Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom egy 16 éves kislánnyal!?

Figyelt kérdés

A történet mindössze annyi, hogy volt egy kiscsaj, Tomiékhoz protekcióval bekerült ""dolgozni"", az összes sráccal flörtölt, a fél csapat írkált neki, így Tomi is megtalálta. Eleinte a csaj lerázta, de aztán elkezdtek 0-24-ben írkálni, találkozgatni a hátam mögött, a tudtom nélkül. Mindenképp látnia kellett a kis krvának, hogy mi együtt vagyunk, mert össze-vissza lájkolgatták egymás képét, és minden 2.-3. képünk Tomi oldalán közös kép.

A haverjai elmondása alapján a szokásos pénteki esti sörözés, vacsi után elkísérték őket, ketten mentek fel a lakására. Persze, pontosan nem tudhatom, hogy mi történt, de nyilvánvalóan nem sakkoztak, mikor olyanokat írkáltak, hogy erőszakolj meg, huncut kismalac vagy, szétharaplak, szivi. Illetve, valamilyen véletlen ok folytán kb. 150-200 üzenet lett kitörölve a beszélgetésükből. És abban is biztos vagyok, hogy nem az volt az egyetlen alkalom, hogy ki tudja miket csináltak az ágyunkban.

Jelenleg nem élünk együtt, utolsó féléve van egyetemen, nekem már sikerült elhelyezkednem, csak havonta tudunk időt tölteni együtt, inkább Facetime-ozni szoktunk. A vicc az egészben, hogy májusban lennénk 5 évesek, világ életében hűséges volt, soha, még csak a gyanúja sem merült volna fel annak, hogy megcsalna engem, vakon megbíztam benne. És én még szabadságot akartam kivenni, hogy az évforduló alkalmából elmehessünk valahova...

Mikor megtudtam az egészet és számonkértem ezt rajta, elinte tagadta, hogy jajj, ő csak egy haver, aztán már beismerte, de bocsánatot mai napig nem kért, azzal burkolózik, hogy a csaj kergette bele ebbe az egészbe őt.


Most hogyan tovább? Úgy volt, hogy miután befejezi az egyetemet, véglegesen összeköltözünk, házat veszünk, stb. Teljesen össze vagyok törve, már a harmadik napja nem beszélünk, a mobilszámom letiltotta, Messengeren próbáltunk egyszer beszélni, de óriási veszekedés lett belőle. Hétvégén megpróbálok megint leutazni hozzá, de félek, hogy egyszerűen nem engedne be a lakásba. Velem szemben lóg a falon a kis képünk, az előző nyaraláson boldogan szelfiztünk a strandon. Nem akarom elengedni, nagyon-nagyon szeretem, ennek ellenére is, és meg tudnénk neki bocsájtani, de ő meg már egyre jobban-és jobban zár ki az életéből. Mit csináljak? Keressem meg a csajt? Vagy már itt nem segít semmi, el kell engednem? :( Hogyan lehet ezt a kapcsolatot még megmenteni?


Légyszi, segítsetek, magatehetetlennek érzem magam..


2019. ápr. 1. 19:30
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak te akarod rendbehozni a dolgokat, ő nem. Bocsánatot sem kért, és letiltott. A rendbehozáshoz két ember kell, akik akarják egymást...
2019. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz rendbehozni?! Édes Istenem.... Kihajított, mint a macskát szokták.

Ilyen szinten kapcsooatfüggő vagy? Hova alázod még magad?

2019. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Tomika megkúrta a 16 éves kislányt.

Igen. Tomika megcsalt.

Igen. Tomikát nem érdekelte a közös 5 évetek.

Igen. Tomika szarik rád és az összes véleményedre.


Egyéb kérdés?

2019. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Annyi történt, hogy Tomika megcsalt, és még ahhoz is gyáva volt, hogy szakítson,ezért tilotta a számodat. Ezen nincs mit rendbehozni. Szerintem örülj, hogy megszabadultál tőle, ilyen hulladék emberért nem kár.
2019. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
70%

Mit dolgozik a párod, ahol 16 éveseket is alkalmaznak?

Legális ez? Én utánajárnék a helyedben.

2019. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
35%

Figyu az én párom egy 15 éves lánnyal csalt sokáig, évekig (közben persze telt az idő). Ő akkor 34 volt, én 27. Közös gyerekünk is van. Szval olyan férfit nem találsz aki nem csal meg egy tinivel.

Inkább dolgozd fel vhogy, lépj tovább.

2019. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
93%
Te idióta magadat akarod égetni? Nem ersz semmit, csak vicc targyava valsz, ha lemesz. Mit akarsz megmenteni? Hogy megcsalt es letiltott? Mi lenne neked ennel egyertelmubb? Ha ele alsz es megpofoz hogy huzz innet? Van amikor nem lehet mentegetozni.
2019. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
89%
Miért keresnéd meg a csajt? Az a te szegénységi bizonyítványod lenne ha megtépsz egy kislányt. Tomika már százszor megcsalt hidd el
2019. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy követtem el hibákat, de azért nem kéne leidiótázni, nekem is vannak érzéseim...

És a csaj is mondhatott volna nemet, hisz tudta, hogy együtt vagyunk.

2019. ápr. 1. 20:34
 20/43 anonim ***** válasza:
94%

Aha... ha a nagyanyám villamos lett volna, én most csilingelnék.

Hol élsz mondd?

Üdv a valóságban!

2019. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!