Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan várjátok a Karácsonyt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan várjátok a Karácsonyt? (Egyedül? Párosan? Mi a vélemény erről? )

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 17:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

mi párosan,ő 30f én meg 24l.

ez lesz a 2. karácsonyunk közösen,tavaly is nagyon jó volt vele!én ilyen tipikus karácsonyőrült vagyok(mindent gondosan megtervezek iszonyat idegesítő precizitással,mézeskalácsot sütünk a párommal,ízlésesen feldíszítem a házat,meg ilyenek),

bár nálunk ritkán telnek az ünnepek békében!apám mindig cirkuszol valami miatt!de én évről évre megpróbálok tökéletes karácsonyt varázsolni,amikor itthon lehetünk együtt,legalább ilyenkor békében,de általában nem igazán sikerül.

mindegy,én mindig próbálkozom,ez az én sajátos szélmalomharcom!

2011. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szomorúan. Idén is 3-an leszünk, szüleim és én. 1 éve még reménykedtem, hogy megörvendeztetem őket és persze magamat is egy barátnővel és négyen leszünk az asztalnál. Hát nem így lett...Pedig ideje lenne...Ez az év nem sok jót hozott nekem.

34/F

2011. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem várom, de kikerülni sajnos nem tudom...

valószínű már ünnepek előtt nekiállok a valszámnak és az ünnepek alatt sztahanovista morállal fogok tanulni!

nyilván nem véletlen választottam ezt az opciót...

2011. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem magányosan mégis páratlanul. Tehát, lassan egy hete szakítottam a barátommal akivel majd 6évig voltunk együtt, és ebből 4véig egy lakásban. Nos ameddig nem talál magának új lakást addig maradhat nálam, de már mint csak barátok vagyunk. nagyon furcsa lesz. (de azért a családommal is leszek)

27/n

2011. nov. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Te kérdezted.... Nem várom, a karácsony a szeretet ünnepe, és most momentán nem sok jut belöle, a szüleim már meghaltak,egyke vok, a k. volt barátnöm 2 év után 3 hete lépett le egy sráchoz, akit a neten szedett össze, több mint 3 hónapja dul a szerelem köztük, közben minden éjszaka azt susogta a fülembe, hogy én vagyok az élete értelme, és senkit nem tudna szeretni amióta ismer....

Véleményem ? ettöl függetlenül ? Szép ünnep, nem kellett volna lezülleszteni, hogy szinte kényszer legyen az ajándékozás, szerintem majdnem mindenkinél tele van a padlás a családi nyakkendökkel,zoknikkal, stb. , fogok kapni, és adni is egy rakat ajándékot, de azért mert "ugy illik" , magyarul tömjük az áruházak zsebét pénzzel .

Ha vki szivból ajándékoz , vagy szivbéli ajándékot az csodálatos dolog , kiváncsi lennék mennyien vannak

2011. nov. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem ünneplem :D Nem bírom az ilyen dolgokat :))
2011. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!