Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudunk kommunikálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudunk kommunikálni egymással?

Figyelt kérdés
1 hónapja járunk, és egyszerűen semmi komoly dologról nem tudunk beszélgetni, csak általános hülyeségekről meg hogy mi történt aznap. Szerintem ez baj. Talán nem illünk össze? Vagy miért lehet ez? Az az igazság, hogy velem minden fiúnál ez volt:S Hogyan tudnék ezen változtatni? 16 évesek vagyunk..
2010. jan. 31. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Basz ráá , és rugjáll be :D :D

.... hozzál fel valami komolyab témátt :P

2010. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ne beszéljetek, szeretkezzetek, élvezzétek egymást. Bevallom, én nem nagyon csípem a beszélgetés részét a párkapcsolatoknak. Szóval nem olyan fontos ez, csak a fontos dolgokról.
2010. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A szeretkezéssel még várunk...Persze szeretünk együtt lenni, összebújni, csókolózni, de szerintem fontos az is hogy tudjunk miről beszélgetni. Az érzéseinkről, hogy mi fontos nekünk, hogy könyebben megértsük egymást. Értitek?:D
2010. jan. 31. 23:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Én értelek, de akkor mi a gond? Ki NEM hoz fel témát? Te nem hozol fel, a srác nem hoz fel? Vagy ha felhozzátok, megakad?
2010. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, nekem is sok ilyen volt, ha nincs téma az para, egyszerűen csak nem illettek össze :)
2010. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit te akarsz,annak még idő kell. Lehet,hogy hetek, lehet,hogy hónapok. Ne siettess semmit, élvezzétek egymást.. 16 éves vagy, ráérsz agyalni később.. 23L
2010. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyikünk sem tud felhozni témát:D Hát remélem hogy fog változni, mert egyébként meg minden jó és szeretjük egymást.
2010. jan. 31. 23:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ez gond. Pedig annyi téma van. Nem lehet, hogy túl görcsösen akartok beszélni?
2010. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez valami vicc?

Annyira erőlteted és bánt, hogy nem tudtok komoly dologról beszélni, de te szeretnél.

Mégsem tudsz témát felhozni?


Akkor mi a fenéről akarsz beszélni vele ha magad sem tudod mit akarsz tőle kérdezni? Vagy milyen témakörben?

Talán ő találja ki a gondolatodat?

Gondolkozz el ezen, mondjuk lefekvés előtt (olyankor ugranak be a legjobb ötletek) és másnap kérdezd meg.


Aláírom, hogy van olyan amikor nem megy, és nem tudnak a felek egymásra hangolódni.

Sok emberrel ismerkedtem már össze és beszélgettünk.

Volt sok olyan akiről nem tudtam komoly dolgokról beszélni, mert nem tudott mit mondani rá a másik fél ha kikértem a véleményét, hogy mit gondol erről vagy arról.

Vagy átterelte a témát, hogy melyik barátnőjével mit csináltak iskola után. Vagy milyen cipőt akar venni, meg hozzá nadrágot. Meg mi volt tegnap a barátokköztben.


Csak azt akarom mondani, hogy ha más dolgokról is akarsz társalogni mint a hétköznapok, hogy kivel mi történt akkor dobd be a témát, hogy miről szeretnél eszmétcserélni. Ha terel meg nem érdekli vagy akármi, akkor már biztos lehetsz benne, hogy ez nem neked való..

2010. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!