Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szexkapcsolatban belémszeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban belémszeretett a nő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3-4 hónapja tart, nem is számolom. Mindig próbáltam vele úgy viselkedni, hogy egyértelmű legyen, hogy csak szex. Néha voltak közös programok(séta, kávézás), de csak mert annyira akarta és féltem nemet mondani, hátha megharagszik és kitálal . Most pedig azt mondta mi lesz a folytatás, ő többet szeretne ennél. Nekem van párom már sok éve és eszemben sincs elhagyni. Csak simán tiltsam le mindenhonnan ezt a nőt vagy mi lenne a helyes megoldás?
2019. júl. 16. 15:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
68%

Az lenne a leghelyesebb ha elmondanád a párodnak mert aki kiakar tálalni az kifog, megofogja találni a módját ha ilyen ember. Ha nem ilyen, és egy beszélgetés folyamán megérti hogy te ennel többet nem szeretnél akkor oke.

A párod viszont annyi korrektséget megérdemel és emberséget hogy Te magad mondod el függetlenül az esettől a viszonyodat amit a háta mögött folytatsz.

2019. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!