Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés
Két hónapja szakított velem mert már nem szeretett. Amikor kérdeztem, azt mondta nincs más a dologban, egyszeruen csak már megváltoztak az érzései. Ennek előzménye hogy fél éve bevallotta összemelegedett az egyik kolleganojevel, aki szintén kapcsolatban volt, de megbeszélték, lezárták. A szakításunk után egy hónappal viszont már bemutatta otthon a szüleinek a régi kolléganőt. Szerintetek ezido alatt is megcsalt amíg együtt voltunk, vagy létezik h egy hónap alatt osszejottek úgy h már be is mutatta otthon?
2019. márc. 17. 21:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Számít valamit is? Ha megcsalt? Nincs már veled.
2019. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem régóta tart ez a dolog, a többi kamu. De, ha korábban összemelegedett a kolleganőjével, miért nem szakítottál? Te is hiszel még a mesékben.
2019. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se számít.. lehet, hogy a kapcsolatotok utolsó 1-2 hetében félre lépett, de valószínűleg nem fűződött volna érdeke, ahhoz hogy huzamosabb időn keresztül csaljon. a kolléganője se hagyta volna, nyilván azt akarta, hogy minél előbb szakítson veled.
2019. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azért nem szakítottam, mert én hülye szerettem. Azt ígérte hogy újrakezdunk mindent, többször is bizonygatta hogy engem akar. Egyébként az összemelegedes annyit jelentett hogy kicsir többet beszelgettek és szimpatikusnak találtak a másikat. Akkor azt hittem ez még megbocsathato.
2019. márc. 17. 21:35
 5/22 A kérdező kommentje:
Többször kérdeztem, h érez e iránta vmit mert akkor vége... Azt mondta h nem. Én hülye meg hittem neki, mert szerettem,nem gondoltam h hazudna nekem.
2019. márc. 17. 21:36
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már akkor is több volt köztük, csak filózott még, hogy menjen vagy maradjon. Nem vagy hülye, ebben a helyzetben nehéz jól dönteni az érzelmek miatt. Ha hazudott az meg azért is történhetett, mert nem akart bántani. Ha úgy veszed szerencséd van mert nem évekig csalt...az azért rosszabb.
2019. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen, amiatt úgymond hálás is vagyok, higy ennyivel megúsztam és nem nézett évekig hülyének, viszont én ha egy másik iránt már érzek valamit, akkor bevallom a másiknak és nem hitegetem. Lehet magának is hazudott de az nem oldozza fel, döntse már el melyikonket akarja, könyörgöm. Ha akkor bevallja h van más, egyből én léptem volna le, mert ez nekem nem fér bele. Így viszont hetekig én törtem magam, próbáltam megjavitani, közben o mar rég messze járt. Ebből is látszik h egyből bemutatja otthon, mert olyan nagy a l'amour.
2019. márc. 17. 21:53
 8/22 A kérdező kommentje:
Hónapokig nem tudott dönteni, most az újat választotta, míg én törtem magam hogy minden rendbe jöjjön. Arról nem is beszélve h a lánynak is volt közben barátja. Gerinctelenek mindketten.
2019. márc. 17. 21:54
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Egy ilyen helyzetben nehéz gerincesnek lenni, és mindenképp fájdalmas annak akit elhagynak. Így talán kevésbé. Kezdj el magaddal foglalkozni, felesleges hergelned magad, mert neked attól jobb nem lesz.
2019. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Én is panaszkodhatnék gerincről. Még pedig arról, hogy mennyire felszínesek a nők. Ha egy pasi unalmas, nincs sok élete, kevés dolog érdekli, akkor már barátkozni se tudtok vele, nem hogy kapcsolat. Aztán meg koppantok, mert át vagytok verve a rosszfiúk által.

Elegem van a felszínességből..

2019. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!