Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés
Két hónapja szakított velem mert már nem szeretett. Amikor kérdeztem, azt mondta nincs más a dologban, egyszeruen csak már megváltoztak az érzései. Ennek előzménye hogy fél éve bevallotta összemelegedett az egyik kolleganojevel, aki szintén kapcsolatban volt, de megbeszélték, lezárták. A szakításunk után egy hónappal viszont már bemutatta otthon a szüleinek a régi kolléganőt. Szerintetek ezido alatt is megcsalt amíg együtt voltunk, vagy létezik h egy hónap alatt osszejottek úgy h már be is mutatta otthon?
2019. márc. 17. 21:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem volt gerinctelen. Idő kellett neki, amíg az érzéseit tisztázza. Még azt is bevallotta, amikor érzelmileg megbolygatta a nő. Szerintem teljesen korrektül járt el. Nyilván nem volt könnyű meghozni neki a döntést, talán a másik csaj kapcsolata is útban volt és azért sem lépett, sok oka lehetett, de nem biztos, hogy lefeküdt vele abban az időszakban.
2019. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Tudom, hogy fáj, de ez nem gerinctelenseg. Én voltam mindkét oldalon. Szar ám, ha beleszeretsz másba amikor van valakid.
2019. márc. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Megprobalom megérteni az ő oldalát is, azért is írtam ide ki a kérdést. Ha nagyon megeroszakolom magam, és elkepzelem, hogy én kapcsolatban beleszeretek másba, mert ez akarattól ugye független, akkor nem az az van rendjén hogy minél hamarabb elengedem az előzőt? Mert ha más így felbolygatott, akkor azt jelenti hogy az előző már nem olyan fontos nekem. Nem húzom az agyát hónapokig, nem hitegetem, hanem hagyom had menjen. Engem viszont nem engedett el, hiába kértem, hogy ha nem biztos 100%ig bennem akkor hagyjon, de nem, ő annyira akart engem, pedig így utólag a viselkedésebol le lehet szűrni hogy már akkor is rá gondolt. Ha elmondja, hogy mit érez, vagyis irántam már mit nem, én hagytam volna menni. Neki is nekem is könnyebb lett volna. Nem arra értettem h gerinctelen h másba szeretett mellettem, hanem h hibába kérdeztem rá százszor, hazudott. Pedig tudja jól h nekem bármit elmondhat, soha nem akadtam ki, rosszul esett, de nem estem neki. Akkor sem, amikor bevallotta h közel kerültek egymashoz. Akkor is megmondtam, h én elengedem őt ha menni akar, mégis kötötte az ebet a karohoz, és úgy volt velem, úgy feküdt le velem h már másra gondolt. Hihetetlen, hogy mekkorát lehet csalódni egy emberben, akit azt hittem ismerek.
2019. márc. 18. 06:42
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha testileg nem is csalt meg, érzelmileg igen.
2019. márc. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Emberek vagyunk, tele hibával, egyikünk se szent. Gondolom össze volt zavarodva, nem biztos hogy ki akart lépni, lehet meg akarta erőszakolni saját magát.

Legalábbis én így voltam anno vele, magamnak is bemeséltem, hogy nem-nem, nem érdekel az a srác, nem foglalkozok vele, jó nekem a párom mellett. Miközben minden reakcióm másról árulkodott.

Ez ilyenm szar.

2019. márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg így volt, bizros h nem akart nekem szánt szándékkal rosszat. Nyilván most a megbántottsag is beszél belőlem, mert én nagyon szerettem őt, szeretem szerintem most is. Bár már én sem tudom megmondani. Kinek nem esne rosszul hogy 5 év után a párja mást választ. Én akkor sem így cselekedtem volna mint ő, mert nem tudtam volna hazudni neki, de mindenki más, én sem voltam még hasonló helyzetben. Remélem nem is leszek soha.
2019. márc. 18. 08:07
 17/22 anonim ***** válasza:
Igy van gerinctelenek, igy mar semmi jelentosege.Orulj h vege!
2019. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod hogy cselekednél, amíg bele nem kerülsz ilyen helyzetbe.
2019. márc. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélték, lezárták, ő legalábbis így gondolta, így akarta, nem akart engedni az érzéseinek, mert annál többet jelentettél neki, hogy múló rózsaszín köd miatt dobjon. Aztán az érzés mégis erősebb volt. De amíg ez ki nem forrta magát, ő azért nem engedett el, mert tényleg szeretett és nem akart elveszíteni. Szerelmes viszont már másba volt. Sajnos a szerelem nem az akaratunk függvénye, de pont az vallott volna éretlen személyiségre, ha mindent azonnal elhajít és nem mérlegel. Egyébként meg lehet, hogy sokkal jobban jártatok volna, ha nem ilyen becsületes. Kétszer meghúzta volna a nőt, de legjobb esetben is fél évig szétszedték volna az ágyat, nem lett volna hónapokon át elfojtott sóvárgás a másik után, a szerelem úgy, ahogy jött, el is múlt volna és élnétek ma is boldogan, soha meg se tudtad volna. Szóval jobban jártál volna egy valóban gerinctelennel.
2019. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolso,lehet tényleg igazad van. Jó hogy leirtad ezeket, köszönöm. Most azzal nehéz megbírkóznom higy nem voltam neki elég, hogy annyira eltavolodott tolem higy egyből bele tudott szeretni másba, ahogy kezdett a kapcsolatunk kicsit megszokássá alakulni.


Szerintetek van annak értelme ha megprobalnam őszintén megbeszélni vele? Hogy higy is zajlott ez az egész. Nyilvam előrébb úgymond nem leszek vele, lehet hogy ha megbolygatom a dolgokat akkor csak még nehezebben tudok túllépni ezen...nem tudom. Bekavarni sem akarok a kapcsolataba, hogy ha nem velem van akkor mással se legyen alapon... Lehet el kellene fogadnom magyarazatkent amit az utolsó kommentelo írt. Akkor is ha nehéz,mert nem tudom elképzelni hogy ha szeretek valakit, hogy tudok másba beleszeretni. Szerintem ha bele tudok, akkor az előzőt nem szerettem eléggé... Akkor meg miért voltam vele. Mindegy, felesleges ezen rágódnom már, előre úgysem vezet.

2019. márc. 18. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!