Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogy lépnétek túl azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy lépnétek túl azon, hogy a szerelmednek akit annak hittél csak egy skalp voltál ( egy trófea) mert szűz voltál?

Figyelt kérdés
árva vagyok, apám meghalt egészen kiskoromban, sosem tudtam milyen apa szeret, vágytam rá, hogy szeressen valaki, akivel megismerkedtem első komoly volt, előtte három komolytalan volt, akikbe még csak szerelmes sem voltam, és elutasítást kaptak mind, de ők is ahogy belegondolok, csak a szex miatt akartak engem, mint szingli szüzet. Kihasznált és dobott miután megunt, és megkapta amit akart. Ti ezt hogy dolgoznátok fel lelkileg? És azóta is boldog, vígan éli az életét, jó munkahely, külföldi nyaralás, mintha semmi sem történt volna, egy szépfiú előkelő családból, aki mindent megtehet. Igazságtalan az élet úgy érzem.

2018. nov. 23. 09:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%
Az a vicc, hogy szinte nem ismerek olyan férfit, aki pont 1 lánynak vette volna el a szüzességét. Vagy csak olyanokat, aki nullának (de persze attól még szexelt az életben, csak szűz lánnyal soha), vagy olyat, aki akár 3-4-nek is. Pedig a nemek aránya durván egyenlő. Ez is azt mutatja, hogy a nők a top férfiakhoz vonzódnak és ha egy férfi sikeres, akkor az mindent vivően nagyon sikeres, a nők inkább szétdugatják és aztán elhagyatják magukat vele (aztán sírnak), minthogy véletlenül ne egy top csávóval legyenek együtt.
2018. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Bence_ ***** válasza:
76%

"Kihasznált és dobott miután megunt, és megkapta amit akart."

Te is azért voltál vele mert neked valami jó volt a kapcsolatban.

Kérj segítséget és valakivel dolgozd fel pl az apai szeretet hiányod.

Úgy senki se fog szeretni, az a hajó elment. Ha ezt keresed egy kapcsolatban akkor csak negatív vissza jelzéseket fogsz kapni, hiszen ezt képtelenség neked megadni.

2018. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Álljatok már le ezzel a top csávó fétissel, fiúk.


Milyen gusztustalan ember, számolgatja, hogy ki dugott szüzet. Talán olyanokkal szeretnénk először lefeküdni, akik nem pletyizik el a lihegő haveroknak, vagy nem listázzák, hogy szűz lányt dugtak.

2018. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Szergej55 ***** válasza:
79%
Talán legközelebb a fokozatosság lenne a legcélravezetőbb megoldás. Addig semmi szex ne legyen szerintem, amíg nem derül ki az illetőről, hogy mennyire megbízható. Ha valaki odadobja magát pár alkalom után, akkor sokszor jár így, mert nem is ismeri ki ennyi idő alatt a másik felet minimálisan sem.
2018. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%
óóó...szegény pára :)
2018. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
mintha magamat hallanám 19 évesen...
2018. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én mondjuk 1 lány szüzességét vettem el, azt hiszem bukik a TOP pasi elmélet. Igaz,hogy sportos,stilusos, viszonylag normalis anyagi helyzetű és intelligens vagyok, de 5 éve kapcsolatban vagyok és soha nem használtam ki egy nőt sem.

Előre látszik a férfiakon,hogy mit akarnak ahogy a nőkön is. Kérdező, ne aggódj. Senkit nem fog érdekelni,hogy ki vette el a szuzesseged. Ez nem hataroz meg téged! Fiatal vag, és naiv. Mint mindenki. 26/F

2018. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!