Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Poligrafos vizsgálaton kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Poligrafos vizsgálaton kiderülhet, hogy megcsalt? Vagy ha megcsalt akkor el sem jönne?

Figyelt kérdés
Ha megcsalt a párom létezik, hogy még is belemegy egy ilyen vizsgálatba? Tegyük fel Te megcsalod a párod, akkor beleegyeznèl ha erre kér?
2019. márc. 20. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
hát az mi?
2019. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem lenne értelme. Ha megcsaltam ha nem, ezen a ponton értelmetlen együtt maradni és szerintem ez az ő szempontjára ugyan úgy igaz.

32/f

2019. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Azért jó lelkibetegnek kell ahhoz lenni, hogy valaki ilyen drasztikus módszerekben gondolkozzon. Mit számít, hogy megcsalt-e? Ha megcsalt akkor nem szeret, semmi értelme a kapcsolatnak. De mivel bármiféle alap nélkül betegesen féltékeny vagy eleve semmi értelme nincsen mert így teljesen alkalmatlan vagy kapcsolatra.
2019. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem csalom meg a páromat, akkor sem megyek bele ilyenbe. Minek? Kiderül, hogy nem csaltam meg, és utána élünk ugyanúgy tovább, mintha mi se történt volna? Valószínűleg otthagynám azt, aki ilyenhez ragaszkodna. Na jó, lehet, hogy elmennék, hogy lássa, hogy nem csaltam meg, és lássa, hogy hülye volt... majd miután kiléptünk a kapun, azután hagynám ott.

Szóval áruld már el, mit vársz ettől. Ha kiderült, hogy megcsalt, valószínűleg otthagyod. Ez odáig stimmel. Ha nem, és hasonlóképp gondolkozik, mint én, akkor ő fog otthagyni téged. Innentől kezdve majdnem biztos, hogy vége lesz a kapcsolatotoknak. Akkor már nem lenne egyszerűbb anélkül véget vetni neki, hogy több tízezer forintot kidobtok az ablakon, és még hülyét is csináltok magatokból?

2019. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Akkor sem mennék el, ha nem csaltam volna meg. Beteg ötlet, és ilyen kórosan féltékeny társ nem kéne.
2019. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Hallottam már olyanról, hogy a pasi szinte bebeszélte magának, hogy nem ölt meg valakit (pedig igen!), és a poligráfos vizsgálatot így "kicselezte" :D
2019. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
És ha megcsalt akkor mi van? Vizen nem látszik a kacsamyom.
2019. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

A poligráf egy 50 éves, elavult módszer. Éppen ezért csak iránymutatást adHAT, nem fogadják el pl egy büntetőügyben. Nehéz, de nem lehetetlen kicselezni a gépet. Én nem vennék rá mérget, ha megérzésed sokkal biztosabb. Más nyomon kutakodj.

Belemehet simán a vizsgálatba, függetlenül attól, hogy megcsalt e, mivel azt hiheti magáról, hogy úgyis átveri a gépet.

2019. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az az ember, akiben annyira nem tudsz megbízni, hogy poligráfos tesztre akarod küldeni, az nem a párod, hanem az ellenséged.
2019. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
70%
Én tuti otthagynám a párom ha megcsaltam azért, ha nem csaltam meg azért mert ez már nagyon beteges féltékenység..
2019. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!