Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tinik nem szoktak szőrteleníteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinik nem szoktak szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

Már a 3. csajt fogom ki aki nem szőrteleníti a karját és vastag fekete szőrös neki.

17/L


2011. júl. 7. 20:58
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Ohh most látom elírtam.

17/F vagyok

Nem kizáró ok nálam csak nem bejövős a szőr. Előző barátnőm is mikor gyantázta olyan gyönyörű szép volt neki.

2011. júl. 7. 21:26
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
"17/F vagyok " Biztosan? Jól megnézted? Manapság már nem olyan könnyű ezt eldönteni.:)
2011. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Mi az, hogy három csaj tofgtál ki és mikor tudtad meg, hogy nem szőrtelenít, neked ez tényleg ennyire nagy baj??
2011. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy gyantáztatni tudja, ahhoz x cm-re meg kell növeszteni, azt hogy bírtad ki? Mellesleg nem értem miért baj az, ha valakinek szőrös a karja, főleg ha nem fekete... Nem fogok azért plusz x ezret kidobni gyantára, hogy megerősödjön.
2011. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a természetes állapot, hogy szőrös. Nem véletlenül, vagy elcsúfítás okán az, hanem funkciója van. Ha leszeded, még borostás is, rossz hozzáérni, ráadásul ha rosszul szedi le, véraláfutásos lehet (ha gyantázza, ha borotválja, akkor meg nagyon megerősödik a szőr).

Ha neked nem tetszik, a barátnőddel megbeszéled, és valószínűleg leszedi a kedvedért - na de mit zavar téged más, ismeretlen nőkön? Ha nincs barátja, akkor főleg, minek vállalja a plusz fájdalmat, hogy leszedje a kezéről? Végül is, valóban nem divatbemutatóra megy, és valószínűleg nem is egy gyapjas mamut :) Ha mégis, akkor úgyis le fogja szedni idővel... Kivéve, ha nem akar megfelelni másoknak, vagy nem érdekli - szerintem az is elfogadható épp.

2011. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 DakotaDamon ***** válasza:
100%

Karon egyáltalán nem gáz, ha nem szőrtelenít. Ha téged mégis zavar, szólj neki!

Különben is, te szeded a gyapjat a lábadról és a karodról?

2011. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%
majd ha teis;) mivan, ha a kövi csajodat zavarni fogja, h szőrős vagy? akkor mnindenedet leborotválod?
2011. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én le vagyok maradva! A kart is szokták szőrteleníteni?
2011. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem csak a kedves kérdezőnél ez alap követelmény hogy összejöjjön valakivel.
2011. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én a karomat szoktam, de csak mert fehér bőrű vagyok, és elég sötét a szőrzetem. Amúgy nem tudom, a kart nem mindig szokták, csak ha nagyon zavaró. Mindenki döntse el maga, mennyire rontja az összképet, nekem ő az egyik kedvenc modellem, és arra lettem figyelmes, hogy nála mondjuk eléggé feltűnő.


[link]

2011. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!