Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szexkapcsolatban belémszeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban belémszeretett a nő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3-4 hónapja tart, nem is számolom. Mindig próbáltam vele úgy viselkedni, hogy egyértelmű legyen, hogy csak szex. Néha voltak közös programok(séta, kávézás), de csak mert annyira akarta és féltem nemet mondani, hátha megharagszik és kitálal . Most pedig azt mondta mi lesz a folytatás, ő többet szeretne ennél. Nekem van párom már sok éve és eszemben sincs elhagyni. Csak simán tiltsam le mindenhonnan ezt a nőt vagy mi lenne a helyes megoldás?
2019. júl. 16. 15:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ki akar tálalni akkor bármit teszel ugyis ....

Lehet ha tiltod mérgében azonnal rohan a párodhoz elmondani a dolgokat

Inakbb békésen próbáld rendezni

2019. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
remélem, kitálal, úgy kell neked.
2019. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Meséld el a párodnak, hogy legyen lehetősége kidobni, ha már ennyit kurvultál.
2019. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Az egyetlen esélyed, hogy a párod tőled tudja meg, hogy félre k_urogattál hónapokon keresztül., mert ha már a randizgatásba is azért mentél bele, ki ne tálaljon a csaj, akkor ha elküldöd a náthásba, hogy te többet nem akarsz ennél, mérget vehetsz rá, hogy első dolga lesz borítani a bilit.

A tetteidnek pedig vállald a következményeit, akármik is lesznek azok

2019. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#3

Ha nem lett volna egyértelmű, én a férfi vagyok.

2019. júl. 16. 15:13
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Vajon miért nem tudlak sajnálni?
2019. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

A nők döntően azért mennek bele, mert már részükről alakul az érzés.

Ami célra vezető, ha bunkó leszel és ő küld el ezért. Ilyen esetekben, tiltás, elzárkózás, nem szokott eredményes lenni, mert ő megakarja még egyszer, meg még egyszer, meg még egyszer beszélni a dolgot, hátha meggyőz.

Viszont ha ő küld el a bunkóságod végett, akkor nem fog keresni már.

2019. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Megerdemled,hogy lebukj,es hogy kidobjon a párod!
2019. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Ez hogy lehet... Van párod sok sok éve és soha nem hagynád el.

Szereted, de kell a plusz másokkal...

És itt ez a szexkapcsolat :(

Még mennyi lesz? Vagy minden jó pasi ezt csinálja?

Bezzeg a nőknek alap, hogy legyen tartásuk..

Nőként mégis mit várjak a világtól, ha a férfiaknak áll a világ...

Remélem leszek olyan szerencsés, hogy nem egy olyat találok, mint te.

Válasz a kérdésre, hogy amit ezzel az idegen nővel műveltél csak mégjobban vonza őt...

Egy pár orgazmus miatt kockáztatni a jövendőbeliddel a kapcsolatot.

Remélem ő is ezt csinálja veled. :)

2019. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt most csak Te vagy bereccsenve,hogy majd elmondja a párodnak,vagy tényleg mutatott olyan jeleket a szeretőd,hogy ezt tenné,ha nem mêsz el vele kvzni?

Mert ha nem,akkor csak add ki az ùtját.Minek van szeretőd,ha annyi mersz nincs benned,hogy nem kezdesz el félni a saját szeretődrtől?Ráadásul ùgy tűnik egész idő alatt így állt a helyzet.Néha muszáj vállalni a kockázatot.

A másik lehetőség,hogy előveszed a nem áll fel rád a farkam éned,gondolj a szomszéd néni pattanásos,szőrö hátára,mit tudom én.(persze fogalmad sincs miért).Aztán ha közben még tapló is vagy,és egyéb gusztustalan viselkedést produkálsz,akkor magától elküld.

2019. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!