Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » "Elhagyott" a szeretőm. Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Elhagyott" a szeretőm. Vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég sokat keresgéltem a témában, de közelebbinek érezném hogyha az én kérdésem alá jönnének hasonló tapasztalatok, vélemények. 22 éves lány vagyok, életem első munkahelyén 1 éve dolgozom és itt ismerkedtem össze a nálam 20 évvel idősebb házas/gyerekes férfival aki nem mellesleg a főnököm. Mindig is volt köztünk szikra, de mint pasi nem igazán foglalkoztatott. Sosem tetszettek az idősebb pasik, mondanom sem kell hogy akinek még gyerekei is vannak...Az pláne számításba sem jöhetett! Egy közös munka során, amikor is kettesben töltöttünk el napokat egy zárt helyen, egész hamar egymásba gabalyodtunk. Először csak adogattuk egymásnak a labdát, később ezt felváltották az sms-ek, hívások, és elindult egy szeretői viszony. Ezt a viszonyt úgy tudnám jellemezni, hogy izgalmas volt, nagyon erős vonzzalommal, de még is iszonyatosan stresszes, a legbukás veszélye miatt. Főként a pasinak, akit a 3 hónap alatt igazán megszerettem! Azt állítja, 20 év alatt mióta ő és a felesége egy pár, nem csalta meg-legalább is nem ilyen szinten. Tényleg amatőr volt a dolgot illetően, nagyon nehezen jött össze a szex is, a találkozások de a telefonbeszélgetéseink során mindig elhangzott, mennyire vágyik erre a dologra, hogy velem legyen. Viszont mindig téma volt az is, hogy talán jobb volna, könnyebb volna ezt még most lezárni, nem jobban egymásba gabalyodni, mert ő azt állította hogy rettentően fél attól, hogy beleéli magát a dologba és meggondolatlanul cselekszik. Tehát mindig is éreztem ellenállást, a sok tervezgetés mellett. Mindig éreztem hogy a félelem nagyobb, mint a vágy. Soha nem hozakodtam elő olyan dolgokkal hogy váljon,válasszon,legyen több, de az érzéseimet sem rejtettem véka alá, imádtam ezt a férfit és ennek hangot is adtam! Felnéztem rá és borzasztóan jó érzéssel töltött el, hogy megismertem! Nem vagyok szerelmes, legalább is azt hiszem, de különleges számomra. Tegnap előtt sikerült összehozni egy találkozót, ahol közölte, hogy a gyerekei az élete és nem teheti hogy velem ilyen kapcsolatban marad, hiszen elveszítheti őket. Azt mondta, ő egy olyan családban nőtt fel ahol a szülei 50 évig együtt voltak jóban-rosszban és ő ugyanezt szeretné a sajátjainak. Persze elhangzott a közhely, “oda vagyok érted” “nagyon nehéz nekem is” “nem veled van a baj” amire legyintettem könnyek között, hogy ne is szépítse a dolgot, a nagy francokat...Tehetetlennek éreztem magam és mondtam neki hogy én a beteljesedésre vágyom, arra hogy együtt lehessünk rendesen-normál körülmények között pár órára. Hiszen a szex csak egy alkalommal fordult elő, a munkahelyen kapkodva, aggódva. Ezen kívül egy párszor petting, szintén sietve. Ez volt az, amit azóta terveztünk. Egy igazi szeretkezést. Ő azt mondta, ha ez beteljesedne neki sokkal nehezebb lenne utánna és kiszállni sem tudna valószínűleg belőle egykönnyen, tehàt ő döntött és ez így lesz a legjobb. Borzalmasan haragudtam, mert annyira vágytam rá, ugyanakkor tudtam, hogy igaza van. Őt és a feleségét összetartja a közösen megtartott vagyon és persze a gyerekek. Ami miattam egy pillanat alatt széthullhat, ha nem vigyázunk. Azt mondta szeretné, ha jóban maradnánk és ha tartanànk a kapcsolatot (hogy ezt mennyire gondolta őszintén és komolyan, meg mondom az igazat hogy fogalmam sincs) de hogy ő a szexen kívül is szeretett velem beszélgetni és nem akarja, hogy haragudjak. Mit gondoltok? Mit kéne tennem? Jó ötlet-e tartani vele továbbra is a kapcsolatot? A fene tudja, mit eredményezne az a helyzet. Kinek ami eszébe jut, azt megköszönöm ha leírja nekem! Most még iszonyatosan nehéz, de próbálom összeszedni magam! (Egyébként már csak alkalmanként járok oda dolgozni, és mikor felajánlotta a jó viszony megtartásának lehetőségét azt is mondta, hogy járhatnék még oda dolgozgatni tovàbbra is, minden maradna a régiben csak szex nélkül...)
2018. jan. 5. 19:53
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
50%
Majd ha x év múlva egyszer a te leendő párod is ezt teszi majd, akkor jusson eszedbe ez, amit most tettél. Ez egyébként intő jel lehet a köv. kapcsolatodra, hogy egyáltalán nem tudtad kezelni egy másik férfi iránti vonzalmadat. Ebből is látszik, hogy nem vagy érett egy komoly kapcsolatra.
2018. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Feleségét vàlasztotta...Vagy inkább a gyerekeit. :) De ha úgy tetszik mindkettőt, na és? Amit te magad írtál, te is vonzódtál de győzött a józan ész. Mivel kapcsolatban élsz. Talán nem lehet, hogy vele is ugyanez történt? Úgy érzem mindenképp meg akarsz győzni arról, hogy ez a pasi csak totál kihasznált. Meglehet. Na és ha őszinték a szavai? Azt gondolom attól, mert valaki a helyes utat választja még nem feltétlen jelenti azt, hogy a társadalmilag elítélt nem jelentett semmit. Persze könnyen meglehet hogy nem, és természetesen tisztában is vagyok azzal hogy az én pasasom nem szeretett belém, de attól még kedvelhet. Legalább is ő ezt váltig állítja. És lehet csak bevan szarva, de az ellenkezőjét sem tudod bizonyítani, hogy esetleg tényleg így gondolja. Véleményt kértem, te leírtad és elfogadom. De nem biztos hogy attól mert te így gondolod ez így is van. Egyébként meg miért hazudjak, akartam ezt a viszonyt! Nagyon! Akkor is ha erkölcsileg nem helyes. Ellehet ezért ítélni, de megis lehet érteni, aki tudja miről beszélek. Nekem semmi közöm egyèbként a nejével való kapcsolatához, sokat nem is tudok róla csak amit a munkatársaktól hallottam. Gondolhatod, hogy nem jókat. Viszont szerintem ott nincs is mit megmenteni, mert valószínűleg ők jól megvannak, persze a feleség gondolom nem sejt semmit arról, hogy a férje mással is lefekszik. Ez van.
2018. jan. 6. 00:29
 23/49 A kérdező kommentje:
Engem a legkevésbé sem bánt, ha jobbá tettem a kapcsolatukat! Érzések ide vagy oda, ha ők boldogok én örülök. Azt nem tudom mi volt a baj köztük, ha volt egyáltalán
2018. jan. 6. 00:32
 24/49 anonim ***** válasza:
80%
Tipikus esetét láthattuk a házas pasi és fiatal naíva 912283283ik részét. A szabályok régiek, csak a szereplők mások. Emlékezz 20 év múlva erre, amikor majd a fiatal naív lányka tojni fog arra, hogy kinek a férjével d*g. Élvezd ki míg lehet.
2018. jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
84%
Azért ha lehet, egy ideig tartsd távol magad a RENDES pasiktól.
2018. jan. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
44%
Én is a főnökömmel vagyok együtt,de nem vagyok szerelmes.Már csak azért sem,mert gyávának tartom,aki nem mer kilépni egy rossz házasságból.De nem is akarom,mert már rájöttem,hogy nem szeretnék vele élni.És érdekes módon csak azért vonz,mert a munkahelyen van egy adott státusza,sok mindenben segít,de a való életben elmennék mellette.A szex jó,barátilag oké,de semmi több.Sajnos nem találok jobb munkahelyet több fizetésért,így egy ideig maradnom kell,addig fenn tartom ezt a viszonyt az én érdekemben,de ha egyszer eljövök onnan,megszüntetem.Semmi értelme ilyen kapcsolatnak amiben bújkálni kell,hazudozni,nem lehet elmenni sehova a lebukás veszélye miatt,stb.Azért mentem bele mert nincs időm ismerkedni,se kedvem,de ez is változni fog.Szerintem ne sajnáld hogy vége lett.
2018. jan. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Érdekes sztori. Biztos hogy később én is azt mondom majd, ez jobb hogy így alakult. :)
2018. jan. 6. 01:23
 28/49 anonim ***** válasza:

Ebbol is latszik hogy vegtelenul naiv vagy ha azt hoszed egy nos pasi miattad barmit is otthagyna. Dehogyis! Mi okbol? O izgalmat akart, komoly kapcsolata akivel kozos eletet felepitett mar van neki. Minek kezdene ELOLROL egy kiscsajjal. Ha annyi idos leszel te is rajossz erre nincs mindenkinek kedve ha nincs kenyszerito korulmeny. Ergo nem hagyja el az asszonyt. Az hogy megkivant egy kis fruskat az semmit nem jelent es vegil gyozott a jobbik enje. Ennyi.

Ellenben nekem is volt szeretom nos gyerekes, elhagytam amikor kezdtem bele szeretni. Kivancsi voltam egy pasi miert teszi amit tesz ha mar “mindene megvan”... hat megtudtam.

2018. jan. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
55%
Egyebkent kisgyerekek majd rajottok nincs jobb csak mas mas problemakkal. Joesetben egy felnott ferfi ezzel tisztaban van. (Es egy felnott no is).
2018. jan. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

85%-os vagyok


Tessék, 28/29-es leírta, amit én.

Ugyanezt írtam le kb, csak más szavakkal. Ehhez nekem nem kellett megdugatnom sem magam a másikakl, aki iránt vonzódtam.


Nyilván fontos neki a családja,( akinek nagyon szar és váltani akar, az már az elején közli általában, akkor sem biztos, mert a naiv pitsákat is ezzel tömik, hogy szét tegyék nekik, de ha nem is hiteget, akkor kár mire sírdogálni utólag.)

De örülök, hogy örülsz, hogy legalább felpezsdítetted otthon a szexuális életület kicsit, mert valósíznűleg most a bűntudat miatt az asszonykára is jobban rágerjedt.


Abban is igaza van valakinek, aki írja, hogy neked sem való épp még normális kapcsolat, ha egy adott vonzalomnak nem tudsz ellenállni.


Hogy a francba ne jönne? Nem burokban élünk. Sosem értettem, az ilyen emberek úgy gondoltak-e már ebbe bele. Persze, hogy jön az évek alatt másik vonzalom, hiszenm sok emberrel találkozunk! Abban talán mind egyet értünk, hogy kai nem tud ellenállni ezeknek a vonzalmaknak, az nem sokat ér kapcsolati szempontból.

Én legalábbis nem jöttem össze az illetővel, hiába volt vonzó, és hiába tepert utánam egy évig( miközben párja is volt közben-közben).


Az ilyen gyenge jellemek nemsokat érnek, maximum ha dugni szeretne az ember, arra tökéletesek, ige. De kapcsolatra nem. (Ezt most nem bntásból írom, de ha belegondolsz, szerintem egyet értesz, ha a leírtkat a saját párodra vonatkoztatotd)


Mindegy, ami történt megtörént, nem bántani akarlak a szavaimmal.

A legjobb, ha nem tartod vele a kapcsolatot, hiszen te többet akarnál, a pasi meg nem. Értem, hogy te is szendvedsz, de nem jelentesz neki annyit és nem "kedvel" annyira, hogy érted bámit is borítson.


Mert van az a helyzet, hogy az embert annyira megszédítsen valaki és belezúgjon úgy, hogy borítson érte mindent, és veled akarjon lenni. De te most nem ebben a szituban vagy.

Tovább kell lépni.

2018. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!