Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » "Elhagyott" a szeretőm. Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Elhagyott" a szeretőm. Vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég sokat keresgéltem a témában, de közelebbinek érezném hogyha az én kérdésem alá jönnének hasonló tapasztalatok, vélemények. 22 éves lány vagyok, életem első munkahelyén 1 éve dolgozom és itt ismerkedtem össze a nálam 20 évvel idősebb házas/gyerekes férfival aki nem mellesleg a főnököm. Mindig is volt köztünk szikra, de mint pasi nem igazán foglalkoztatott. Sosem tetszettek az idősebb pasik, mondanom sem kell hogy akinek még gyerekei is vannak...Az pláne számításba sem jöhetett! Egy közös munka során, amikor is kettesben töltöttünk el napokat egy zárt helyen, egész hamar egymásba gabalyodtunk. Először csak adogattuk egymásnak a labdát, később ezt felváltották az sms-ek, hívások, és elindult egy szeretői viszony. Ezt a viszonyt úgy tudnám jellemezni, hogy izgalmas volt, nagyon erős vonzzalommal, de még is iszonyatosan stresszes, a legbukás veszélye miatt. Főként a pasinak, akit a 3 hónap alatt igazán megszerettem! Azt állítja, 20 év alatt mióta ő és a felesége egy pár, nem csalta meg-legalább is nem ilyen szinten. Tényleg amatőr volt a dolgot illetően, nagyon nehezen jött össze a szex is, a találkozások de a telefonbeszélgetéseink során mindig elhangzott, mennyire vágyik erre a dologra, hogy velem legyen. Viszont mindig téma volt az is, hogy talán jobb volna, könnyebb volna ezt még most lezárni, nem jobban egymásba gabalyodni, mert ő azt állította hogy rettentően fél attól, hogy beleéli magát a dologba és meggondolatlanul cselekszik. Tehát mindig is éreztem ellenállást, a sok tervezgetés mellett. Mindig éreztem hogy a félelem nagyobb, mint a vágy. Soha nem hozakodtam elő olyan dolgokkal hogy váljon,válasszon,legyen több, de az érzéseimet sem rejtettem véka alá, imádtam ezt a férfit és ennek hangot is adtam! Felnéztem rá és borzasztóan jó érzéssel töltött el, hogy megismertem! Nem vagyok szerelmes, legalább is azt hiszem, de különleges számomra. Tegnap előtt sikerült összehozni egy találkozót, ahol közölte, hogy a gyerekei az élete és nem teheti hogy velem ilyen kapcsolatban marad, hiszen elveszítheti őket. Azt mondta, ő egy olyan családban nőtt fel ahol a szülei 50 évig együtt voltak jóban-rosszban és ő ugyanezt szeretné a sajátjainak. Persze elhangzott a közhely, “oda vagyok érted” “nagyon nehéz nekem is” “nem veled van a baj” amire legyintettem könnyek között, hogy ne is szépítse a dolgot, a nagy francokat...Tehetetlennek éreztem magam és mondtam neki hogy én a beteljesedésre vágyom, arra hogy együtt lehessünk rendesen-normál körülmények között pár órára. Hiszen a szex csak egy alkalommal fordult elő, a munkahelyen kapkodva, aggódva. Ezen kívül egy párszor petting, szintén sietve. Ez volt az, amit azóta terveztünk. Egy igazi szeretkezést. Ő azt mondta, ha ez beteljesedne neki sokkal nehezebb lenne utánna és kiszállni sem tudna valószínűleg belőle egykönnyen, tehàt ő döntött és ez így lesz a legjobb. Borzalmasan haragudtam, mert annyira vágytam rá, ugyanakkor tudtam, hogy igaza van. Őt és a feleségét összetartja a közösen megtartott vagyon és persze a gyerekek. Ami miattam egy pillanat alatt széthullhat, ha nem vigyázunk. Azt mondta szeretné, ha jóban maradnánk és ha tartanànk a kapcsolatot (hogy ezt mennyire gondolta őszintén és komolyan, meg mondom az igazat hogy fogalmam sincs) de hogy ő a szexen kívül is szeretett velem beszélgetni és nem akarja, hogy haragudjak. Mit gondoltok? Mit kéne tennem? Jó ötlet-e tartani vele továbbra is a kapcsolatot? A fene tudja, mit eredményezne az a helyzet. Kinek ami eszébe jut, azt megköszönöm ha leírja nekem! Most még iszonyatosan nehéz, de próbálom összeszedni magam! (Egyébként már csak alkalmanként járok oda dolgozni, és mikor felajánlotta a jó viszony megtartásának lehetőségét azt is mondta, hogy járhatnék még oda dolgozgatni tovàbbra is, minden maradna a régiben csak szex nélkül...)
2018. jan. 5. 19:53
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Nem cáfoltam hogy nem lenne igaz, amit leírtak. Én is tudom mit jelent az, hogy vége. Soha nem is gondoltam azt hogy szeret engem. Mégha szeretett volna is valószínűleg a vége ugyanez lett volna. Végülis nem oszt nem szoroz ebben az esetben az hogy ő komolyan nehezen hozta meg a döntést-vagy könnyen, kedvel-e vagy sem. Ez a dolog akkora kockázattal jár, hogy az emberek 80%-a nem változtat inkább. Ráadásul az előítélet itt is megmutatkozik milyen nagy ezzel a témával kapcsolatban. Benne mindig is nagy volt a vívódás, meg túltaktikázta a dolgokat. Tehát igen, az elejétől kezdve világos volt hogy esze ágában sincs váltani. Se értem, se senki másért. Mindig éreztem is a 2 lépés távolságot hogy ebből ne is alakulhasson ki több, az elején mondta is hogy azt nem akarja. És ő beleélős típus. Egyébként két hete a munkahelyen letámadták hogy dug engem? És hogy miért nem gondol a családjára? Ekkor merült fel először a szünet, végül 3 napja ugye döntött és közölte a kész tényeket... Na mindegy. Egyébként miután kiszálltam a kocsiból és felértem a lakásba, egyből csörgött a telefonom és mégegyszer ugyanazt végig hallgattam, meg azt is, “hogyha te lennél a feleségem” kérdeztem is, hogy most erre mi szükség? Majd azt mondta pár nap múlva fel szeretne hívni, vegyem majd fel a telefont. Úgyhogy ezért kértem tanácsot. Vajon felvegyem-e ha megcsörren...Imádtam vele beszélgetni, de én is érzem, hogyha leakarom ezt zárni azt nem lehet úgy, hogy az egyik lábammal még benne vagyok, és mondjuk kéthetente dumcsizunk félórát telefonon. Az sem kizárt hogy később megint simán vevő lenne dolgokra ha már nem meleg a pite és én ugyanúgy belekeveredek ebbe a hülye helyzetbe.
2018. jan. 6. 14:25
 32/49 anonim ***** válasza:
“hogyha te lennél a feleségem” Komolyan egyszerűen hihetetlen, hogy még mindig képesek a nők bevenni ugyanazt a maszlagot. Ha te lennél a felesége, akkor most te várnád otthon a vacsorával, boldog tudatlanságban, miközben ő a szeretőjével d*g. Ez a barátság szöveg pedig már a legalja. Barátok nem d*gnak egymással.
2018. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
75%

Igen, jó látod a dolgokat a következményeket ileltően..


Ha fel fog hívni, az nem a barizásból lesz. Ezt még te sem veszed be. Ti nem barátok vagytok, szeretők voltatok, miféle duma ez? Nagyon hüylének kell lennei annak, aki ezt beveszi.


Talonban akar tartani. Ha hívni fog, dugni fogtok és egyszer csak észreveszed, hogy gy szeretői viszonyban vagy hónapok, vagy akár évek óta. Ez most csak leülepszik.


Pedig már tudod, hogy nem fogja ott hagyni sem a gyerekeit, sem a feleségét. Ha a fiatal éveidet el akarod egy sunyi pötsre pazarolni, akkor vedd fel a telefont, és ápolj vele "barátságot" meg találkozgassatok.


Ha hosszú távon gondolkozol és van önbecsülésed, és nem akarsz ebben szenvedni hónapokig, vagy akár mgé évekig, míg nem tudatodul teljesen, hogy eleve kudarc a te szemszgedből egy ilyen kapcsolat( és a másikéből is btw), akor lehet folytatni.


Ha te lennél a felesége, 20 év alatt meg téged csalna, mert unalmassá válsz te is egy idő után. Tudom, hoyg sza meg szürke olykor a szürke hétköznpaok, gyerek, munka háromszöge. De jellemet nem cserélnek az ilyenek. Sőt, van amelyik meg is bánja, ha ott hagyja a nőt, és pár hónap után könyörgi vissza magát a feleséghez.


Másik tipikus forgatókönyv, amiért ez vesztes játszma:

Egy 20 éves házasságnál, a szeretőnek, ha össze is jön, és mondjuk ott hagyja a feleségét, és a gyerekeit: mindig ott lesz a feleség, és mindig ott lesz a gyerek.

Az ünnepek, ha a gyereknek baja van, ő ugrik, ha a felegésnek baja van, szintén ő fog ugrani, ha a feleség ugrasztja.


20 évet nem lehet csak úgy kitörölni az ember életéből.

Ezért is hüyleség egy húszon éves lányak beáldozni egy iylenért az életét, aki ráadásul egy 20 éves házasságnál 90%-ba csak egy tűzoltás lenne, egy iediglenes állomás. Az ő életében a felesége nem tűnne el, mindig ott lenne valahol a kapcsoaltotokban...


Szóval ha az erkülcsi és jellem részét ki is vesszük, már csak inenn nézve is, ezért szívás egy ilyen kapcsolat a legtöbb esetben, így is-úgy is.

2018. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
61%

Hagyjuk már ezt a baromságot, hogy majd visszakapod téged is megfognak csalni. Hány "ártatlan" embert csalnak meg nap mint nap aki az előéletéből adódóan rá sem szolgált. Aki meg rászolgálna sose kapja vissza.

Ne értsetek félre, nem vagyok a megcsalás híve, de ez is egy tapasztalat mint maga az élet. Sokkal rosszabb emberi "tulajdonságok" vannak ami miatt valaki rossz.

A kérdező is és más is aki ilyen helyzetben volt lehet értelmes, jószívű, értékes ember. Nem kell megkövezni, mert elgyengült és nem tud uralkodni az érzésein.

A férfit sem bántom nem lehet rossz ember, ha a családja az első és szerintem neki is baromi nehéz a vágyain uralkodni.

2018. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó, ebben egyet értünk.

Egyszer mindenki "megbotolhat", én nem ítélem el azt, aki ezt nem sportszerűen űzi, folyamatosan. Ezt másik kérdésnél is kifejtettem már, szóval ebben viszont egyet értünk, nem mindenki építi be a hétköznapok sorába. ( Egyébként az is csak lelki problémákról tanúskodik, szóval voltaképpen ők sem rossz emberek, akiknél ez állandósult..)

A hibák arra valók, hogy tanuljunk belőle.

2018. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

Én mindig erkölcsösen viselkedtem (legalábbis próbáltam) mindezidáig. De soha nem voltam a 3. fél, a kapcsolatromboló stb. Mikor ebben a helyzetben találtam magam, elkezdtem gondolkozni azon, (én aki nagyon spirituális beállítottságú vagyok),vajon ugyanez fog velem is történni később?


Aztán elmondom mire jutottam. Egyetlen fiúba voltam szerelmes 6 évig, aki mindvégig kihasznált, semmibe vett. Tényleg nagy szerelem volt, nagyon sok próbálkozással várakozással hittel, hogy majd változnak a dolgok. Nos, változtak!:D Még pedig úgy, hogy egy éve összejött egy lánnyal, akivel mai napig egy párt alkot. Hasonló volt egy megcsaláshoz, bár mi épp nem voltunk együtt kimondva, persze próbálkoztunk az újrakezdéssel. (Gondolhatjátok ez egy szerelmes lánynak aki hosszú évek óta erre vár, milyen felemelő érzés) aztán egyszer csak közli veled, hogy bocs nem, később szembesítenek a ténnyel hogy már régóta van új csaja, akit te is ismersz, és mikor rákérdeztél egy megérzés alapján hogy van-e valami letagadta. Lány is/pasi is. Iszonyatos szenvedésen mentem keresztül végignézve hogy összeköltöznek, közös nyaralás blabla...


Szerencsére hihetetlen, de ezen már túl vagyok! Részben hála ennek a nős pasinak. Viszont mikor ő az életembe csöppent és azt a bizonyos kérdést feltettem magamnak a válasz az volt, hogy egy fenét van karma, meg igazság... Ez egy emberi kitaláció. És az önzőséget választottam, hogy nem érdekelnek a körülmények, én akkor is akarok ettől a fickótól valamit. Szemét dolog, de ez van. És igen ő sem egy rossz ember. Szerintem ezt nem csak ebben mérik. Millió más dolog teszi ki az életet, nem csak ez. Van amiben az ember elbukik, másban kiemelkedik. Hibát mindenki elkövet.

2018. jan. 6. 21:18
 37/49 A kérdező kommentje:
Egyébként vszinű hogy ezért sem voltam jó szeretőnek. Nem voltam még ebben a helyzetben de nem is nekem való, nem ilyen beállítottságú vagyok. Én ha valamiben benne vagyok, akkor nem csak félgőzzel. Itt pedig csak azzal tudtam, vagyis azzal kellett volna. Ha így teszek, lehet nem mondja hogy hagyjuk. De nem bánom. Az nem én lettem volna. Neki viszont a folytonos kapcsolattartás nem fért bele az életébe. Mondjuk a havi 1 szex, minden elvárás nélkül biztos működőképesebb lett volna. Csak hogy ez egyikőnk részéről sem ennyiből állt. Ez pedig nem vezet jóra.
2018. jan. 6. 21:23
 38/49 anonim ***** válasza:
45%

Így igaz a hibáiból tanul az ember. Ítélkezni a legkönnyebb, de nem szabad mások véleménye miatt leértékelni önmagad. Te tudod magadba mi-miért levonod a tanulságot és vége is a történetnek.

Az utolsó kommenteidből leszűrve akkor te is az a fajta vagy aki szerelmes a szerelme. (6 évig voltál úgy szerelmes h nem is volt igazi) és ez mellett gondolom önbizalom hiányos és az önzőséged is lehet egy részben ennek a szerelemnek köszönhető. Jobban nem akarlak boncolgatni de szerintem van elég önismereted ahhoz képest milyen fiatal vagy és rájössz sok mindenre magaddal és másokkal kapcsolatban. :-)

2018. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért te szeretsz szenvedni. Olyan férfiakat választasz, aki nem lehet a tiéd.
2018. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló szituban, de mi hál istennek nem jutottunk el a szexig a főnökömmel, biztosan megbántam volna. Mi miután "szakítottunk", majd egy évig nem is nagyon szóltunk egymáshoz a kötelezőkön kívül. Aztán szépen lassan lecsendesedett a dolog, elfelejtettük, ma már egész jó viszonyban vagyunk, mindenféle vonzódás nélkül. Szóval, szerintem idővel lehettek jóban. 25/N
2018. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!