Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondanátok szexkapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok szexkapcsolatban, hogy többet éreztek már?

Figyelt kérdés

A történetben én vagyok a nő. Korábban ő azt mondta, ha azt kezdené érezni hogy kezd több lenni, lehet óvatosabb lenne. Mert így jó ahogy van, és így tud felszabadulni mellettem.

Bevallott olyanokat is, hogy nem tudott mindenkivel eljutni az orgazmusig mert frusztrált volt, de velem mindig sikerül.

Viszont egyre jobban érzem a hiányát, mert az együtt töltött idők mindig fantasztikusak még pedig azért, mert nem az a fajta aki az aktus után lelép, hanem órákat töltöttünk együtt. Ezért fogalmam sincs, hogy mit érez valójában, de nem hiszem, hogy az csak szex amikor csókolgat, becézget, beszélgetés közben a kezemet fogja stb.

De még is nehéz ezt a témát felhozni, mert közben ott van benne az amit mondott, hogy lehet behúzná a féket ha többet érezne. Nem szeretném elriasztani, de úgy érzem ideje volna tudnom az igazságot.

Azt érzem valójában ő is vágyik a meghittségre, a szeretetre, nem csak a "numerákra" , de csak érzem.

Sokszor érzem azt is, hogy lépek felé egyet, akkor hátra lép kettőt. Nem merem felhozni hogy beszéljünk erről, mert közben meg hülyén jönnék ki belőle, ha könyörögnék ha továbbra is tartaná magát az eddigi felálláshoz.

Odaadó vagyok vele, meg én vagyok az aki többször kezdeményez levélváltást. Nem, tudom mit tudok ennél többet tenni.


2019. máj. 19. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz csinálni, hogy megmondod neki, hogy vagy komolyra fordítjátok, vagy kilépsz ebből a kapcsolatból. Ha ő tényleg nem akar semmit, akkor bele fogsz halni a fájdalomba mellette. A pasik képesek eljátszani azt is, hogy szerelmesek, csak hogy meglegyen a numera adag, de elköteleződni persze nem akarnak, nehogy a végén ők jöjjenek ki rosszul a dologból. Ha ő is többet érez, akkor hajlandó lesz megpróbálni a komoly kapcsolatot.
2019. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1. El tudják játszani olyan szinten, hogy együtt is alszunk, és hajnalban félálomból megcsókol, bámul percekig fátyolos szemekkel stb?
2019. máj. 19. 10:43
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Igen
2019. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy a nők is
2019. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 igen

Ez még bőven a vonzódás kategóriába belefér, ki ne szeretne nézegeni egy csinos lánykát akit fél óra múlva újra megdug majd?

Tisztázd, és lépj tovább valamerre.

2019. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenekből lesz pofáraesés. Ő a szexkapcsolatba sűríti bele, amit hiányol az életéből, de komoly nem kell. Legalábbis nem attól, akivel csak ilyenben van.

Ő jelezte az elején is, hogy ez ennyi. Az, hogynem frusztrált, amikor dug veled és elmondta, nem nagy cucc. De te ettől már odavagy...

Hány évesek vagytok?

2019. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6. akkor ezt mondta, mert még eléggé az elején volt. De közben már sok víz lefolyt a Dunán és én azt érzem ő is másképp érzi azóta, de fél erről beszélgetni.

Nem írok kort, de 30 körül vagyunk, tehát nem tinik.

2019. máj. 19. 11:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam, hogy az volt a beetetés része és az elején volt... Naív vagy nagyon. Persze, hogy fel tud szabadulni egy KÖTETLEN szexkapcsolatban, nem is jár olyan problémákkal, mint egy igazi.

Arra a pár órára megéli a "romantikát", amire vágyik, azt' annyi. Nem szerelmes és nem neked szól, csak te akarod azt hinni.

2019. máj. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sajnos én is inkább ezt gondolom, érzem, de valóban nehéz szembesülni az igazsággal. Ha igaz volna, nem kéne ezen gondolkodnom most. :-(

Akkor ne is hozzam fel? Vagy felhozzam, mert úgy is mindegy?

Nagyobbat már úgysem zuhanhatok.

2019. máj. 19. 11:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nézd... Döntsd el, hogy melyik lesz rosszabb. Ha elmondod és azt mondja, hogy nem kölcsönös. Vagy folytatod vele (így, vagy úgy, hogy tudja) és majd ő fogja közölni, hogy itt a vége, mert barátnője lesz. Esetleg kiszállsz szó nélkül és feldolgozod.
2019. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!