Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal msn-en. Annyira jót beszélgettünk, hogy azóta, mondhatni összejöttünk. Szerelmet vallottunk egymásnak. Szeptemberben tervezzük a találkozást. Viszont én nagyon félek. Félek, hogy nem tetszek neki élőben.

Mit tegyek, hogy ne rettegjek ennyire?

18/L


2010. júl. 12. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Kölcsönös képcserét javaslok, és lehet hogy kiderül előtte, akkor meg szabad leszel nyáron, és lehet ismerkedni még.
2010. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
LooooL h lehetsz szerelmes bele mikor meg nem is talalkoztal vele??? Istenem itt a karos hatasa az internetnek meg h csak a szemet rongalja=))
2010. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem jó dolog ám a távkapcsolat... bár pont én beszélek...

inkább webcamozzatok ha van rá lehetőség

2010. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Legyen önbizalmad:) Gondolom msn-en van kint kép mindkettőtöknek. Meg hát ez olyan, hogy mi van, ha ő nem tetszik neked. Én eddig 2szer találkoztam így srácokkal, hogy előttte msn-eztünk, egyiknél sem volt ilyen gond, pedig nagyon paráztam, legalább úgy, mint te.

Meg hát ha az utcán megnéznek a fiúk, és általánosan helyes lánynak tartanak, akkor gondolj erre, a pozitív visszajelzésekre! Nekem az segített, hogy szépen kicsinosítottam magam a tali előtti napon, és elmentem vásárolni...utánam fordultak, és ettől jobban éreztem magam:9

Rohadt egy érzés, de ne félj! Egyébként miért nem találkoztok már most a nyáron?:)

2010. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért, valahogy a szeptember tűnt ideális időpontnak.

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!:)

2010. júl. 12. 23:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Jól van, nyugi már...azt írod, majdnem szerelmet vallottatok egymásnak, bár nem a szokásos kereteken belül. Na most ha ezt "kimondta" a srác...háát..nem hiszem hogy megtette volna, ha nem biztos magában. Olyan nincs, hogy szerelmet vallok valakinek, aki talán nem is tetszik. Valamiért biztos a dolgában.

A talira tanács: ne stresszelj, és ne akarj neki megfelelni! Legyél természetes, legyen határozott egyéniséged, véleményed! És hozzátok előre:D

2010. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlacktigerXXX ***** válasza:
hehe. én is így voltam a z asszonnyal :D. 7,5 éve együtt vagyunk.
2010. júl. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 AfroAmerikai ***** válasza:
Erről eszembe jut egy eléggé rossz élmény, de az most nem lényeg. Szóval mielőtt még nagyon elterveznétek a dolgokat, várjátok meg az első talit, mert lehet, hogy mégse olyan aminek képzeltek (nem ünneprontásból, csak jó tanács). Am h-h szeptemberben fogtok találkozni (először?), és nem előbb? Persze ez nem rám tartozik csak gondoltam segítek. Béke
2010. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne halogassátok, mert eddig még mondjuk úgy össze is veszhettek, hogy lefújtok mindent...én is jártam így.

ja, és ki tudja, lehet, hogy élőben nem is passzoltok majd egymásnak, addig meg minek internetileg [tudom, hogy ilyen szó nem létezik, de nekem igen] húzni a másikat?

de azért szurkolok.

L/17

2010. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 3 évig éltem egy sráccal ilyen kapcsolatban... Az első igazi szerelem lehet neten keresztül :)Még fényképem sem volt róla, nem küldött... Aztán egyszer csak eltűnt majd visszajött küldött képet nekem volt addigra webcamerám mikor lelépett előtte azt kérte mosolyogjak a kamerába nehogy már úgy kelljen elmennie... Azóta nem láttam. Nemtudom átvert-e vagy mivan de nem jó a távkapcs találkozzatok amint lehet és ne izgulj biztos minden rendben lesz ha msn-en megértitek egymást :)
2010. júl. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!