Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Srácok, ti hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogyan viselkedtek egy szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyire megszokott az, hogy szájrapuszival köszönjetek vagy hogy együtt aludjatok? Esetleg együttalvásnál, vagy csak úgy össze is bújjatok?
2017. nov. 6. 21:30
 1/9 Heart of Darkness ***** válasza:
65%
Nálam ez alap lenne. De én csak olyannal tudok intim kapcsolatot létesíteni akit szeretek/kedvelek is.
2017. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

ezt direkt tetted a megcsalás alkategóriába?

én hűséges és ragaszkodó típus vagyok


volt BDSM kapcsolatom (amit tekinthetünk szexkapcsolatnak ugye, bizonyos szemszögből), nálam fontos volt a csók, együtt alvás, közös programok, lelki dolgok is, de nem volt kapcsolatom, így nem megcsalás révén ment ez a dolog

2017. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
nekem belefér. Semmi kül...
2017. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha már megdugom néha, miért ne férnének ezek bele? Ebből nem kell kombinálni.
2017. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindig kemény vagyok - ha érted, mire gondolok :D
2017. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem kombinálok, csak érdekelt ki hogy áll hozzá. találkoztam már olyannal, aki hallani sem akart az együttalvásról, még csak az együtt pihenésről sem szex után.

talán direkt raktam ide a kérdést, a pasinak van párja. nem az én lelkiismeretemen szárad, ő kezdeményezett.

2017. nov. 6. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

"a pasinak van párja. nem az én lelkiismeretemen szárad, ő kezdeményezett."


nem, szexuális segédeszközt nem puszilgatunk, te pedig az vagy.

2017. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ő puszilgat, nem én őt.
2017. nov. 6. 21:48
 9/9 Heart of Darkness ***** válasza:
76%

"a pasinak van párja."


No komment. Így nézve ez szánalmas..

2017. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!