Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen buták a tizenéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen buták a tizenévesek?

Figyelt kérdés

Olvasgatva a kérdéseket, meg a válaszokat, durván elkeserítő a kép. Ugye ez nem egy reprezentatív minta?

2-3 hetes együttjárások, meg 14-15 éves kori szexuális élmények, meg "a barátom ránézett a barátnőmre, jaj, akkor most megcsal?" típusú kérdések. A rendszeresen felmerülő vulgáris kifejezésekről ne is beszéljünk.


2010. júl. 16. 11:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöllek a XXI. században;)
2010. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legtöbben ilyenek, de van kivétel...Ezt én is rühellem, most vagyok 17, de komolyan mondom ilyen korára a legtöbb embernek már mostanában 5-6 kapcsolata volt...ha lehet ezeket a pár hetes együttjárásokat annak nevezni. Na jó ha nekik így jó akkor oké, nem szólok bele, de azért zerintem is elkeserítő. Meg sokan vannak, akik csak azért jönnek össze valakivel, hogy menőzhessenek vele...és akkor ott ahol a legtöbben hallják mesélik hangosan hogy miket szoktak kettesben csinálni....Nem tudom, ettől miért lenne nagyobb valaki, én az ilyen dolgokat megtartom magamnak...ja é nekem eddig 1 kapcsolatom volt, 1 évig, és nem miattam lett vége, de ez már másik történet.
2010. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
1-2 kivétel akad,de,igen a többség ilyen sajnos.
2010. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

R

Az a baj, hogy a mostani tinik azt hiszik, hogy az a menő, ha minél hamarabb elveszti a szüzességét, ha több sráccal/csajjal volt mint a haverok. És az ilyen emberek sajnos többségben vannak. Én személy szerint nem vagyok ez a fajta, és szerencsére az osztályomban sem téma a szex. A bnőimmel persze megbeszéljük, de másra ez nem tartozik.

És én is ismerek olyat, hogy ha az egyik csaj pasija ránézett egy másik csajra akkor az megutálta a másik csajt :S.. ez olyan hülye logika.


17/L

2010. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ez csak rosszabb lesz.Mert 13 évesen gáz szűznek lenni.Gáz megmondani 16 évesen,hogy nem volt senkid.Ez nem csak a tinik hibája,hanem ez a rossz szülői nevelés.én is lázadtam anyámék ellen,mert régimódiak,de az még nevelés volt.És 13 évesen,rohadtul nem azzal voltam elfoglalva,hogy szexeljek.
2010. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

11:42-es

Hát ez az! Nálunk középiskolában nem az volt a téma, hogy ki kivel mikor és hogyan. Sőt azok vontak kisebbségben, akiknek volt barátjuk/barátnőjük. Ez a 90-es évek elején volt.

2010. júl. 16. 11:44
 7/18 anonim ***** válasza:
Az okos tizenévesek nem járnak ide kérdezgetni :)
2010. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja, meg még azt találom nagyon furának, ahogy hallom, hogy az utcán, BKV-n egymással beszélnek a párocskák. Hát, többször volt, hogy azt gondoltam, ha valaki ilyen alpári módon beszélne velem, akkor először is lenne egy hatalmas monoklija, másodszor, pedig többet sosem állnék vele szóba. Ők meg "együtt járnak".
2010. júl. 16. 11:51
 9/18 A kérdező kommentje:

11:50-es

Ebben is van valami :)))

2010. júl. 16. 11:52
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

hasonló véleményen vagyok, mint a többiek. itt vagyok már lassan 16 éves, kimondom, hogy nem volt senkim, de nem azért, mert olyan gáz lennék, vagy valami. Volt, hogy majdnem összejöttem egy sráccal, csak az volt a baja, hogy nem én kezdeményeztem stb. Meg ha a környezetemben nincs egy normális hímegyed sem, aki nem csak a szexet, meg minden ilyet hajt, arról nem tehetek. nem leszek trófea, csak azért, mert nekik az a menő, az ilyeneket mind elküldtem melegebb éghajlatra és nem érdekelt, hogy az ő társásaságában ő a követendő példa, a menő , meg a leghelyesebb. az ilyenek miatt vagyok tartózkodó, mert nem lehet megbízni bennük.

meg ezeken akadok ki: koleszba a csajokkal olvastunk fel este egy magazint. mindenki kiakadt, amikor egy 14éves kiscsaj elkezdi, hogy most nem működik jól a szex közte meg a pasija között, pedig régen(!) minden olyan jó volt. könyörgöm hol régen? mi a francot akar a sok hülye 12-13éves, amikor azzal sincs tisztában, hogy mi hohy van? bevallom nekem a szüleim otthon nem tartottak semmiféle felvilágosítást, de ennek ellenére mindent jól tudok, mert kíváncsiságból előre elolvastam a bioszkönyvet, és neten is(biztos forrásokból) utána néztem ennek-annak. szánalmas, amikor valaki 16 évesen megkérdezi, hogy szexeltem a barátommal, de nem védekeztünk, lehetek-e terhes? most ez mi? most szerinte? meg frászt kapok a zsarolsót, meg féltékenykedős nyalizós pasiktól is. SZÁNALOM! facebook-on is van egy olyan, amit szerintem ide is nyogodtan leírhatok: "értem én hogy nagylány vagy, de 12 évesen takarodjál haza aludni" erről ennyit, na pás

2010. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!