Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetek iylen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek iylen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Nos, az volt, hogy a sráccal, akivel kb fél éve járok, elterveztük, hogy nálam alszik. Szüleimet is megkérdeztem, hogy engedik e de a válasz egyértelmű nem volt. Az az igazság, hogy a szüleim le se sz*rnak engem :(

jobbanmondva az anyám és a nevelőapám, aki utáél engem, mert van egy velem egyidős lánya, és (nem nagyképüségből)mindenbe jobb vagyok nála. Na, de a lényeg, hogy egy este elmentek valahova érettségis barátokkal, és akkor én behivtam magamhoz a barátomat. Hát, nem aludni jött át, azt gondolom sejtettétek. Már nagyban "csináltuk" amikor anyám benyitott... na azt az égést. Nézett egyet, aztán kiment. A barátom gyorsan elment haza én pedig sorozatba kértem a bocsánatokat, de nem engedett.Aztán jött a szobafogság stb. és nem találkozhattam Vele. Győzködtem anyát, hogy csak egyszer had aludjon itt, míg végül(nagy nehezen) megengedte, egyetlen egy éjszakára. Oké, amikor átjött hogy itt aludjon, már félve jött be szegény.

Elmentünk együtt "zuhanyozni", és amikormár "zuhanyoztunk", a fürdőbe nyílik még egy ajtó a mosókonyha, onnan benyitott a nevelőapám lánya... Mi megijedtünk és mind a ketten hanyattvágódtunk a földön. Az meg kiröhögött, és persze egyből rohant az apjához. Hát az is szép volt, és a lényeg, hogy miután kimentünk a fürdőből a barátom akkor vette észre, hogy kiszakadt a gumi... mentünk a dokihoz stb. Anyám azóta senkit nem enged nálam aludni.:/ Egyszer aludhattunk még együtt egy sátorba a sátorozós túrán -.-" Ez az Én történetem...


2011. júl. 1. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tök aranyos vagy:).És,mi a gond?Ha szeretitek egymást,akkor ez nem lehet gond.Tartsatok ki egymás mellett jóban,rosszban,szeressétek egymást.
2011. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, ha szabad kérdeznem?
2011. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja,és szexeljetek máshol!!Van egy csomó király,extrém hely!Védekezni meg felelősséggel!!!
2011. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
És ez ki a szart érdekel?
2011. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Pfúúú. Nem irigyellek a szüleid miatt. Szerencsére nekem apám megenged "mindent" miután van hogy hetekig nem jön haza, és egyedül vagyok, persze tudom hol a határ. Beszéld meg a szüleiddel hogy szerinted elég nagy vagy ahhoz hogy legyen a egy barátod. Mond meg nekik hogy ha eltiltanak, annál jobban fogod csinálni, mert a kamaszok ilyenek (gondolom még abba a korba lehetsz). Mondjuk én ezt csak hallom, mert miután én nem vagy eltiltva "semmitől" ezért nincs bennem olyan vágy hogy azt csináljam amitől eltiltottak. A nevelőapád lányával meg ne foglalkozz, paraszt. Irigy mert neked van barátod, neki pedig nincs? A mostoha testvérek általában ilyenek. Az a baj hogy anyád is inkább a nevelőapáddal van mint hogy a saját lánya mellé állna. Ezt akár meg is mondhatod neki. Persze most így nekem is nagy a pofám mert nem vagyok abba a helyzetbe. 18F
2011. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: köszönöm. :) és rendben, remélem így lesz!
2011. júl. 1. 21:59
 7/16 A kérdező kommentje:
Sonata90: 18 leszek :)
2011. júl. 1. 22:01
 8/16 anonim ***** válasza:
Szóval 18 LESZEL...nincs is több kérdésem...
2011. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Dagobert_bácsi :

Köszönöm a tanácsokat. :)

és igen, mindenki ezt mondja a szüleimre, hogy nem irigyel miattuk... hát de nézzük a jó oldalát: már csak pár hónap, és 18 leszek, és elköltözhetek. :) azt biztos örömmel támogatják majd...

2011. júl. 1. 22:03
 10/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha 14, akkor érthető, hogy fognak.

Ha 22, akkor viszont csöppet maradiak...

2011. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!