Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire ciki, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha egy nő fizeti ki egy éjszakára a szobát előre, ha a pasinak nem jut eszébe?

Figyelt kérdés
Szinte mindig kocsiban dugunk, mert neki is, nekem is vannak itthon mindig. Neki még nem jutott eszébe, hogy szobát vegyünk ki. Gáz, ha bejelentem, hogy kifizettem egy szobát?

2018. okt. 9. 17:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
82%

Mi is jártunk egy darabig "szobázni". Én vetettem fel (mondjuk mi kocsiban nem dugtunk)Elsőre ő intézte, ő fizette. Aztán volt, hogy én intéztem, ő fizette, 1-2X volt, hogy én fizettem. Egy idő után engem zavart, hogy ő fizet, ezért mondtam neki, hogy legalább felezzük el, de majdnem sikerült ezzel megsértenem, úgyhogy annyiban hagytuk a dolgot. Ha úgy alakult, hogy sikerült előbb odaérnem, mint ő, akkor elrendeztem.


Szóval szerintem semmi ciki nincs benne, aztán majd megbeszélitek hogy legyen. Mert azért ha csak heti egyszer is találkoztok, az már havi 40-50 ezer ft

2018. okt. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
44%
Nincs azzal gond, hogy mással is szexelsz. Az az undorító, hogy ezt nem mondod el a férjednek. Nem is értem, miért nem hagyod el? Keress egy hozzádvaló pasit, ő meg hadd találjon egy rendes nőt.
2018. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy ő nem csal/csalt meg valaha engem??? Miből következtetsz rá, hogy rendes? Abból, hogy én megcsalom? Csak rendes pasikat lehet megcsalni? Vagy attól, hogy megcsalom, máris rendes? Mi van, ha alkoholista? Ha munkakerülő? Ha családverő? Ha k*rv*pecér? Na, erre varrjál gombot ;)
2018. okt. 10. 14:53
 24/28 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem rendes, akkor meg pláne nem értem miért nem hagyod el. Ostoba nők..
2018. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy nem rendes... Ostoba ferfiak... Csak kivancsi voltam, hogy egy semmit elnem áruló kérdésből honnan sejti, hogy rendes. Amugy nyilván semmi közötok a ferjemhez, a kérdés sem róla szólt, igy kár róla morfondirozni.
2018. okt. 10. 16:43
 26/28 anonim ***** válasza:
52%
Hogy te micsoda egy szutyok vagy! :D
2018. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
53%
Nem ciki. Miért lenne ciki? Elvégre ő a prosti, így nyilván te állod a cehet.
2018. okt. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Már a kocsiban dugás is ciki. Az, hogy fizettél szobát, az már nem oszt, nem szoroz, ha voltál annyira tartástalan, hogy hajlandó voltál kocsiban dugni egy olyan kannal, akinek ezzel semmi gondja nincsen. Ha már félredugsz, legalább igényes emberrel tennéd...
2018. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!