Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » "Elhagyott" a szeretőm. Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Elhagyott" a szeretőm. Vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég sokat keresgéltem a témában, de közelebbinek érezném hogyha az én kérdésem alá jönnének hasonló tapasztalatok, vélemények. 22 éves lány vagyok, életem első munkahelyén 1 éve dolgozom és itt ismerkedtem össze a nálam 20 évvel idősebb házas/gyerekes férfival aki nem mellesleg a főnököm. Mindig is volt köztünk szikra, de mint pasi nem igazán foglalkoztatott. Sosem tetszettek az idősebb pasik, mondanom sem kell hogy akinek még gyerekei is vannak...Az pláne számításba sem jöhetett! Egy közös munka során, amikor is kettesben töltöttünk el napokat egy zárt helyen, egész hamar egymásba gabalyodtunk. Először csak adogattuk egymásnak a labdát, később ezt felváltották az sms-ek, hívások, és elindult egy szeretői viszony. Ezt a viszonyt úgy tudnám jellemezni, hogy izgalmas volt, nagyon erős vonzzalommal, de még is iszonyatosan stresszes, a legbukás veszélye miatt. Főként a pasinak, akit a 3 hónap alatt igazán megszerettem! Azt állítja, 20 év alatt mióta ő és a felesége egy pár, nem csalta meg-legalább is nem ilyen szinten. Tényleg amatőr volt a dolgot illetően, nagyon nehezen jött össze a szex is, a találkozások de a telefonbeszélgetéseink során mindig elhangzott, mennyire vágyik erre a dologra, hogy velem legyen. Viszont mindig téma volt az is, hogy talán jobb volna, könnyebb volna ezt még most lezárni, nem jobban egymásba gabalyodni, mert ő azt állította hogy rettentően fél attól, hogy beleéli magát a dologba és meggondolatlanul cselekszik. Tehát mindig is éreztem ellenállást, a sok tervezgetés mellett. Mindig éreztem hogy a félelem nagyobb, mint a vágy. Soha nem hozakodtam elő olyan dolgokkal hogy váljon,válasszon,legyen több, de az érzéseimet sem rejtettem véka alá, imádtam ezt a férfit és ennek hangot is adtam! Felnéztem rá és borzasztóan jó érzéssel töltött el, hogy megismertem! Nem vagyok szerelmes, legalább is azt hiszem, de különleges számomra. Tegnap előtt sikerült összehozni egy találkozót, ahol közölte, hogy a gyerekei az élete és nem teheti hogy velem ilyen kapcsolatban marad, hiszen elveszítheti őket. Azt mondta, ő egy olyan családban nőtt fel ahol a szülei 50 évig együtt voltak jóban-rosszban és ő ugyanezt szeretné a sajátjainak. Persze elhangzott a közhely, “oda vagyok érted” “nagyon nehéz nekem is” “nem veled van a baj” amire legyintettem könnyek között, hogy ne is szépítse a dolgot, a nagy francokat...Tehetetlennek éreztem magam és mondtam neki hogy én a beteljesedésre vágyom, arra hogy együtt lehessünk rendesen-normál körülmények között pár órára. Hiszen a szex csak egy alkalommal fordult elő, a munkahelyen kapkodva, aggódva. Ezen kívül egy párszor petting, szintén sietve. Ez volt az, amit azóta terveztünk. Egy igazi szeretkezést. Ő azt mondta, ha ez beteljesedne neki sokkal nehezebb lenne utánna és kiszállni sem tudna valószínűleg belőle egykönnyen, tehàt ő döntött és ez így lesz a legjobb. Borzalmasan haragudtam, mert annyira vágytam rá, ugyanakkor tudtam, hogy igaza van. Őt és a feleségét összetartja a közösen megtartott vagyon és persze a gyerekek. Ami miattam egy pillanat alatt széthullhat, ha nem vigyázunk. Azt mondta szeretné, ha jóban maradnánk és ha tartanànk a kapcsolatot (hogy ezt mennyire gondolta őszintén és komolyan, meg mondom az igazat hogy fogalmam sincs) de hogy ő a szexen kívül is szeretett velem beszélgetni és nem akarja, hogy haragudjak. Mit gondoltok? Mit kéne tennem? Jó ötlet-e tartani vele továbbra is a kapcsolatot? A fene tudja, mit eredményezne az a helyzet. Kinek ami eszébe jut, azt megköszönöm ha leírja nekem! Most még iszonyatosan nehéz, de próbálom összeszedni magam! (Egyébként már csak alkalmanként járok oda dolgozni, és mikor felajánlotta a jó viszony megtartásának lehetőségét azt is mondta, hogy járhatnék még oda dolgozgatni tovàbbra is, minden maradna a régiben csak szex nélkül...)
2018. jan. 5. 19:53
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat azoknak, akik normálisan írták le a véleményüket!

Akik pedig nem... Az sem gond és igen, igazatok van. Ez egy csúnya dolog, de ne ítélkezz más felett amíg nem jártál az ő cipőjében. Sajnos sokszor felül írja a vonzódás/vágy a józan eszet. Könnyen kerülhetsz hasonló helyzetbe. Amúgy pedig a szerető szót azért használtam, mert leginkább ez illik rá. De persze nem volt egy hosszúéltű és túl intenzív dolog. Azzal is tisztában vagyok hogy szabadulni akar tőlem, itt nem is ez volt a kérdés...

2018. jan. 5. 21:08
 12/49 anonim ***** válasza:
53%
Lehet nem szoptál jól.
2018. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
70%
Az írásodból ítélve intelligens nőnek tűnsz, talán megéri megfogadnod a tanácsot, hogy hagyd békén ezt az embert. Nincs már miről beszélnetek, így is épp elég kárt tettetek egymásban és egymás életében.
2018. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Ne keverd bele magad még jobban ebbe, csak egyre rosszabb és fájdalmasabb lesz. Ha van tartásod, beadod szépen hétfőn a felmondásod és megszakítod vele a kapcsolatot.

Ne akard tudni mi lesz, ha a kollégák szagot kapnak erről az esetről... földi pokol lesz a munkahely!

2018. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
48%

Komolyan....hónapokig voltál valaki szeretője ,csalta a feleségét és még te érzed magad sz**ul?????

Bazi nagy roh**ékok vagytok mind a ketten! A pasiban legalább volt annyi hogy ki tudta mondani hogy vége van a gyerekei miatt. Az én apám anno erre nem volt képes. És őszintén? Ha szembe jönne velem az utcán az a nő akivel csalta anyámat a mai napig megtépném. Bűntudat nélkül.

Te meg gyakorlatilag elvártad volna hogy téged kúr**asson miközben otthon van a felesége meg a két gyereke.

Egy igazi erkölcstelen aljadék vagy ,meg a kedves főnök se jobb. Kívánom hogy ezt még visszakapd te az élettől 20 év múlva. Semmi jogod sincs sz**ul érezni magad.

2018. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
69%

Valamilyen szinten egyetértek a hozzászólókkal, de részben mégsem.

Én is a munkahelyemen találkoztam egy idősebb, 40 éves 2 gyerekes férfival. A munkájából kifolyólag sűrűn jött a munkahelyemre legalább heti 2x. Félév így telt el, hogy váltottunk pár szót, és ennyi, de nekem nagyon bejött, igaz tudtam a családjáról, de a flört meg volt mind a kettőnk részéről. Félév után bejelölt facebookon és elkezdett írni. Azt hittem a felesége mellett ír nekem titokba. Majd kiderült, hogy már 2 hónapja különköltöztek. Elkezdtünk randizni. 1 hónap után egy párt alkottunk. Igaz még akkor nem váltak el, 1 év volt a válásig, mivel ő is üzletember és nem volt egyszerű elrendezni az anyagiakat. Másfél éve vagyunk együtt és a kapcsolatunk tökéletes. Megérte! Pedig anyukám és minden barátnőm, bizalmasom aki tudta ezt a helyzetet lehurrogott, mit akarok, nem vagyok normális stb. Ezt csak azért írtam le neked, hogy van ellenpélda is, pedig sokáig én is azt hittem ez csak szex lesz! Aztán így alakult, beleszerettünk egymásba, összeköltöztünk, és 1 év múlva esküvőt, gyereket tervezünk.


Hiába minősítenek a hozzászólok egy házasság nem a semmiért jut idáig, ha megcsalják a másikat. Te nem vagy hibás szerintem. Viszont nem minden férfi képes arra, hogy lépjen. Ha a te "szeretőd" sem akarja elhagyni a családját, akkor felejtsd el, ne találkozz vele. Ha annyira szeretne téged választana, és nem csak szeretőnek.


Az én párom ugyanúgy foglalkozik a gyerekeivel, heti többször nálunk alszanak, programokat csinálunk, és engem is szeretnek, sőt mi több, azt mondják így sokkal jobb mintha az anyukája és apukája együtt lenne. (Pedig még csak alsó osztályosak). Nyilván a gyerekek is látták hogy nem volt boldog az apjuk és most ők is örülnek, hogy harmónia, kiegyensúlyozottság és boldogság van. Szerencsésnek érzem magam, mert itt a gyerekek is támogatnak nem szétválasztanak és titokban reménykednek hogy az anyjuk és apjuk együtt lesz. Mert ahol az apa eljátssza a tökéletes férjet, apát, otthon minden szuper, és úgy jön egy szerető, nem biztos, hogy így alakul és egy gyerek nem így reagál...


24/N

2018. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, véleményeket! Nem hittem volna, hogy ennyien reagáltok. Jó ellenpéldát is olvasni, viszont nálunk “megnehezítette” vagy inkább ellehetetlenítette a szintlépést az, hogy ő nem volt válófélben és nem állt szándékában elhagyni senkiért a családját. Az elejétől kezdve nagyon félve ment bele a viszonyba de persze látszott, hogy akarja. Egyszer az elején vissza akartam lépni, mert akkor azt éreztem az egyik kommentelő szavával élve “szabadulni” akar a helyzetből, aztán megkeresett hogy nem arról van szó hogy nem akarja, mert borzasztóan vágyik rá, csak éppen az élete nem engedi hogy megtegye. Ezután történt meg végül az együttlét. Mivel én sem jártam mèg hasonló cipőben ezelőtt és az én anyukámat is többször bántották ilyen módon, én is elítéltem a megcsalást, de mikor belecsöppentem a dologba őszintén megmondom, nem érdekelt ezzel kinek ártok. Önzőség, szemétség. Tudom. Hibáztam. A helyzetet nehezen kezeltem, bár nem vártam tőle megváltást, a kapcsolattartást igen ami neki még egy adag stresszt eredményezett, inkább ez segíthette a döntésben, mintsem hogy nem akarna velem többet lefeküdni. Egyszerűen egy házasság mellett nem fértek bele a rendszeres SMS-ek, veszélyhelyzetek. És az sem, hogy megengedje magának hogy beleessen valaki másba.
2018. jan. 5. 23:50
 18/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok önámító típus és persze tudom, itt a vége. És hogy ez csak szex volt! Néhányan úgy írtátok mintha ezzel nem lennék tökéletesen tisztában. Azt gondolom egy ilyen tiltott viszony sem indul úgy, hogy az a célja beleszeressek a másikba és borítsak 20 évet és mindent amiért egész életemben dolgoztam. Csak vannak viszonyok, ahol már nincs önkontroll. Itt “szerencsére” attól függ kinek a szemszögéből nézzük, még idejében volt.
2018. jan. 5. 23:55
 19/49 anonim ***** válasza:
97%

"Sajnos sokszor felül írja a vonzódás/vágy a józan eszet. Könnyen kerülhetsz hasonló helyzetbe."


De cukii vagy. ÉS ha azt mondom, hogy kerültem már iylen helyzetbe, akkor jogosan írtam, amit írtam? :)


Mert képzeld, vonzalom lesz más iránt is, előfordul egy hosszú kapcsolatban.


Ne gondold, hogy csak rád nyomulnak a férfiak, én is dolgozom, sokan akarnak megdugni, holott tudják, hogy kapcsolatban vagyok.

Ja bocs, más kolléganőm szavaival élve " és nem csak arra akarnának, látja rajtuk".



De majd meglátod. Majd ha leszel hosszú kapcsolatban, és a kedves barátodra cuppan rá egy csaj a munkahelyen, ( vagy a barátod egy másik lányra, mert "vonzódik", akkor jusson eszedbe ez. HOgy hát "Sajnos sokszor felül írja a vonzódás/vágy a józan eszet." Szavad nem lehet.


Valóban, én le tudtam állítani azt, aki csapta a szelet, holott én is vonzódtam.


A tettedért te felelesz, a vonzalomról nem tehetsz.

A chataleésért, sms-ezésért te tehetsz. Azért, hogy szét teszed egy dugnivágyó családos férfinak a lábad, hogy feldobd a szexuális életét, te tehetsz.


Tudtad jól, mibe mész bele, nem értem utólag mit vártál?

Itt szó sem volt szakításról, ahogy írtad. Tudtad jól, miről szól.

A te pasasod nem szeretett beléd, és az ő kapcsolata még menthető, mert az asszonyt választotta, és mellé fekszik le esténként.


Eleve ahogy írta valaki: ha komolyan akarnak venni, akkor előbb szakítanak, és nem hónapokih párhuzamosan dugják a másik személyt. Na de mindegy.

2018. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
74%

És lehet, hogy bánt, de az ilyenek futó kalandok ilyenkor csak arra a célra jók, hogy a házas fél házasságába visszahozza a tüzet. Szóval simán lehet hogy neked köszönhetően az asszonykánál is jobban teljesít az ürge,mert megkapta a pluszt. A bűntudat mellé meg valószínűleg mégjobban kinyalja az asszonyka seggét mostanában.


Lehet, hogy nem tetszik, de ilyen az emberi természet.

2018. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!