Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetnek ilyen buták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek ilyen buták a tinik?

Figyelt kérdés

Olyan szánalmas hogy 13-14 éves tinik akik szerelmesek egymásba, mindíg azt harsogják hogy örökkön-örökké, meg te vagy nekem a nagy Ő stb... Aztán ezek a tini-kapcsolatok kb 3 hónapig tartanak... ezen mindíg csak nevetni tudok. :D


15/F


2010. szept. 13. 14:43
1 2
 1/13 Szupermókus ***** válasza:
Hormonálisan felfűtöttek és hülyén nevelték a szüleik. ennyi a kulcsa
2010. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, de annyi eszük sincs hogy észre vegyék magukat hogy már az 5. pasiját használja el, és mind az 5-nek azt mondta hogy örökkön örökké?!

Primitívek. Nekem is volt már barátnőm, de ilyen nem mondtam neki sose hogy örökkön örökké, mert szerintem ilyen nem létezik.

2010. szept. 13. 14:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet holnap te is szerelmes leszel és csak 1 leszel a sok "buta tini" közül.
2010. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
őő féltékeny vagy ember ?
2010. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
13-14 éveseket nevez buta tininek egy 15 éves. Bocs, de röhögnöm kell.
2010. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyenek vannak huszon évesen is. Sajnos. (De amúgy ez teljesen természetes, hisz egy tizenéves még a mesében éli a szerelmet. Felöltözteti a párját valaminek és abba lesz szerelmes. Meg hát ott vannak az új dolgok kipróbálása, a másikkal aló bánás megtanulása - ez nem mindenkire érvényes már - stb.)
2010. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tudod ha az ember szerelmes (én még sose voltam az), azt gondolja, hogy ő lessz az igazi, de álltalában téved. különben is neked mi bajod van ezzel, majd ahogy növünk okosodunk. Senki se születik professzornak! Én sose mondanék ilyet senkiről, mivel nem vagyok az a típus, aki állandóan a nagy szerelmeről álmodik, de van aki ilyen és ezzel nincs semmi probléma. Ki tudja, lehet egyszer ilyen leszek. 13/L
2010. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és nevess csak bátran, mi meg rajtad nevetünk.
2010. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te kemény 15 éves "férfi" :D pff
2010. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség ez az örökkön-örékké dolog, sőt, ha valójában szeret valakit, akkor így is érzi, az viszont tényleg gyanús, ha egy év alatt az harmadik, akit örökké szeret (mert akkor valószínűleg nem).

Én is így érzek most, pedig már 20 vagyok, és nem mentem volna bele távkapcsolatba, ha nem lennék benne biztos, hogy évek vagy évtizedek múlva is együtt leszünk. Nem biztos, hogy valaki azért hisz a mesékben mert még gyerek, előfordul hogy csak azért, mert már látott meséket valóra válni.

2010. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!