Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés
Két hónapja szakított velem mert már nem szeretett. Amikor kérdeztem, azt mondta nincs más a dologban, egyszeruen csak már megváltoztak az érzései. Ennek előzménye hogy fél éve bevallotta összemelegedett az egyik kolleganojevel, aki szintén kapcsolatban volt, de megbeszélték, lezárták. A szakításunk után egy hónappal viszont már bemutatta otthon a szüleinek a régi kolléganőt. Szerintetek ezido alatt is megcsalt amíg együtt voltunk, vagy létezik h egy hónap alatt osszejottek úgy h már be is mutatta otthon?
2019. márc. 17. 21:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak, mert mindig azok szívják meg, akik a legtöbbet tesznek a kapcsolatért...


Szerintem velem is hasonló történt... de ott én is őrült voltam, mert amint kidobott összejöttem valakivel. Életem legszörnyűbb időszaka volt. Nem akartam hallani róla, tudni róla, találkozni vele főleg nem, csak el akartam bújni a világ elől.


Nem hagytam magamnak időd kipihenni a fájdalmat amit okozott. Hogy eldobjon az az ember, akit a világon mindennél jobban szeretsz... Olyan, mintha meggyalázta volna az érzéseimet... és aki ilyet tesz, talán sosem szeretett.


Egy dolgot tehetsz: talán jobb ha sosem fogod megtudni, hogy mit művelt, mert az igazság sokszor, nagyon sokszor iszonyat sz**r érzés... és kínzó...


Amit tehetsz, az az, hogy elkönyveled magadban, hogy ez egy phaszkalap, és te jobbat érdemelsz, aki küzd érted, aki megbecsül és sosem enged el.

ha megérted ezt, és utána majd jön valaki, aki be is bizonyítja, hogy érdemes még szerelembe esni, mert van, aki érdemes arra, hogy kinyisd a szíved.

2019. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, teljesen ezt érzem hogy megalazott, kihasznalt, és lehet sosem szeretett igazán. De ezt lehet jobb ha nem is tudom meg, mert akkor csak az a gondolat is fájna hogy kidobtam valakire több évet az életemből. A szakítás után pár héttel már hazavitte ezt a lányt, tegnap a szülei megkerestek hogy annyira fáj a szívük értem, értük, és nem is nagyon tudták hova tenni hogy ilyen gyorsan már egyből hazavisz valakit. Szóval nem csak én csalódtam benne... Hiányzik nagyon, de arra gondolok h nem érdemel meg ilyen ember, mert ha nem most, akkor később tette volna meg, akár házasság és gyerek után. Inkább most szenvedjek így,mint később. Legalább van esélyem találni egy normális férfit aki megbecsüli azt hogy vagyok neki, hogy támogatom, és ő is ugyanígy tesz. Mert ebben a kapcsolatban inkább én támogattam őt lelkileg, és fordítva nem.
2019. márc. 19. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!