Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Roma fiúk udvarlása iylen lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma fiúk udvarlása iylen lenne?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki elkezdett nekem udvarolni.Állitólag nagyon szeret már egy ideje.Én Magyar lány vagyok,tudni kell hogy tizenévesek vagyunk mindketten.Kiváncsi lennék elsősorban roma fiútól,ha szerelmesek vagytok akkor szégyenlősek is?Úgyértem nagyon tapintatos kedves,nem erőszakoskodik pedig már voltunk kettesben is.Mondta hogy nagyon szeret engem,és komoylak a szándékai.Elhihetem neki?Nem tudom nekem is szimpatikus!:)
2010. júl. 15. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
57%
Én pont, hogy elmondtam neki, hogy anyámék is kitagadtak..és hogy ilyen állatokkkal tele van a világ, mint te is..nem mondtam, hogy a cigányok jó fejek..de azért van egy-két kivétel is..
2010. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
65%
Anyádéknak igazuk volt, mert szeretnek, és csak jót akartak neked. Meg fogod bánni, hogy ellenkeztél anyádékkal, mituán megváltozik a raj barátod.
2010. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
A raj vagányt jelent..vagy ezt is akartad mondani?:D
2010. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
Az ő szemükbe te paraszt vagy mer a rajok a magyarokat parasztoknak hívják. Úgyhogy az ő szülei ezt úgy fogják fel, hogy a lányuk 1 paraszttal jár. :D
2010. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
vagyis a fiuk bocsi
2010. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
Ja bocs hogy nemtudok cigányul :D
2010. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
A barátod mit dolgozik amúgy?
2010. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
nem tudod mit jelent de azért irogatod..
2010. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
44%

Háát nem tudom...nekem rossz tapasztalataim vannak velük...

Én úgy lettem nevelve kiskoromtól fogva,hogy nem voltak előitéleteim a cigányokkal szemben, sőt olyan általános iskolába jártam ahol sok cigány járt,sok cigány barátom volt,sőt a legjobb barátom is cigány lány lett.

Mikor felső tagozatos lettem,a szüleim másik iskolába vittek,nehezen hagytam ott a cigány barátnőmet.Pár év múlva,egy közös ismerösünk mesélte neki,hogy a régi legjobb barátnőm azt mesélte neki,hogy én egy gusztustalan ri.anc vagyok(az voltam hogyne,kitünő tanuló,a tanárok kedvence,pasizni hirből se pasiztam könyörgök 10éves voltam :D).Szóval kedves volt...

Akkor később már olyan 14évesen barátkoztam egy roma lánnyal.Mindenki óvott tőle,könyörgött ,hogy ne tegyem,de én nem hallgattam rájuk,mert olyan aranyos volt,meg jófej meg minden.Mindent elmondtunk egymásnak stb..Elvoltunk évekig...aztán hirtelen hallom a hirt,hogy a csaj agyon akar engem verni,merthogy én ler.bancoztam a húgát.Én nem is ismertem a húgát,beszélni akartam vele,hát abból az lett,hogy alig tudtam megmenekülni szét akart engem verni...

Aztán vicc az egészbe,hogy kiderült igazam volt...kiderült nem is volt húga :D :D...

Végül csak kapcsolatokkal tudtam megmenekülni...hogy leállitották rólam a lányt...különben mint mondta,kiverte volna az összes fogamat...

Akkor... szintén 14évesen volt a baráti körünkben 2cigány fiú...mindkettő helyes,aranyos...ápolt...normálisnak tünő

összejöttem az egyikkel.Mindenki mondta ,hogy ezt ne..a legjobb barátnőm is megpróbálta bebizonyitani ,hogy nem lehet bennük bizni,nem hittem el.Erre felhivta telón,és mondta neki,hogy annyira tetszik neki,meg kivánja,menjen át hozzá...a srác meg egyből szaladt át,hogy oké rohan.Amikor megjött és meglátott,hogy ketten várjuk,ennyit szólt,most lebuktam igaz ?Pedig szeretlek...bocsánatot kérek...ott sajnáltatta magát...

Persze szakitottam.Ezek után a srác mindenkinek hiresztelte,hogy lefeküdtem vele...pedig semmi se volt köztünk.

A másik utánam futó cigány sráccal persze már kezdeni se akartam...pedig folyton futott utánam,hogy igy szeret meg úgy.Miután mondtam neki,hogy nem szeretnék tőle semmit,rögtön mondta ,hogy persze megérti.Aztán hallom a városban,hogy terjeszti,hogy igy lefektetett meg úgy...pedig egy csók se volt köztünk...

Yaa és barátnőmre is rámászott ő is lekoptatta...erre a srác elhiresztelte,hogy senki nem kezdjen a barátnőmmel,mert olyan büdös a szája ,hogy meglehet tőle fulladni...

Na ezek után én elhatároztam ,hogy többé cigányokkal nem kezdek,pedig nem vagyok gyülölködő...egyszerüen mire betöltöttem a 15öt az összes jóérzést kiirtották belölem irántuk...Én ma se utálom őket...egyszerüen kerülöm őket.

És bocsi,hogy leirtam a tapasztalataimat,lehet,hogy a te barátod épp más...de én is ezt hittem az én barátaimról,hiába mondta nekem mindenki ,hogy ne,később kiderült igazuk volt...

20/L.

2010. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim válasza:

Szia!

1x Az a "fehér cigányos" szólás az első oldalon beteges.A nagy kopasz fejű alkesz nyomorultak mivel jobbak mint a cigok?Minden hétvégén az árokban döglötök a saját hányásotokban.Gratula nagy magyar.Na de sztem ne menj bele ebbe.Az nem a Te világod.Keress magadnak egy kedves MAGYAR srácot és akk minden rendben lesz.További szép életet. Quaritch

2010. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!