Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom egy 16 éves kislánnyal!?

Figyelt kérdés

A történet mindössze annyi, hogy volt egy kiscsaj, Tomiékhoz protekcióval bekerült ""dolgozni"", az összes sráccal flörtölt, a fél csapat írkált neki, így Tomi is megtalálta. Eleinte a csaj lerázta, de aztán elkezdtek 0-24-ben írkálni, találkozgatni a hátam mögött, a tudtom nélkül. Mindenképp látnia kellett a kis krvának, hogy mi együtt vagyunk, mert össze-vissza lájkolgatták egymás képét, és minden 2.-3. képünk Tomi oldalán közös kép.

A haverjai elmondása alapján a szokásos pénteki esti sörözés, vacsi után elkísérték őket, ketten mentek fel a lakására. Persze, pontosan nem tudhatom, hogy mi történt, de nyilvánvalóan nem sakkoztak, mikor olyanokat írkáltak, hogy erőszakolj meg, huncut kismalac vagy, szétharaplak, szivi. Illetve, valamilyen véletlen ok folytán kb. 150-200 üzenet lett kitörölve a beszélgetésükből. És abban is biztos vagyok, hogy nem az volt az egyetlen alkalom, hogy ki tudja miket csináltak az ágyunkban.

Jelenleg nem élünk együtt, utolsó féléve van egyetemen, nekem már sikerült elhelyezkednem, csak havonta tudunk időt tölteni együtt, inkább Facetime-ozni szoktunk. A vicc az egészben, hogy májusban lennénk 5 évesek, világ életében hűséges volt, soha, még csak a gyanúja sem merült volna fel annak, hogy megcsalna engem, vakon megbíztam benne. És én még szabadságot akartam kivenni, hogy az évforduló alkalmából elmehessünk valahova...

Mikor megtudtam az egészet és számonkértem ezt rajta, elinte tagadta, hogy jajj, ő csak egy haver, aztán már beismerte, de bocsánatot mai napig nem kért, azzal burkolózik, hogy a csaj kergette bele ebbe az egészbe őt.


Most hogyan tovább? Úgy volt, hogy miután befejezi az egyetemet, véglegesen összeköltözünk, házat veszünk, stb. Teljesen össze vagyok törve, már a harmadik napja nem beszélünk, a mobilszámom letiltotta, Messengeren próbáltunk egyszer beszélni, de óriási veszekedés lett belőle. Hétvégén megpróbálok megint leutazni hozzá, de félek, hogy egyszerűen nem engedne be a lakásba. Velem szemben lóg a falon a kis képünk, az előző nyaraláson boldogan szelfiztünk a strandon. Nem akarom elengedni, nagyon-nagyon szeretem, ennek ellenére is, és meg tudnénk neki bocsájtani, de ő meg már egyre jobban-és jobban zár ki az életéből. Mit csináljak? Keressem meg a csajt? Vagy már itt nem segít semmi, el kell engednem? :( Hogyan lehet ezt a kapcsolatot még megmenteni?


Légyszi, segítsetek, magatehetetlennek érzem magam..


2019. ápr. 1. 19:30
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
84%
Menjél akkor baz*meg, rajtad nem lehet segíteni. IQ negatív vagy.
2019. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Szépen megkérlek, tartsd meg magadnak az ilyesfajta kommentjeidet! Sok embernek, többek közt neked is rá kéne jönnöd, hogy a szavaknak igenis súlya van és simán bele tudtok ilyenekkel gázolni egyesek lelkébe.
2019. ápr. 1. 20:49
 23/43 anonim ***** válasza:
77%

16 éves làny nem kislàny, hiszen 14 éves koràtól bàrkivel élhet szexuàlis életet. Egy részük meg nem csak szellemileg de testileg is érett, simàn kinéz 20-nak.


Ez van Kérdező. Keress màst, ne jàrasd magad le ennél jobban.

2019. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
91%

17# vagyok, oke bocsi abban igazad van, csak felhuzott hogy butasagot akarsz csinalni. Es hajtod a magadet korbe korbe. Legy rajta tul, felesleges pocsekolnod az idodet rajta. De te ugyis lemesz mert eldontotted.

En csak remelem hogy birod a csalodast.

2019. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ahol 5 év alatt nem történik se egy eljegyzés, se egy összeköltözés 20 év fölött, ott ette meg a fene az egészet. Sajnos javarészt ezt látom a környezetemben.


Hagyd ezt a faxit békén , nem éri meg foglalkozni vele.

2019. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
89%

"...Jelenleg nem élünk együtt, utolsó féléve van egyetemen, nekem már sikerült elhelyezkednem, csak havonta tudunk időt tölteni együtt, inkább Facetime-ozni szoktunk..."


Már bocs, de ez NEM kapcsolat! Naná, hogy megkanolta a tinisunát.

2019. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

A csaj mondhatott volna nemet...?!


Figyelj, te a kiscsajjal voltál kapcsolatban vagy Tomikával?


Tomika önként nyomta a farkát a kis csitribe.

Neked ez semmit nem mond?


Nem kellesz neki, szarik a fejedre és a közös jövőtökre.

Miért nem vagy hajlandó észrevenni?

2019. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
88%

Szeretném azt hinni, hogy ez nem a valóság, hogy a leírt események után még te akarsz utána futni és megmenteni ezt a kapcsolatot, hanem egy április elsejei tréfa egy trolltól.


Ha viszonyt tényleg igaz, szerintem legyél annyira jó önmagadhoz, hogy összeszeded a maradék önbecsülésedet, és legalább nem megalázkodva, hanem a méltóságodat megőrizve zárod le ezt a kapcsolatot.


Szerintem évek múlva visszagondolva a történtekre, több élettapasztalattal a hátad mögött talán még hálás is leszel ennek a lánynak, hogy nem akkor szembesültél azzal, hogy a párod kettős életet él, más nő ágyában keresi a boldogságot, aztán mikor lebukik, még a saját felelősségét is képtelen férfi módjára felvállalni a döntéséért, amikor már házasok vagyok, esetleg már gyerekkel.


Sírd ki magad egyszer, kétszer, százszor, ahányszor kell, és engedd el, aki menni akar.

2019. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Alkalma volt kapott rajta. Az nem jelent semmit, hogy eddig nem tett ilyet. (amiről tudnál) Őt már rég nem érdekled. Ha picit is érdekelnéd már rég térden állva könyörgött volna vagy legalább bocsánatot kért volna. Nem tette meg mivel hidegen hagyja. Ne alázkodj meg, lépj túl rajta. Tudom hogy nehéz voltam benne...
2019. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
22%
Ne haragudj de egy 16 éves nem kislány már.
2019. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!