Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Roma fiúk udvarlása iylen lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma fiúk udvarlása iylen lenne?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki elkezdett nekem udvarolni.Állitólag nagyon szeret már egy ideje.Én Magyar lány vagyok,tudni kell hogy tizenévesek vagyunk mindketten.Kiváncsi lennék elsősorban roma fiútól,ha szerelmesek vagytok akkor szégyenlősek is?Úgyértem nagyon tapintatos kedves,nem erőszakoskodik pedig már voltunk kettesben is.Mondta hogy nagyon szeret engem,és komoylak a szándékai.Elhihetem neki?Nem tudom nekem is szimpatikus!:)
2010. júl. 15. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
kamu
2010. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:

13:19


Megis teszem ;)

2010. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
35%
Volt ilyen osztálytársnőm. Mondtuk neki nem kéne c típusúakkal kezdeni, erre ő nem ez aranyos srác és különbem is nem olyan. Aztán néhány hónap múlva megunta és kirakta török kamionosoknak. Naná, hogy megálltunk kiröhögni, egyedül magának köszönhette a sorsát.
2010. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
Török kamionosok.xD
2010. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:
OK!OK!Étek én mindent na,nem kell igy reagálni egyből mint sokan tették,bár nem baj ez!erre számitottam is,de bnem ez volt a kérédsem igazából,hogy miyklneke általánosan?!Én is tudok rossz pl-kT DE TUDOK a másikokról is a magunk fajtájából rengeteg bunkót is !!!Na mindegy!
2010. júl. 15. 13:28
 16/73 Funktasztikus ***** válasza:
nah ez van most egy ismerösömmel tiszta szánalmas 3-3 barátja roma voltXD
2010. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
szerintem a cigányok ha egyszer szerelmesek, akkor nagyon hűségesek tudnak maradni, legalábbis én ezt látom.
2010. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem is tudom olyan kedves és rettentő őszintén beszél az érzelmeiről.Én edig egy fiúval jártam magyar srác volt tertmészetesen és csúnyán átvágott.És komolyabb dolgokat nem akarok egyenlőre,szűz vagyok még és szeretnék is az maradni egy ideig,tudja mondtam neki is.Ő szeretne beszélni a szüleimmel is,hogy tudjanak róla hogy udvarol,mert nem szeretné mindezt eltitkolni!És ez még korántsem biztos csak egy kérdés volt.
2010. júl. 15. 13:31
 19/73 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak roma barátaim, nagyon rendesek. Igaz, könnyű őket felhúzni, könnyen verekedésbe kezdenek, de a lányokkal ritka udvariasak, sokkal inkább azok, mint egyes fehér fiúk... Egyébként meg igen, lehet 1-2 icsit szégyenlősebb, bár a fiúk alapból nehezebben vallják be az érzelmeiket. Ettől függetlenül mondjuk én nem kezdenék egyikkel sem, maradjanak csak barátok.
2010. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
32%

13:31


Azér van tele a mónika show mocskos cigányokkal akik csalják a feleségüket mi?:D

2010. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!