Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elmondanátok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok neki?

Figyelt kérdés
Pár hónapja randizom egy lánnyal. Egyikünk sem akart komolyabbat, így megbeszéltük, hogy szexelünk, olyankor nálam is alszik, amúgy viszonylag sokat beszélgetünk, nem felszínes dolgokról. Beleszerettem, de kapcsolat ebből nem lehet, mert hamarosan utazom külföldre, ő marad. Plusz tudom, hogy ő nem úgy gondol rám, mint én rá. Ilyenkor mi az "etikett"? Illik róla tudnia, vagy mivel hamarosan elköszönünk, úgyis mindegy?
2018. jún. 4. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ne. Ne zavard össze. Mostmár mindegy.
2018. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
58%

Hmm.. én alapvetően úgy vagyok vele, hogy jobb tudni mint nem tudni.


26F

2018. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
#2 Nem helyes reményt kelteni a lányban, ha tudod, hogy semmit nem tudsz adni neki magadból.
2018. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha teljesen biztos,hogy nem érdekled komolyabban minek elmondani?Viszont ha tényleg értelmes,komoly lány egyrészt tudja helyén kezelni a dolgokat,te megnyugszol,hogy nem rajtad múlott,másrészt meg ki tudja mit gondol egy nő igazából!?
2018. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha esélytelen a kapcsolat, akkor csak fájna neki, ha (részben) kölcsönös, ha meg a részéről nem kölcsönös, akkor meg csak zavarná a tény

szóval inkább ne tedd

2018. jún. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!