Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt ma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt ma?

Figyelt kérdés

Leszögezném: alapesetben nem szokásom a párom után kémkedni, főleg nem fb aktivitás alapján, de ma nem maradt más.

A kapcsolatunk egyszer nagyon megingott egy másik nő miatt, akivel viszonya volt, de abba áradt, én pedig megbocsátottam neki. A nőről tudni kell, hogy abszolút magányos, senkije nincs, se család se barátok, úgyhogy rendszeresen próbálkozott a páromnal azóta is, hogy találkozzanak. Párom hárította, ez biztos, de pár napja újra láttam, hogy ír a nő, nem igazán érdekelt. Ma viszont egy meglehetősen buta indokkal lelepett itthonról 10 óra hosszú időre és nem tudom miért, valahogy úgy éreztem, hogy ez a nő van a dologban... Belső hang. Sok mindenre nem tudtam hagyatkozni, csak hogy mikor volt utoljára online a párom (kb folyton az) és egy barátnőmnek ismerőse a csaj tőle is kértem egy kis kémledést... Ő is nagyon aktív állítólag. Percre pontosan annyi időre tűntek el... Azóta hazáért a párom, kedves volt amúgy, beült videojáték elé... Szerintetek? Tudom hogy gyerekes ez, de az előzmények miatt félek és tényleg nagyon rossz érzésem van. N25


2019. márc. 12. 23:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
61%
A baj az, hogy te nem akarod észrevenni hogy nem vagy megbecsülve. És nem akarod észrevenni azt sem, hogy nem vagy egyedül, mert szereted gondolom, és hinni akarsz neki, azután is, hogy viszonya volt. Sőt nekem abból, hogy azt írtad, "gyötörted a bizalmatlanságoddal" az jön le, hogy még neked van bűntudatot amiatt, hogy gyanakszol arra aki viszonyt folytatott melletted.
2019. márc. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
54%

Csak említsd meg neki a csaj nevét,állítsd kész tények elé.

,,Láttak azzal a nővel'' ,,Tudom,hogy megcsaltál vele"....a reakciója mindent elfog árulni.

2019. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
48%
Blöffölj, de ügyesen.
2019. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Rockarc ***** válasza:
67%

Vajon a mit lehet szerelni egy tv-n 10 orakat? Ha nem muszeresz, akkor csak bemondott valamit. Nyilvan keszult a kerdesedre. De szerintem ez a kapcsolat mar akkor veget ert, amikor eloszor megcsalt. Miert dobalgatod ki a heteket, honapokat az eletedbol feleslegesen? Keress valaki mast, akiben meg tudsz bizni.


42F

2019. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
69%

10 órás TV szerelés? Érdekes.. kérdezgesd, figyeld a viselkedését.

Valami indokkal nem tudod használni a telefonját? Pl. az jobb képet csinál, valamit le akarsz fotózni, akármi.

2019. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%

Ugye Te sem hiszed, hogy 10 órát lehet szerelni egy tv-t?

Hogy megcsalt e vagy nem azt nem tudom, de nem szerelt tv-t ennyi ideig az biztos.

Valóban figyeld, hogy egyszerre vannak e online, rá fogsz jönni az igazságra.

2019. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki válaszolt nekem. Tudom, hogy igazatok van, hogy borzalmas dolgot tett velem anno... Nagyon sok ideig tartott, míg úgy ahogy meg bírtam emészteni és az elmúl 1,5 évben tényleg példásan viselkedett... Azt nem hiszem, hogy viszonyt tart fenn, mert tényleg minden percéről tudok (ha elmennek a barátokkal sörözni, küld képet, meccsről videót stb, amúgy pedig együtt vagyunk, munkából is "percre pontosan" hazaér). Én valahogy úgy éreztem/érzem, hogy mivel nagyon szeretem őt, a ballépése ellenére megkockáztatom, hogy vele szeretném leélni az életemet.... Persze figyelek olyan dolgokra, hogy anyagilag független legyen, ha baj lesz, ne legyen ráutalva egy percig sem és hasonlók...


Nem bírtam szolid maradni egyébként tegnap óta, kifakadt belőlem kerek-perec minden, mire megmutatott egy előzetes messenger beszélgetés, ahol lefixálják a barátjával, hogy átmegy hozzájuk, aztán azt mondta, megspékelték egy "kis" pálinkázással és ezért húzódott el, csak nem akarta nekem kiemelni, hogy ivott (apukám 2 hete hagyott itt minket, az alkoholizmus halt bele és mindig aggódom emiaitt, ha ő is iszik)...


Igazából megnyugodtam, de mint már írtam, teljesen értem, amit írtatok itt és privátban is, köszönöm mindenkinek. Azért a szemem a pályán lesz, ameddig sikerül egészséges szinten tartani vagy nem lép félre, addig részemről megy, ha tűrni nem fogok, ha úgy alakul...

2019. márc. 13. 17:00
 28/32 anonim ***** válasza:
77%
Tehat, akkor ülsz meg kicsit a szarban, meg nem eleg büdös. Te valasztasod.
2019. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
74%
Istenem, hogy te mekkora hülye vagy...
2019. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
40%
arra nem gondolsz, hogy "megjátszott" beszélgetést nyomtak? Hogy legyen bizonyíték, ha rákérdezel?
2019. márc. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!