Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetek iylen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek iylen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Nos, az volt, hogy a sráccal, akivel kb fél éve járok, elterveztük, hogy nálam alszik. Szüleimet is megkérdeztem, hogy engedik e de a válasz egyértelmű nem volt. Az az igazság, hogy a szüleim le se sz*rnak engem :(

jobbanmondva az anyám és a nevelőapám, aki utáél engem, mert van egy velem egyidős lánya, és (nem nagyképüségből)mindenbe jobb vagyok nála. Na, de a lényeg, hogy egy este elmentek valahova érettségis barátokkal, és akkor én behivtam magamhoz a barátomat. Hát, nem aludni jött át, azt gondolom sejtettétek. Már nagyban "csináltuk" amikor anyám benyitott... na azt az égést. Nézett egyet, aztán kiment. A barátom gyorsan elment haza én pedig sorozatba kértem a bocsánatokat, de nem engedett.Aztán jött a szobafogság stb. és nem találkozhattam Vele. Győzködtem anyát, hogy csak egyszer had aludjon itt, míg végül(nagy nehezen) megengedte, egyetlen egy éjszakára. Oké, amikor átjött hogy itt aludjon, már félve jött be szegény.

Elmentünk együtt "zuhanyozni", és amikormár "zuhanyoztunk", a fürdőbe nyílik még egy ajtó a mosókonyha, onnan benyitott a nevelőapám lánya... Mi megijedtünk és mind a ketten hanyattvágódtunk a földön. Az meg kiröhögött, és persze egyből rohant az apjához. Hát az is szép volt, és a lényeg, hogy miután kimentünk a fürdőből a barátom akkor vette észre, hogy kiszakadt a gumi... mentünk a dokihoz stb. Anyám azóta senkit nem enged nálam aludni.:/ Egyszer aludhattunk még együtt egy sátorba a sátorozós túrán -.-" Ez az Én történetem...


2011. júl. 1. 21:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm aki elköltözött kb 19 éves korába. Otthagyta az iskolát, nem ért semmihez, nincsen szakmája, van egy csomó adóssága. Én nem értem, hogy hogy nem tudják a szülők azt felfogni hogy a kicsi lányukból nő lett. Óvatosan ezzel a költözködéssel! Az ismerősöm is jött hozzám minden nap, és mondta hogy állandóan balhézik otthon a szüleivel. Neki is nevelő apja van. Mondjuk ő meg engem irigyel apám miatt(meg mások is). :) Többször is mondta hogy milyen jó lenne ha az én apám az ő apja lenne. Mondjuk ha nekem is ilyen szüleim lennének, akkor biztos hogy egy idegbeteg állat lennék szerintem. De így kiegyensúlyozott az életem. Nem vagyok ideges.
2011. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mit szerencsétlenkedtek itt?:D meglehet azt oldani.. nem csak otthon. kibéreltek egy szobát pár órára vagy akármi.
2011. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

:/ az is eléggé rossz lehet...

hát engem kicsi koromba is eléggé elhanyagoltak.és most, hogy barátom lett, uhh... ezt nem tudják megemészteni. :/

Hát, majd meglátom, mi lesz ezzel a költözéssel. :))

Valószínű, elég hamar sor kerül majd rá, mert anyám nem fog megváltozni, nevelőapám meg kijelentette, hogy szeretné, ha a leghamarabb elhagynám a házat. :/

2011. júl. 1. 22:22
 14/16 A kérdező kommentje:

22:21

sztem még őröket is küldenének utánnam a szüleim -.- :D

ez teljességgel lehetetlen...

2011. júl. 1. 22:24
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem kell nekik mindenről tudni! Hazudj valami mást.
2011. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igaz... :)
2011. júl. 2. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!