Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Roma fiúk udvarlása iylen lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma fiúk udvarlása iylen lenne?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki elkezdett nekem udvarolni.Állitólag nagyon szeret már egy ideje.Én Magyar lány vagyok,tudni kell hogy tizenévesek vagyunk mindketten.Kiváncsi lennék elsősorban roma fiútól,ha szerelmesek vagytok akkor szégyenlősek is?Úgyértem nagyon tapintatos kedves,nem erőszakoskodik pedig már voltunk kettesben is.Mondta hogy nagyon szeret engem,és komoylak a szándékai.Elhihetem neki?Nem tudom nekem is szimpatikus!:)
2010. júl. 15. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 A kérdező kommentje:
jah a hűségről hivták buliba és mondta nélkülem nem megy!Én meg nem hiszem hogy mehetk.aztmondta akkor kihagyja.Nem azt mondom,hogy mindent elhiaszek és bedőlők,de tegnap mondtam nekkii hogy nem sok értelme van hiszen rengeteg akadály lessz,és könnyezettt a szeme,eset már hivott is,hogy nagyon szeret engem,életében igy nem érzett!ennyi !Én monmdtam neki hogy nem tudok fiúkban amúgysem bizni aztmondta hagyjak neki egy kis időt hogy bizonyitson!És nagyon figyelmmes velem szemben ez tény!Alapból hngsúlyozom én sem vagyok tőlük odáig!Tudom azt is ,hogy nmmások.de van ami tetszik benne,nagyon is!Udvarlás ez még semmi több!Hozzáteszem még nem udvaroltak ilyen szépen és kitartóan nekem.Fájt a hasam és ő átjött én pihentem és mellettem állt 2órát:)Én mondtam neki hogy üljön le vagy menjen valahova mert ez igy ciki aztmondta nem ne zavarjon az engem neki jó igy!:)
2010. júl. 15. 13:38
 22/73 anonim ***** válasza:
61%
Magyarnak utána nem lesz hozzád gusztusa az biztos :D Úgyhogy ne nagyon dicsekedj majd vele, miután esetleg szakítotok :D
2010. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó :D :D
2010. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:
gusztus?Hmmm... nenm tudom nagyon tiszta a ruhája is mindig és amikor sétáltunk és piszkos lett akkor ment haza átőltözni!De nem védelmezni akarom csak irom hogy nem az a koszos fajta!!!!
2010. júl. 15. 14:02
 25/73 A kérdező kommentje:
De én még vagy 1-2évig biztosan nem fogok sexelni mint már irtam,és ha már a gusztusnál tartunk!
2010. júl. 15. 14:04
 26/73 A kérdező kommentje:

Egy gádzso a közeledbe férkőzik aztán meg majd jol kirabol.. szerintem keress mást :)



Aki ezt irta az meg nagyon rossazt irt illetve rosszúl irta a roma az semmmiképpen sem gádzsó ehhez nem kell sok ész!De mindegy!amúgy köszönöm a válaszokat!A negativokat is azért vagyok itt,hogy véleményt kapjak tehát nem gáz:)

2010. júl. 15. 14:08
 27/73 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem MENEKÜLJ!!!!!!!!!!!

Cigányhoz hozzáérni? Jáááj! A tyúkok sem dugnak elefánttal.

Ne hülyéskedj! Normál ember átmegy az utca túloldalára ha roma jön vele szemben.

2010. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
42%
ha tényleg ilyen, ahogy leírtad, akkor járj vele, persze csak ha te is szereted őt :) és ne törődj vele, h cigány, lehet, h ő a normálisabbakhoz tartozik. Amúgy a családja milyen?
2010. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
78%
A magyarok szemében gusztus már akkor elfog menni hacsak hozzád ér. :D
2010. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 A kérdező kommentje:
Nem ismerem még de már többszőr hivott át magukhoz!Ez még naGYON KEZEDETLEGES EGY DOLOG,MINT IRTAM.ő MÁR RÉGÓTA PRÓBÁLKOZIK DE ÉN NEM AKARTAM SEMMIT,ÉS NEM A SZÁRMAZÁSA MIATT FELTÉTLEN,HANEM ÚGY EGYÁLTALÁN FIÚZGATNI MÁÉG NEM.aZTÁN ÚJRA ÉS ÚJRA FELBUKKANT,ÉS A KEDVESSÉGE MIATT MEGKEDVELTEM ŐT ,DE EGYENLŐRE ENYI.aZTMONDTA Ő KOMOLYAN GONDOLJA VELEM!vÁR RÁM HA KELL SOKÁIG AZ SEM BAJ.léS A VISELKEDÉSE IS ARRA VALL,HOGY SZERET ENGEM,EZT TÖBBEN IS MONDTÁK!éN MEG MOST ITT VAGYOK HOGY NEM TUDOM?!hÁLA AKIALAKITOTT HELYZETNEK A SOK HÜLYE ROMA ÉS NEM ROMA EMBERNEK EGYRÁNT!eZ VAN!
2010. júl. 15. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!