Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tinik nem szoktak szőrteleníteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinik nem szoktak szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

Már a 3. csajt fogom ki aki nem szőrteleníti a karját és vastag fekete szőrös neki.

17/L


2011. júl. 7. 20:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem gondolják, hogy mindenki olyan felszínes, hogy csak a szőrzet vagy annak hiánya miatt lehetnek értékes emberek.
2011. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem neked akarnak megfelelni.
2011. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
itt nem arrol van szo h mitöl értékes ember hanem arrol h az ember legyen már igényes mert egy szőrös nő visszataszító
2011. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyu ha nincs barátja vagy valaki társ az életében és nem a kifutóra vagy randizni megy akkor minek hetente szőrteleníteni. Nem divatbemutatóra csak az utcára mennem ki....
2011. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
mennek ki....
2011. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

azért nem szőrtelenítenek, mert:

1. a kart nem szokás

2. itt rinyálsz, hogy utána borostás lesz

3. Nem olyan felszínesek, mint te

4. nyomorék vagy

2011. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Nekem eddig egyik barátnőm sem szőrtelenítette a karját, mind megkérdezte, hogy zavar-e, de sosem zavart. Egy nőnek sosincs olyan prémje mint egy férfinek, ha mégis, akkor meg legyen annyi önkritikája, hogy leszedi.
2011. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem értem, hogyha te egy 17 éves lány vagy, mit érdekel, hogy egy mondjuk 13-15 éves szőrös-e, vagy sem...?
2011. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kövezz meg, de én 19 évesen sosem szőrtelenítettem a karom. 10 éves korom óta menstruálok, és a szőkésbarna hajamhoz fekete szőr nőtt a lábamon, hónaljamon, intim részen, azt muszáj szednem. A karom az egyetlen, ahol nem teszem, mert az csak szőkésbarna, mint a hajam. Egy borostás kar sokkal rosszabb, ráadásul kellemetlen hozzáérni. Ha valakinek emiatt nem tetszem, csak mosolygok.
2011. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Egen, 21:08-as szépen összefoglalta.
2011. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!