Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem elhagyott egy nőért....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elhagyott egy nőért. Hogyan tovább, még reménykedjek?

Figyelt kérdés
Mindig szerette nézegetni a nőket, de sosem csalt meg. 2 éttermünk van, egyikben megismerkedett egy 28 éves nővel, akire sokan mondták, hogy csak azért járt be, hogy felszedje a férjemet... Sokan van bent ezek a helyeken. Tegnap elköltözött, nem én dobtam ki. Nagyon rossz, mert nagyon szeretem és 2 gyerek van, 3 és 8 évesek. Mit tegyek...? Annyira nagyon tanácstalan vagyok! N40
2019. ápr. 21. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Légy türelemmel,van remény arra,h visszamenjen. Főleg ha a házasságot valamennyire működött. Gondolom negyvenes Ő is,könnyen csábította el egy fiatalabb nő. A mindennapok már nem biztos,hogy működnek köztük. Ha nem megy vissza nem tudsz mit tenni,próbáljatok meg a gyerekek érdekében békében rendezni a különválást.
2019. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
38 éves
2019. ápr. 21. 12:47
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Aki hülye, azon nem lehet segíteni.

Elhagyott egy sggfej, aki nem szeret téged, és eldobta a gyerekeit is egy friss pycsaért. Elgondolkoztál már azon, hogy mit szeretsz rajta? A pénzét? Az éttermét? Vagy a kocsiját? Vagy azt, hogy telibe aláz, és épp egy másik nőbe mártogatja a farkát, kéjesen lihegve? Melyiket szereted a legjobban?

Idióta.

Normális ember összekapná a cuccát, aztán húzna a fenébe új életet kezdve, nem abban reménykedne, hogy még hátha ad neki a hűtlen férje valami klassz kis hüvelygombát, vérbajt.

2019. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen, reménykedjél. Főként abban, hogy majd megunja a csajt, aztán lihegve bocsánatot kér tőled, és éltek mint hal a vízben a következő huszonéves kis libáig. Nagy életc
2019. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
*életcél kérdező... Te komolyan erre vágysz?
2019. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért reménykedem abban, hogy egyszeri kis botlás, mert eddig tényleg nem volt megcsalás. 15 éve vagyunk együtt, az azért nem olyan rossz idő... És jól elvoltunk, ezért nem is értem az egészet. Nem a pénzét szeretem, hanem azt, hogy jó férj (volt) és példás apa. Amúgy is közös minden...
2019. ápr. 21. 13:05
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Miért akarod, hogy visszamenjen??? A férjed nem szeret téged, ez teljesen egyértelmű. Ha visszamegy az nem azért lesz mert kötődik hozzád vagy szeret, hanem a biztonság miatt, hogy legyen mellette valaki. Az egyszeri botlás is azt jelenti, hogy a kapcsolat már régen kuka. Nem értem azokat a nőket akik egy ilyen után még visszafogadnák a párjukat.
2019. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"mert eddig tényleg nem volt megcsalás. "


Nem vennék erre mérget!

Most is hónapokig hazudozott neked. Azért feltételezem, hogy nem egy hét kamatyolás után lépett le az amúgy jól működő(?) kapcsolatból.

2019. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted természetes dolog, hogy egy pasi félredug néha? Csak kis botlás?? Te milyen "családban" nőttél fel, hogy ezt normálisnak érzed? :o
2019. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben, csak egy gyerekkel. Aki menni akar, az menjen. Pár hónap múlva vissza akart jönni, még én voltam a szemét, hogy nem fogadtam vissza, és tönkretettem a családot. Később lett új párom, azóta a férjem, akivel új életet kezdtünk külföldön. Életem legjobb döntése volt, hogy nem fogadtam vissza. Ja, a csajjal elég hamar szakítottak, nem működött a dolog, az együttélés nem volt olyan izgi, mint a titkos szeretősdi.
2019. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!