Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon ciki, hogy segitsek rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, hogy segitsek rajta?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A barátnőmet elhagyta a férje egy másik nő miatt.:( Nagyon régen tudta a barátnőm ,hogy ezzel a nővel kavart a férje de válni nem akart,hátha vége lesz a dolognak.Mig a ferje be nem állított azzal,hogy válni akar és mától a nővel fog élni mert szereti. Hogyan tudnám vele megertetni,hogy engedje el a férjét .ert olyan dolgokat csinal amivel le égeti magát.Amikor megy a férje a gyerekhez kínálta kajával,meg közösen akart menni egy baratjuk szulinapjara,fehérnemuben is várta már.Sajnos ezeket a férje el mondta az új párjának ,aki nevetve hivta fel h milyen szánalmas ,hogyan segitsek rajta ,h ne egesse be magát.? Ma volt az utolsó húzása ,hogy eldugta a férje elől a válási papírokat.Felek hogy bele fog ebbe betegedni.
2018. febr. 5. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Legjobb ha engeded, hogy rájöjjön magától, csak úgy tanulja meg igazán.
2018. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd le és magyarázd el neki hogy a férje egy féreg, ő pedig szánalmas, mert nem tud méltósággal távozni a csávó életéből. Hogy ennyire ne legyen önbecsülése valakinek, az elég tragikomikus.
2018. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mar le ül tettem nem használt,mindog azt mondja oké,utána csinalja a hülyeségeket.
2018. febr. 5. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

:-[Az ő férje, és ha van egy gyerekük is, addig küzd érte, ameddig akar.

A másik nőnek kellene szégyellnie magát, a férjének meg észrevennie magát, hogy mennyire szereti a felesége.

2018. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a helyzet amikor a legintelligensebb ember is összeroppan. Én nem csináltam ilyeneket,csak bőgtem,nem ettem,nem ittam(terhesen),hanyagoltam a nagyobb gyerekeket. Mellettem is ott volt a barátnőm,nővérem. Nélkülük ki sem birtam volna. :) Szóval örülhet neked a barátnőd! :) Légy mellette, támogasd! De,ilyenkor felesleges bármire kérni,nem érti. Inkább beszélj a férjjel,hátha van egy kis szive. Kérd meg rá az emlékek,a gyerek miatt,hogy ő kezelje ezt a helyzetet normálisan. És főleg ne alázza meg jobban azzal,hogy elmondja az új párjának.
2018. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A férje engem mar kért meg ,hogy beszeljek vele ,hogy értse meg nem szereti.De az igazsaghoz hozzá tartozik ,h ez régi dolog .En mar annyi szor mondtam ,hogy hagyja el mert nem lesz ebbol semmi..Napokig a nővel volt a csavo .De a barátnőm tűrt mert azt hitte lesz valami változás.Sajnos az biztos ,hogy veszett fejsze a dolog .Mar csak arra kell valahogy ra vennem ,h engedje el menni mert nem sok ertelme van ennek .Csak nem tudom ,hogyan ! Ezert gondoltam tippeket adtok.Csak ,nem akarom hogy ennyire megalazza magát,nincs aza a ferfi aki ezt meg erdemli
2018. febr. 6. 12:34
 7/10 A kérdező kommentje:
4 hozzászóló csak tudom ,h ertelmetlen kuzdeni ,már .Biztos forrasbol tudom ,h jon a baba ott.Csak meg nem tudom ,hogy ezt elmondjame a barátomnel,felek hogy akkor nagyobb baj lesz.Ezert probalom ra vrzetni h engedje el valahogy .
2018. febr. 6. 12:37
 8/10 anonim ***** válasza:

5. ös

Igazad van.Én se gondoltam volna, hogy megteszem, ha velem történik.Tomboltam, sírtam,megfenyegettem, hogy belevágok egy kést...sose voltam ilyen, a legrosszabbat hozta ki belőlem...

Hagyd, nehéz most neki, úgyse hallgat most rád...

2018. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de ha hagyom úgy érzem mintha nem segitenék rajta. Meg sajnálom,hogy nem adok olyan tanácsokat h küzdjön a semmiért.
2018. febr. 6. 18:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudod helyette megoldani, ne is akard. Az ő élete, az ő döntése, az ő felelőssége. Tetteinkért csak saját magunk vagyunk felelősek.


Te, mint barátnő ebben a szituációban "elvárható" közreműködésed a lelki támasz.


Sajnos nem úgy tűnik, hogy ez szép válás lesz, de ne vedd magadra a barátnőd helyzetét.


Kérdezd meg, mire lenne szüksége. Ha beszélgettek a témáról, akkor célozz arra, hogy engedje el a dolgot...helyette szervezzetek programokat magatoknak, hogy könnyebben továbbléphessen.

2018. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!