Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ciki lenne kitenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki lenne kitenni egy társkeresőre feltenni, hogy elhanyagolt anyukák érdekelnének? Vagy nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés

#megcsalás #elhanyagolt anyukák
2019. júl. 19. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

"Mert ezek az anyukák nem akarnak elválni,se házasodni,csak csupán szex és ennyi."


Tele az internet szexet kereső pasikkal, válogat azok közül egy szimpatikusat, nem egy olyant, aki feltehetően fétises.

2019. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Torrente mondta egyszer : azért tetszenek neki a terhes nők (jelen esetben a gyerekes anyukákat képzeljük ide) mert őket jól meg@#&baszták :D
2019. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem jól gondolkozik a kérdező. Valószínű nem rossz pasi és azt tapasztalta, hogy hiába tisztázza az elején, hogy csak szex, a nő mindig a nyakán akar maradni. Ezért meg akar magának spórolni egy sor macerát és olyat keres, aki biztosan nem fog ráakaszkodni.

Ettől függetlenül hidd el, az elhanyagolt anyukák is a fehér lovas hercegre várnak, aki kimenti őket a rossz házasságukból gyerekestül mindenestül. Viszont nem akarnak feltétlenül egy újabb anyóst maguknak, és nem az minden álmuk, hogy háztartási alkalmazottak legyenek egy újabb pasinál. Nagy eséllyel vad szexre vágynak elsősorban. De ki hol tart épp érzelmileg. Nekem volt időszakom, amikor annyira ki voltam éhezve a szexre, hogy szívem szerint megerőszakoltam volna egy férfit. Próbáltam ennek a késztetésnek ellenállni, de muszáj voltam lefeküdni valakivel. Akkor lehiggadtam, mert megértettem, hogy hiába, a szex nekem nem jó érzelmek nélkül, lekötni magam nem akarom, de megalázó számomra, hogy csak addig kelljek valakinek, amíg nem talál nálam jobbat.

2019. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13 ezt jól megfogalmaztad.

Igazából én nem csaltam még meg a férjem de úgy érzem ahogy írtad is hogy megalázónak érezném ha csak addig kellenék a férfinak ameddig szexelünk. Az elhanyagolt anyukáknak érzelmekre, törődésre is szükségük van nem csak szexre!

N

2019. júl. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jaaa, szóval az egyedülálló elhanyagolt anyukák ne keressenek, mi? Az már nem tetszene....Keress szex kapcsolatot házas nővel és kész.
2019. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!