a baj abba,hogyha egy pár beszélget MSNen,ha egyszer ugyanúgy találkoznak amikor csak tudnak,és ott is kibeszélik magukat..Jómagam is szoktam MSN-en beszélgetni barátnőmmel,ha éppen nem jön össze a tali..Emiatt pedig én egyáltalán nem érzem magam kevesebbnek.És ezen az sem változtatni,hogy más szerint ez szánalmas,csak azért,mert nem éppen engedhetem meg magamnak,hogy órákat lógjak a telefonon.....
2010. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Utolsó! Olvass vissza kicsit! Azt írtam hogy az más,akik már egy adott kapcsolatban élnek és így(is)beszélnek egymással!
2010. máj. 31. 13:07
 23/28 anonim ***** válasza:

igen én is ott beszélgetek barátaimmal,mert sokat kell itthon lennem segíteni anyának,és tanulnom is !!

és így csak 7végén tudok találkozni barátaimmal,haverokkal

P/18

2010. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
P? Az milyen nem?
2010. máj. 31. 13:36
 25/28 anonim ***** válasza:
A világ változik, a technológia fejlődik ezzel együtt a kommunikáció is. Mert régebben hogy volt amikor nem volt internet sem telefon? Akkor az emberek leveleztek egymással postai úton vagy iskolában adogatták egymásnak a lányok, fiúk a leveleket. Annak idején akkor a levelezés is gáz lett volna? Nem vagyok neten ismerkedő párti de el kell fogadni azt hogy változik a társadalom.
2010. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Akkor itthon maradnék, és majd az élet megoldaná. De nincs az az isten, hogy a többi bulicsürhe közé menjek. Nincs szükségem alkoholista discopatkány agyhalott senkikre.

19/l

2010. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

ha nekem szólt a kérdés,akkor nem értem :)

most már végre itt a szünet,anyám meg oldotta a 2kis tesóm felügyeletét..és így többet leszek barátaimmal,mint msnen :D:D

P/18 voltam

2010. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hááát... Én szinte egész nap msn-en vagyok DE van rá okom... Ott tartom a régi oszt. társaimmal a kapcsolatot, mert messze lakom tőlük, és nekem meg kell tenni vagy 13 km-t hogy odajussak vmelyikhez... chaten meg már "családom" van (ebnevelde chat) és akár mennyire butának tartasz, 5-ös tanuló vagyok...
2010. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!