Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom elhagyott egy masik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhagyott egy masik nőért. Házból elment. Ezzel a használati joga megszűnik ugye?

Figyelt kérdés

3 gyerekkel maradtam a házban. Hitel van rajta bőven meg CSOK is, eladni nem tudom.

Természetesen a tulajdonjoga még megvan míg meg nem egyezünk és ki nem fizetem vhogy (bár fogalmam sincs hogyan), de a házba nem járkálhat be ugye?



#használati jog #Tulajdonrész kifizetés
2019. jan. 27. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Miért ne mehetne be?

Ő is tulajdonos, lehet, hogy a lakcímkártyáján is az a cím van, ott vannak a gyerekei.

A ti szakításotok nem jogi kategória.

2019. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
De. Természetesen akkor megy a házba, amikor akar.
2019. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos bemehet!!

Baratnom most vált.

Ok eladtak a hazat mert egyikuknek sem volt annyi penze h kifizesse a masikat.

Mivel helyrepofoztak idokozben tobbet is ert a ház

igy szinte nullára jöttek ki,kitudták fizetni a hitelt

aztan mindenki ment a maga utján...

2019. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mégis hogy gondolod? Ha véletlen kilép a házból, akkor megszűnik a használati joga?



A kettőnek semmi köze egymáshoz, elment, elment, majd visszamegy, ha akar.


Ettől add be nyugodtan a válópert, majd megosztja a bíróság a lakást, hogy mik lesznek a közös, és mik a te, és mi az ő helységei.

2019. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%

Nem.

Még neked kell neki bérleti díjat fizetni, ha úgy van.

2019. jan. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, hogy nem tudom pontosan idézni, de amikor a szüleim váltak ( anyám félrement) apám totál kiborult idegileg, azt mondta nem bír ránézni anyámra, elköltözik. Aztán mondta neki az ügyvédje, hogy nehogy! Mert valami van, na ezt már nem tudom mi a neve, hogy "lakás elhagyó" és bizony valamit számít. Érdemes lenne egy ügyvédet megkeresni.
2019. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

#6: ha nem az övé az ingatlan.

Saját tulajdonú házba mindenki akkor tér vissza, amikor akar. Érdekes vicc lenne az ellenkezoje

2019. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. 50-50% volt a tulajdonjog, pontosan nem tudom mire hivatkozott az ügyvéd, de tényleg így volt, azt mondta apámnak, hogy ne hagyja el a lakást.
2019. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, lakáselhagyásnak gyermekelhelyezésnél van szerepe, tulajdonjogra és használati jogra nincs hatással.
2019. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!