Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szexkapcsolatban belémszeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban belémszeretett a nő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3-4 hónapja tart, nem is számolom. Mindig próbáltam vele úgy viselkedni, hogy egyértelmű legyen, hogy csak szex. Néha voltak közös programok(séta, kávézás), de csak mert annyira akarta és féltem nemet mondani, hátha megharagszik és kitálal . Most pedig azt mondta mi lesz a folytatás, ő többet szeretne ennél. Nekem van párom már sok éve és eszemben sincs elhagyni. Csak simán tiltsam le mindenhonnan ezt a nőt vagy mi lenne a helyes megoldás?
2019. júl. 16. 15:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Nézd meg a végzetes vonzerô címû filmet.
2019. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
És ha még a tapló,gusztustalan dolgaid nyilvánosan is teszed,esetleg vele is ùgy beszélsz,ami kínos számára,akkor még közelebbi a cél.
2019. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
39%
Valamivel fenyegesd meg, ami rosszul érintené. Utána tiltsd mindenhonnan. Tanulság: szintén kapcsolatban élő nővel kezdj, azoknak is van féltenivalójuk.
2019. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Mert, azt hitted, hogy örökké csendben lesz, ha megcsalod vele a nődet? Eszed, mint a tenger. :D
2019. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Így jár az, aki félredug.
2019. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A helyes megoldásról már lekéstél. Te is tudod, hogy az lett volna helyes, ha előbb szakítasz a barátnőddel, és utána kezdesz új kapcsolatba. Most a legjobb, amit tehetsz, ha mind a két nőtől elköszönsz, és magadba szállsz egy időre.
2019. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%

"#3 Ha nem lett volna egyértelmű, én a férfi vagyok."


Egyértelmű volt. Attól lehetsz még hímribbanc.

2019. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha félredugni elég tökös voltál, akkor a felelősség vállalásához is legyél az.
2019. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
80%
Attol meg egy hatalmas himringyo vagy, ha eddig nem jottel volna ra magadtol.
2019. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
14%

Amatőr vagy. Egy profi messze kerüli az olyan nőket, akikről feltételezhető, hogy szerelmesek lesznek. Egy profinak van annyi emberismerete, hogy ezt előre tudja.

Azt egyébként miből gondolod, hogy kitálalna?

Én majdnem szeretője lettem egy férfinek, aki szerintem profi volt, nem tetszett neki, hogy szerelmes voltam belé, de ha attól tartott, hogy bekavarok neki, óriási tévedésben volt, mert én szerettem őt annyira, hogy ne akarjak belőle hétvégi apukát csinálni. Még én aggódtam az sms-ei, Fb üzenetei miatt, mert úgy csinálta, hogy az kész lebukás lehetett volna. Ha az a nő önző, akkor kitálalhat. Ha valóban szeret téged, akkor nem fog.

2019. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!