Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire ciki, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha egy nő fizeti ki egy éjszakára a szobát előre, ha a pasinak nem jut eszébe?

Figyelt kérdés
Szinte mindig kocsiban dugunk, mert neki is, nekem is vannak itthon mindig. Neki még nem jutott eszébe, hogy szobát vegyünk ki. Gáz, ha bejelentem, hogy kifizettem egy szobát?

2018. okt. 9. 17:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%

Miért nem vetődött fel eddig a szoba kérdés?

Szerintem először csak hozd fel,hogy Te szeretnéd egy kicsit kényelmesebben eltölteni ezt az időt, vegyetek ki egy szobát. Esetleg nézz szét előre,hogy hol van ilyen és mennyiért. Ha nem mondja a pasid,hogy jó, Ok, rendben,keressetek, és nem gondolod,hogy természetes lenne az,hogy legalább a felét Ő fizesse, akkor hagyd.


Nem azzal van bajom,hogy Te fizetsz, de az,hogy Te javaslod, és Te keresel/fizetsz, ez így már sok.Mégiscsak Ő a pasi! Elsőnek fizesse Ő, aztán majd megbeszélitek!


Bár kevés infót írtál..mióta vagytok együtt?Dolgoztok mindketten?Milyen az anyagi helyzetetek?Miért nem lehet egyiktek otthonában sem megoldani az együtt alvást?Ennyire fiatalok vagytok esetleg?

2018. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Maga az, hogy nőként így írsz, ilyen helyzetbe vagy, és így szexelsz, hát megkérdezem tőled: van még lejjebb? mert ahogy így elnézlek nincs.
2018. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%
Az a ciki, hogy nem tudod elmondani neki, ha zavar valami.
2018. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%

Várj..megcsalás kategória...akkor nem csoda,hogy nem megoldott az otthonotokban történő szex :) :(

Előző voltam..bocs', módosítom: szeretőként még véletlenül se fizesd nő létedre a szobát.Elég az,hogy szerető vagy, fizessen Ő.

2018. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
41%
Mi is mindig hotelekbe jarkaltunk, sokszor en fizetettem de volt h o. Ebben semmi ciki nincs, felnottek vagytok (elvileg)
2018. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
49%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Itt a barátnőd,fogjatok kezet.. Bár 100 % hogy ugyanaz írta ki mindkét kérdést..

2018. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem én irtam :P
2018. okt. 9. 18:13
 8/28 Pumukli alfahím ***** válasza:
40%
Azért tisztában vagy vele hogy miféle nők járnak szobára?
2018. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
És ha én is olyanféle vagyok? ;) manapság tűzre vetik az olyan nőket, aki nyilvanosan be meri vallani, higy szereti a fa*t. Bezzeg minden férfi k*rv*t akar az ágyba otthonra. Hát én k*rv* vagyok itthon az ágyban, és mert a ferjemnek elég a heti 2-3 szex, nekem meg nem, így a szeretővel is az vagyok. Kövezzetek hát meg!
2018. okt. 9. 18:27
 10/28 anonim ***** válasza:
38%
Ma még a férjjel se élvezheti a nő a szexet max türni kell mint egy darab fa, és erőszakként átélni.. Aki meg nőként élvezi akár férjjel akár alkalmival az prostituált. Mert az ilyenek irigyek a jo dugásaikra..
2018. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!