Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Roma fiúk udvarlása iylen lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma fiúk udvarlása iylen lenne?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki elkezdett nekem udvarolni.Állitólag nagyon szeret már egy ideje.Én Magyar lány vagyok,tudni kell hogy tizenévesek vagyunk mindketten.Kiváncsi lennék elsősorban roma fiútól,ha szerelmesek vagytok akkor szégyenlősek is?Úgyértem nagyon tapintatos kedves,nem erőszakoskodik pedig már voltunk kettesben is.Mondta hogy nagyon szeret engem,és komoylak a szándékai.Elhihetem neki?Nem tudom nekem is szimpatikus!:)
2010. júl. 15. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
57%
Meg a cigányoknál divat a korai dugás. Ha nem dugsz vele az első héten szerintem még meg is fog verni, sőt nemcsak ő, hanem az egész családja. Meg ha én megtudnám hogy a csaj előttem 1 cigánnyal járt azonnal hagynám a francba, és szerintem ezzel még rengetegen így vannak.
2010. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 A kérdező kommentje:
BOCS A NAGYBETÜKÉRT CSAK "VAKON"IROK MERT IGY VAN EZ AZ OLDAL NEKEM BEÁLLITVA ÉS CSAK PONTOKAT LÁTOK:)NEM VOLT SZÁNDÉKOS A "KIABÁLÁS":)
2010. júl. 15. 14:28
 33/73 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jól elintézted, részvétem. Most egy életen át nemfogod tudni levakarni magadról. Ha nem fogsz vele járni nagy gondok lesznek sztem a családja részéről. Ők családostól támadnak.
2010. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 A kérdező kommentje:
Dehát pont ez az hogy nem erőltett semmit sem:)Én értelek de nem erőszakoskodik!És mondom tudja,hogy nem fogok!Miért vernének meg csak mert nem fekszem azonnal?!Hiszen mondta is,hogy tudja nem oylan lány vagyok,és ez tetszik neki bennem!
2010. júl. 15. 14:29
 35/73 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Az érzéseidre hallgas.Nekem is volt félvér pasim 1 évig éltünk együtt.Bár tisztába kell lenned hogy lehet hogy anyudék nem fogják jó szemmel nézni,de ha látják hogy akarod őt akkor bele fognak törödni. A hűség ilyen korba nem bőrszín függő.Később sem. Csak arra vigyázz ,hogy vannak olyan roma fajták akiknél a hűség az persze nem tizenévesen .Hogy mindegy hány nővel csalja meg a feleségét akkor is haza megy mindig. És ezt később a nőknek el kell fogadniuk. A cigány nőknél az van hogy a lényeg hogy az uram én hozzám jön haza és nem máshoz. De ez az idő messze van. Higyjél neki és sok boldogságot kívánok. Ne törödj mással és ne érdekeljen majd az utón hogy sokan furán néznek majd rátok. Sok erőt és kitartást!!!
2010. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
69%

Istenem ne halgass senki másra csak a szívedre! :)

Ha már itt tartunk magyarokból is van olyan ember aki lop,csal,hazudik és vannak olyan romák akik ezerszer különbbek egy fehér embernél. Persze, tény hogy vannak köztük rossz emberek, én ezt elismerem és nem is vitatom. Az a gond hogy minden ember általánosítja őket.. pedig vannak köztük is igen jó emberek. Ezmost tapasztalat. Volt dolgom egy -igaz csak félcigány- fiúval. Azért a családján is látszott, sokan voltak testvére. De aztmondta ő nem akarja hogy olyannak nézzék mint a többieket és ő jó ember. Istenem 2 évig voltunk együtt. Aztán elköltözött külföldre, és távkapcsolatként nem működött. 2 hónaponta találkozunk, még akkor is olyan jólesik a társasága.

Figyelj, csináld azt amit érzel! :)

2010. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj az összes cigány az elején még ilyen mézes-mázas. Nemsokára befog keményíteni, de én akkor nem lennék a helyedben.
2010. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 A kérdező kommentje:
ez még nem oylan komoyl dolog,hogy érted a családját?!Majd most beleszólnak hogy feküdjek le a fiúkkal?:)Hát ez vicces lenne azért,én elhiszem hogy hevesebbek meg mit tudom is én de iylen miatt támadásokat inditani azért!Nem is ismernek engem annyira és járt már itt a kőrnyéken lánnyal és semmi sem volt semmi balhé nem lett belőle!de velük látod csak arra ment hagyta is az egészet mikor nem jött ösze ,és kész.arra lehet neki több is ,na mindegy!Én már az egészet nem vágom,itt nagyon félre lette értve.Mit intéztem jó le?Hogy szóba álltam vele és haverkodunk?Ezért most megőlnek mert nem dugok???Jajj istenem azért nem kanibálok!
2010. júl. 15. 14:33
 39/73 anonim ***** válasza:
56%
Összejössz vele aztán nemsokára költöznöd kell a putriba. Az egész életedet ricsajban, szemétben fogod letölteni. Az lesz a munkád, hogy a ladával jártok majd vasat gyűjteni, meg lomtalanításkor vadásztok a kihajított cuccokra :D
2010. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 Funktasztikus ***** válasza:
56%
minek jöszz ide ha nem fogadod meg a tanácsot direkt csak az agyunkat akarod huzni...... járj vele ha akarsz majd utána ne sirj hoyg nem leszz senkid...egy csaj nem rég mondta elnekem hoyg egy ilyennel smárolt megmondtam neki hoyg gusztustalan amit csinált 3ből 3 cigány bolt a barátja....de csak tedd.... majd meglátod jah és a csaj msot is szerelmes a volt barátai köuül azu egyikbe ö gusztustalan te ne utánozd:D
2010. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!