Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » "Elhagyott" a szeretőm. Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Elhagyott" a szeretőm. Vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég sokat keresgéltem a témában, de közelebbinek érezném hogyha az én kérdésem alá jönnének hasonló tapasztalatok, vélemények. 22 éves lány vagyok, életem első munkahelyén 1 éve dolgozom és itt ismerkedtem össze a nálam 20 évvel idősebb házas/gyerekes férfival aki nem mellesleg a főnököm. Mindig is volt köztünk szikra, de mint pasi nem igazán foglalkoztatott. Sosem tetszettek az idősebb pasik, mondanom sem kell hogy akinek még gyerekei is vannak...Az pláne számításba sem jöhetett! Egy közös munka során, amikor is kettesben töltöttünk el napokat egy zárt helyen, egész hamar egymásba gabalyodtunk. Először csak adogattuk egymásnak a labdát, később ezt felváltották az sms-ek, hívások, és elindult egy szeretői viszony. Ezt a viszonyt úgy tudnám jellemezni, hogy izgalmas volt, nagyon erős vonzzalommal, de még is iszonyatosan stresszes, a legbukás veszélye miatt. Főként a pasinak, akit a 3 hónap alatt igazán megszerettem! Azt állítja, 20 év alatt mióta ő és a felesége egy pár, nem csalta meg-legalább is nem ilyen szinten. Tényleg amatőr volt a dolgot illetően, nagyon nehezen jött össze a szex is, a találkozások de a telefonbeszélgetéseink során mindig elhangzott, mennyire vágyik erre a dologra, hogy velem legyen. Viszont mindig téma volt az is, hogy talán jobb volna, könnyebb volna ezt még most lezárni, nem jobban egymásba gabalyodni, mert ő azt állította hogy rettentően fél attól, hogy beleéli magát a dologba és meggondolatlanul cselekszik. Tehát mindig is éreztem ellenállást, a sok tervezgetés mellett. Mindig éreztem hogy a félelem nagyobb, mint a vágy. Soha nem hozakodtam elő olyan dolgokkal hogy váljon,válasszon,legyen több, de az érzéseimet sem rejtettem véka alá, imádtam ezt a férfit és ennek hangot is adtam! Felnéztem rá és borzasztóan jó érzéssel töltött el, hogy megismertem! Nem vagyok szerelmes, legalább is azt hiszem, de különleges számomra. Tegnap előtt sikerült összehozni egy találkozót, ahol közölte, hogy a gyerekei az élete és nem teheti hogy velem ilyen kapcsolatban marad, hiszen elveszítheti őket. Azt mondta, ő egy olyan családban nőtt fel ahol a szülei 50 évig együtt voltak jóban-rosszban és ő ugyanezt szeretné a sajátjainak. Persze elhangzott a közhely, “oda vagyok érted” “nagyon nehéz nekem is” “nem veled van a baj” amire legyintettem könnyek között, hogy ne is szépítse a dolgot, a nagy francokat...Tehetetlennek éreztem magam és mondtam neki hogy én a beteljesedésre vágyom, arra hogy együtt lehessünk rendesen-normál körülmények között pár órára. Hiszen a szex csak egy alkalommal fordult elő, a munkahelyen kapkodva, aggódva. Ezen kívül egy párszor petting, szintén sietve. Ez volt az, amit azóta terveztünk. Egy igazi szeretkezést. Ő azt mondta, ha ez beteljesedne neki sokkal nehezebb lenne utánna és kiszállni sem tudna valószínűleg belőle egykönnyen, tehàt ő döntött és ez így lesz a legjobb. Borzalmasan haragudtam, mert annyira vágytam rá, ugyanakkor tudtam, hogy igaza van. Őt és a feleségét összetartja a közösen megtartott vagyon és persze a gyerekek. Ami miattam egy pillanat alatt széthullhat, ha nem vigyázunk. Azt mondta szeretné, ha jóban maradnánk és ha tartanànk a kapcsolatot (hogy ezt mennyire gondolta őszintén és komolyan, meg mondom az igazat hogy fogalmam sincs) de hogy ő a szexen kívül is szeretett velem beszélgetni és nem akarja, hogy haragudjak. Mit gondoltok? Mit kéne tennem? Jó ötlet-e tartani vele továbbra is a kapcsolatot? A fene tudja, mit eredményezne az a helyzet. Kinek ami eszébe jut, azt megköszönöm ha leírja nekem! Most még iszonyatosan nehéz, de próbálom összeszedni magam! (Egyébként már csak alkalmanként járok oda dolgozni, és mikor felajánlotta a jó viszony megtartásának lehetőségét azt is mondta, hogy járhatnék még oda dolgozgatni tovàbbra is, minden maradna a régiben csak szex nélkül...)
2018. jan. 5. 19:53
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
84%
Ecce homo
2018. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
90%
Tartsd tiszteletben a döntését! Ne légy még nagyobb r.b@nc!
2018. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
63%

Klasz nő vagy. Családos apukával?

Szégyeld magad tee. Rossz kutyaaa!

2018. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
92%
A leírás alapján neked nem is volt szeretőd. Egyszer meghágott a főnököd aztán annyi. Ne gondolj bele olyat ami nincs ott.
2018. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó hosszan írtad le a történeted, de hidd el, az első pár sor után már sokan tudnak Neked véleményt mondani, a kérdésedre válaszolni.


Ha nős, családos pasival bonyolódsz szerelmi viszonyba, aki jóval idősebb Nálad és a főnök ráadásul, előre borítékolható az,hogy ez nem lesz egy hosszútávú kapcsolat és Te leszel az, aki csalódni fog.

2018. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
94%
Valójában szabadulni akar tőled,csak finomabb módon.Rájött hogy te nem érsz annyit hogy lebukjon.
2018. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
89%
Buta vagy.Majd felnősz.
2018. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
83%
Jobb lenne a világnak,ha ti ketten inkább cserepes növények lennétek.
2018. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
71%

Hát kislány, ezzel ha lehet ne dicsekedj, hogy milyen lotyó vagy, temesd mélyen magadba a következő "szerencsés" jelölt előtt, mert rohadt kiábrándító vagy.


Meg mondjuk azt sem ártana tisztázni magadban, miafha@szt akarsz egy 42 éves férfitől/családapától?


Félre ne érts, nem téged okollak, ha nem te vagy ott, megdug mást, tény, hogy ő nagyobb féreg. De neked itt csak ennyi volt a szereped, semmi több.


Egyébként meg persze, hogy kedves veled, hülye lenne magára haragítani, hány olyan sztori van, ahol a dühös szerető borítja a bilit a férj/felesg előtt..

2018. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
65%

A tiltott gyümölcs édes íze.

Az ilyenből sajnos nehéz kikeveredni én is pont ebben a cipőben jártam.

Szerencsére én megtudtam állni, hogy ne szeressek belé. Bár őrülten vágytam rá, de tudtam az eszemre hallgatni és nagy nehezen sikerült kilépni belőle bár még mindig a gyenge pontom. Javaslom járj el szórakozni, társoságba ismerj meg új embereket és keress egy hozzád valót.

Ha jól sejtem neked könnyebb, mert nem állandó munkahely. Többet ne dolgozz ott.

Szorítok :-)

2018. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!