Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Roma fiúk udvarlása iylen lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma fiúk udvarlása iylen lenne?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki elkezdett nekem udvarolni.Állitólag nagyon szeret már egy ideje.Én Magyar lány vagyok,tudni kell hogy tizenévesek vagyunk mindketten.Kiváncsi lennék elsősorban roma fiútól,ha szerelmesek vagytok akkor szégyenlősek is?Úgyértem nagyon tapintatos kedves,nem erőszakoskodik pedig már voltunk kettesben is.Mondta hogy nagyon szeret engem,és komoylak a szándékai.Elhihetem neki?Nem tudom nekem is szimpatikus!:)
2010. júl. 15. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 Funktasztikus ***** válasza:
bocs a hibákért...
2010. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
40%
De tulajdonképpen én minek is adok neki tanácsokat? Akinek az megfordul a fejében, hogy 1 cigánnyal szétkeféltesse magát az aztsem, érdemli meg, hogy ezt a billentyűt leüssem neki :D
2010. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
58%
Pontozzatok le nyugodtan, ha akartok.. az én párom roma..amikor elkérte a számomat és én odaadtam akkor csak dumálni akartam vele semmi komoly. Ő kitartóan udvarolt nekem..Anyuék nagyon ellenezték..ki is atagadtak nagyon sokat küszködtünk egymásért, azt tudnod kell amikor a szemébe nézek tudom, hogy akárhogyis , de jól döntöttem amikor őt választottam. Mindent megtesz értem és soha nem bántana..sőt a sexet is addig halogatta, hogy megkérdeztem tőle, hogy valami baj van velem?:D A családja semmibe nem szól bele. Az tény, hogy ricsaj van náluk állandóan, de nálunk csend és nyugalom van. MInden nap úgy bánik velem, mint egy királynővel, pedig együtt vagyunk már egy pár éve. És török kamionossal még nem is találkoztam életemben:D
2010. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:

14:50


Akkor takarodj Indiába.

Mondjuk ott is utálják a cigókat.

2010. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
15:02-es Hűű, de beszóltál..
2010. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
A te szavad itt semmit nem ér uh kuss :D
2010. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
fehércigány
2010. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
37%
Ja, hogy te jobb vagy? Szerintem ide az ír, aki akar. Én meg téged nem nézlek embernek, remélem a következő életedben egy dögvájó cigánynak születsz majd meg..boldog rézgyűjtögetést!
2010. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
23%

pff undorito rasszisták titeket kéne kiirtani:S

és h a kérdéshez is szoljak szerintem is hallgass a szivedre és tedd azt amit egy "magyarral" csinálnál..

15L

2010. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
Ja hogy azmár nem ember aki nemt terjeszti a fertőt azzal, hogy a kiscsajt rajokkal való kavarásra buzdítja?
2010. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!