Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan várjátok a Karácsonyt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan várjátok a Karácsonyt? (Egyedül? Párosan? Mi a vélemény erről? )

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 17:10
1 2
 1/16 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
Én minden nap írok Jézuskának, számolom vissza a napokat, és már most karácsonyi dalokat énekelek.
2011. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezio


Először a Mikulásnak kell írni, nem tudtad? :-)

2011. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

ÓóÓóóóóóóóÓóóÓÓ b@zdmeeeg. Elfelejtettem feladni a kívánság listát. Ajánlott küldeményként vajon még megkapja az a szerencsétlen kopasz lappföldön???

7 szende szűz lánykát kértem tőle, b@szottul ajánlom, hogy egyiknek se hiányozzon a foga!


21F

2011. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
Csakhogy most a karácsonyról volt szó. A Mikulásnak már októberben kezdtem írni egyébként, szóval az sincs elfelejtve :)
2011. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, nem tudtam :-)
2011. nov. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Viccet félre téve:


Egyedül. Sajnos. Én mondjuk egyáltalán nem szeretem. Sem a karácsonyt, se a szülinapot, se semilyen ajándékozós ünnepet. Számomra valamiért rohadtul kínos az egész :)

Egyetlen dolog amit szeretek benne, az a ház díszítése :D Azzal jól elszöszölök egy napot... Akár csak a fa díszítéssel...


Hogy hogyan várom a karácsonyt? Sehogy.


21F

2011. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Várnám én párosan, csak hát a kutya nem akar velem lenni a másik nemből. :D


22/F

2011. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyelőre úgy tűnik, hogy párosan. De nem várom, elegem van az ünnepekből.
2011. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyedül mint a makkom.

Szerintem elmegyek ételtosztani 24-én vagy nemtudom.

2011. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő között :) Párom nincs,viszont még a szüleimmel és a hugommal élek, tehát egyedül sem leszek. És hogy várom-e? Hát már el kezdtem az ajándékokat beszerezni, illetve van egy vállalkozásom, ott is lesz tartva karácsonyi buli, inkább arra koncentrálok,sok a meló vele. Egyébként most még kicsit úgy érzem, nyűg, de talán ha már túl vagyok a tennivalókon,ráhangolódok. 22/L
2011. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!