Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyell, vagy most ez miért van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell, vagy most ez miért van?

Figyelt kérdés
Mikor a barátommal vagyok és mondjuk elmegyünk valahova kocsival,megállunk valahol,vagy valahova bemegy,bolt,vagy akármilyen áruházba,akkor soha nem akarja,hogy bemenjek vele,olyna jól esne,ha azt mondaná,hogy gyere vásároljunk együtt,olyna megalázó,hogy ott ücsörgök:(Nem hiszem,hogy gáz lennék,nem vagyok beképzelt ,de mindig kihozom a maximumot magamból,még ha sétálni is megyünk.Nem csak boltról van szó,sok más alkalomról is,én mindig cssak maradjak a kocsiba:(
2010. júl. 15. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Arra vár hogy ellopják a kocsiját, és a kocsival együtt téged is, mert utál, ronda vagy és nem tetszel neki. Szakítani nem akar, inkább vár.
2010. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D
2010. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ő még tudja hogy hol a nő helye.
2010. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, h. pont nem akarja, h. ellopják a verdáját de nincs benne riasztó.. ezért ott hagy téged, majd te kiabálsz, ha valaki leakarja nyúlni a kocsit..
2010. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ezt tőle kellene megkérdezned. :))
2010. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

elég érdekes viselkedés, de semmi okát nem látom, hogy ezt miért ne tőle kérdezd meg

Ti egyáltalán nem szoktatok beszélgetni? Ennek is szóba kellett volna kerülni már!

Lehet, hogy nem akarja, hogy sokat válogass, egyedül hamarabb végez a vásárlással :P

2010. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kérdeztem,persze,válasz: szóra se méltatom
2010. júl. 15. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Szállj ki és vidd a slusszkulcsot, ha te vársz, ő is várhat, ha nem tetszik neki ott a slusszkulcs, gyönyörű egyedi mintássá teheted az autót.
2010. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, én is tudnék a páromról mesélni, a mi esetünkben kiderült nagy nehezen, hogy nem szégyell, csak egyszerűen nem tudja úgy felvállalni a vonzalmát mások előtt. Mindegy, mert én úgy kikészültem, hogy erre rámentünk, már nem vagyunk boldogok.


Szóval tévedhetsz is, és nem biztos, hogy szégyell.


De ami nekem erről eszembejutott az az, hogy van esetleg másik barátnő a környéken, vagy csak szimplán flörtölget ezeken a helyeken, és aggódik, hogy lebukik előtted, ha egy lány ráköszön.

2010. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!