Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt ma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt ma?

Figyelt kérdés

Leszögezném: alapesetben nem szokásom a párom után kémkedni, főleg nem fb aktivitás alapján, de ma nem maradt más.

A kapcsolatunk egyszer nagyon megingott egy másik nő miatt, akivel viszonya volt, de abba áradt, én pedig megbocsátottam neki. A nőről tudni kell, hogy abszolút magányos, senkije nincs, se család se barátok, úgyhogy rendszeresen próbálkozott a páromnal azóta is, hogy találkozzanak. Párom hárította, ez biztos, de pár napja újra láttam, hogy ír a nő, nem igazán érdekelt. Ma viszont egy meglehetősen buta indokkal lelepett itthonról 10 óra hosszú időre és nem tudom miért, valahogy úgy éreztem, hogy ez a nő van a dologban... Belső hang. Sok mindenre nem tudtam hagyatkozni, csak hogy mikor volt utoljára online a párom (kb folyton az) és egy barátnőmnek ismerőse a csaj tőle is kértem egy kis kémledést... Ő is nagyon aktív állítólag. Percre pontosan annyi időre tűntek el... Azóta hazáért a párom, kedves volt amúgy, beült videojáték elé... Szerintetek? Tudom hogy gyerekes ez, de az előzmények miatt félek és tényleg nagyon rossz érzésem van. N25


2019. márc. 12. 23:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezted meg hol volt?
2019. márc. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a buta indok? lehet, hogy annnyira nem is buta. Ha pedig mégis, akkor a párod lehet buta szintén, hogy ha megcsal, akkor 10 órákra lép le..

Azt viszont tudnod kell, hogy bízni igazán sosem fogsz benne, és ott már halott a kapcsolat... Na meg ha egyszer viszonya volt (és nem részegen félrelépett, ott még talán látok esélyt más végkifejletre) akkor csak idő kérdése hogy elcsábuljon újra, ha még nem tette..

A másik furcsa dolog benne nekem nőként, hogy ha valaki egyértelműen visszautasít, nem próbálkozom újra és újra... akkor mégsem volt olyan határozott a visszautasítás.

2019. márc. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
De, azt mondta mikor elment, hogy egy barátja édesapjávnak segít tv-t szerelni, de furcsa, hogy egy dolgozó emberhez ment emiatt 11 órakor és tényleg nagyon rossz érzésem van azóta, pedig eljár ide oda, nem szoktam gyanakodni
2019. márc. 12. 23:50
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha hirtelen jött minden eljárogatás, akkor van rá esély hogy megcsal, még ha nem is pont vele. De őszintén.. Hiába szereted, többet érdemelsz valakinél, aki egyszer már semmibe vett, és viszonyt folytatott. Ne asszisztálj az ő hóbortjának,ne rendeld alá magad és a boldogságod egy hűtlen embernek, még ha nehéz is. Ha számonkéred vagy bevallja, vagy hitegetet,de igazán bízni sosem fogsz újra benne, állandó stressz és megkérdőjelezés lesz minden napod...
2019. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Telefonjába nem tudsz titokban belelesni?
2019. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
56%
rosszul értelmeztem a válaszod, úgy értettem, mint ha azóta járna ide-oda. Ha máskor is előfordul,akkor lehet, hogy egy véletlen volt, és az előzmények miatt aggódsz. Ülj le vele és kérdezz rá. Ha nyomozgatsz utána, telefonba nézel, stb, akkor könnyen megszállottá válhatsz, de ha rakerdezel, a reakciója sokat elárul.
2019. márc. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom a kódját, nem szoktuk egymás telefonját és gépét használni
2019. márc. 13. 00:10
 8/32 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy azt kellene... Ez a békülés köztük már másfél éve volt, eleinte nagyon sokat gyötörtem a bizalmatlanságommal ezért félek ettől kicsit...hogy rakerdezzek
2019. márc. 13. 00:12
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg, hogy hogyh nem dolgozott a barátja? Mi baja volt a tvnek? Sikerült e megjavitani? Figyeld az arcát, h épp akkor találja e ki a válaszokat
2019. márc. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap ez lesz
2019. márc. 13. 00:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!