Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt ma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt ma?

Figyelt kérdés

Leszögezném: alapesetben nem szokásom a párom után kémkedni, főleg nem fb aktivitás alapján, de ma nem maradt más.

A kapcsolatunk egyszer nagyon megingott egy másik nő miatt, akivel viszonya volt, de abba áradt, én pedig megbocsátottam neki. A nőről tudni kell, hogy abszolút magányos, senkije nincs, se család se barátok, úgyhogy rendszeresen próbálkozott a páromnal azóta is, hogy találkozzanak. Párom hárította, ez biztos, de pár napja újra láttam, hogy ír a nő, nem igazán érdekelt. Ma viszont egy meglehetősen buta indokkal lelepett itthonról 10 óra hosszú időre és nem tudom miért, valahogy úgy éreztem, hogy ez a nő van a dologban... Belső hang. Sok mindenre nem tudtam hagyatkozni, csak hogy mikor volt utoljára online a párom (kb folyton az) és egy barátnőmnek ismerőse a csaj tőle is kértem egy kis kémledést... Ő is nagyon aktív állítólag. Percre pontosan annyi időre tűntek el... Azóta hazáért a párom, kedves volt amúgy, beült videojáték elé... Szerintetek? Tudom hogy gyerekes ez, de az előzmények miatt félek és tényleg nagyon rossz érzésem van. N25


2019. márc. 12. 23:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem is TV-t szerelt, nem biztos, hogy nővel volt. Exem munkát vállalt, kiegészítésként, és szégyellte elmondani. Én kerek perec rákérdeznék.
2019. márc. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
83%

Anno az én barátnőm is így bukott le. Egyik ismerősömmel csalt, többször is.

Fene tudja, hogy a Facebook milyen algoritmus alapján működik, de egy idő után feltűnt, hogy az egyik ismerősöm, akivel nem szoktam csetelni, megjelent a cset-ablakban, tudjátok ott jobb oldalt (gép előtt dolgozom, szinte egész nap megvan nyitva a Facebook). Ugye ott azokat dobja föl általában, akikkel csetelni szoktam (de ezek szerint azokat is, akikkel azok csetelnek, akikkel én szoktam?). Pár nap után meg feltűnt, hogy a barátnőmmel szinte percre pontosan mindig ugyan annyi ideje voltak utoljára elérhetők. Innen indult egy a gyanú, hetekig nem tudtam, nem akartam hinni ennek, aztán egyszer csak borult minden, mert meglátták őket ismerősök.

Szóval azt tanácsolom, hogy figyeld az aktivitásukat...

2019. márc. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%

Tv-t szereleni. Persze. Kérdezd meg, hogy mi volt a baja a tv-nek. Ennyi erővel azt is mondhatta volna, hogy a Hadron ütköztetőt javította meg.


Sajnos te most tanulod meg épp, hogy aki egyszer megtette, az megteszi mégegyszer.


Őszintén sajnálom!

2019. márc. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
79%
Oszinten szolva, szerintem abba sem maradt ez a viszony, csak most mar jobban ügyeskedik. Miert ne alazna meg ujra? Tudja, hogy maradsz, tudja, hogy beled torolheti a labat miutan hazajott a notol.
2019. márc. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
80%

Jó duma a tv-t szerelni. Én azért rákérdeznék, és érdeklődve figyelném a vergődését. :)

10 óra hosszat meg nem szerelnek tv-t sem...

Szóval nem hiszem, hogy csalt a női megérzésed.

Írj majd mi volt.

2019. márc. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
52%

Egyszer már megcsalt,nem is egyszer hanem folyamatosan

hiszen viszonya volt...

Mit vársz töle?Egy ilyen ember sosem lesz hüséges?!

25 éves vagy,nem is értem miért pazarlod ilyen takonyra az idöd!

Biztos kepes lesz a jövöben 30-40 évben hüsegben élni veled

mikor az elsö években sem volt képes rà!

Sose bizz meg benne!

2019. márc. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki választolt. Rákérdeztem a részletekre, nem tűnt úgy igazából, mint aki hazudik... Figyelni fogok most nagyon.
2019. márc. 13. 09:29
 18/32 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nkább úgy tűnik, hogy a viszony abba se maradt...


30N

2019. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
77%

Amikor hazaért, akkor szexeltetek? Ha igen, akkor mennyire intenzíven?


N.

2019. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
87%
Mi értelme van olyan kapcsolatban élni, ahol így megaláznak? Ahol nem tisztelnek? Ahol "figyelni kell nagyon"? Elárulom: semmi, csak félsz kimászni a kakiból, miközben néha eszedbe jut, hogy büdös van.
2019. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!