Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gobdoltok erről? (lent)

Figyelt kérdés
Vn egy 14 éves srác akinek még nem volt barétnője de nekem ő naon tetszik,és majd kiderül hogy összejövünk e mert egyik barátom beszél vele.Ha összejövünk szerntetek ez működni fog?Én 13 vagyok és eddig 4 barátom volt.
2010. júl. 14. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

ennyi idősen babázzá b+ -.-'

hát édes kislányom 16-17 éves korodra olyan egy büdös qrva leszel, akit a fél város megismert...

2010. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én csak max.a smárolásig megyek..
2010. júl. 14. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:
ha már ugyis volt 4 barátod, nem mindegy az 5.?
2010. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem azért kérdeztem h miattam hanem azért hogy az mennyire fogja befolyásolni a kapcsolatunkat hogy neke még nem volt barátnője..:D
2010. júl. 14. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:

ja, az szerintem nem feltétlen befolyásolja.

én is úgy jöttem össze aZ előző barátommal, és meglepően ügyes volt minden téren... még mindig szeretem.

2010. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első körben, tanulj meg írni helyesen.

Amúgy mi az hogy az egyik barátod beszél vele? Nem vagyok benne biztos, hogy érett vagy egy kapcsolatra, ha a barátaidnak kell beszélnie a kiszemelttel...

Nyugodtan pontozz le, de ez Így van.


18/L

2010. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le mert én pont hogy ilyen őszinte válaszokat várok!Amugy meg azért beszél vele egy haverom mert már régen találkoztam az illetővel és nem lakunk olyan közel egymáshoz..de ha találkozunk én beszélek vele...
2010. júl. 14. 12:36
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem gáz amit csináltok. mind, ilyen 13 éves csajok. "jááj nekem 4 barátom volt máár. jáááj megengedtem, hogy megfogja a kezem. ez azt jelenti, hogy a horoszkpom igazat mondott, és csak AZ kell neki?" tuti, hogy nem fog működni 13 évesen egy kapcsolat. sőt az még nemis kapcsolat. sem testileg, sem érzelmileg, sem ÉRTELMILEG nem vagy érett rá. és a barátodnak kell beszélnie vele? ez mennyire gáz? legalább ha TE akarsz valamit tőle, akkor TE hívd fel. és még te aggódsz, hogy az a fiú aki nem "járt" még senkivel, nem ér fel hozzád, ó párkapcsolatok istennőjéhez? grat
2010. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!