Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogy lépnétek túl azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy lépnétek túl azon, hogy a szerelmednek akit annak hittél csak egy skalp voltál ( egy trófea) mert szűz voltál?

Figyelt kérdés
árva vagyok, apám meghalt egészen kiskoromban, sosem tudtam milyen apa szeret, vágytam rá, hogy szeressen valaki, akivel megismerkedtem első komoly volt, előtte három komolytalan volt, akikbe még csak szerelmes sem voltam, és elutasítást kaptak mind, de ők is ahogy belegondolok, csak a szex miatt akartak engem, mint szingli szüzet. Kihasznált és dobott miután megunt, és megkapta amit akart. Ti ezt hogy dolgoznátok fel lelkileg? És azóta is boldog, vígan éli az életét, jó munkahely, külföldi nyaralás, mintha semmi sem történt volna, egy szépfiú előkelő családból, aki mindent megtehet. Igazságtalan az élet úgy érzem.

2018. nov. 23. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%

"És azóta is boldog, vígan éli az életét, jó munkahely, külföldi nyaralás, mintha semmi sem történt volna, egy szépfiú előkelő családból"


Már csak ezért sem sajnállak. Úgy látszik meg egy nő, akinek nem jó az átlagos pasi. Mert mindig mindenkinek olyan kell, aki a mai világban tűnik is valakinek.


Amúgy meg mit vársz, a mai férfiak 70%-a megy minimum csak szexre. Senki nem akar kapcsolatot, mert az ilyen nők mint te, lekoptatják, mert hát nem jó, nem kell, nem tudnám szeretni. Bla-bla-bla..

2018. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

"előtte három komolytalan volt, akikbe még csak szerelmes sem voltam, és elutasítást kaptak mind, de ők is ahogy belegondolok, csak a szex miatt akartak engem, mint szingli szüzet"


Ezt már csak te meséled be magadnak utólag. Volt 3 srác, akik nem volt olyan gazdagok, helyesek, mint az aki elvette a szüzességed, ezért nem is kellettek neked. Neked a gazdag szépfiú kellett. Valószínűleg már nem is te voltál az első, aki így elküldte őket ezek miatt. Szerinted annak a 3-nak hogy esik, amit te csináltál velük? Valószínűleg azt gondolják, ha eszükbe jutsz, hogy "nő, aki mindent megtehet. Igazságtalan az élet úgy érzem."


Te is okoztál már rosszat másoknak, szóval ne csinálj úgy, mintha tök ártatlan lennél.

2018. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
egy átlag embert elég sokan dobnak élete folyamán, és ő is dob pár embert. ez a világ rendje. én nem érzem úgy hogy bármi különleges történt volna az életedben ami ne történne meg kb egy átlag ember életében legalább egyszer vagy több soron.
2018. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Mit vagy úgy oda? Szeretted, akartál vele dugni. Megkaptad. Semmi nem tart örökké.

Azért, nagy valószinűséggel tudtad róla, hogy más lányokkal is ezt tette, teszi.

2018. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
az első két besavanyodott pasira meg ne hallgass XD
2018. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
"munkahely, külföldi nyaralás, mintha semmi sem történt volna, egy szépfiú előkelő családból, aki mindent megtehet." - elarulom, hogy pontosan ugyanilyen volt az egesz kapcsolatotok alatt es elott. Te azt valasztottad, hogy ezt ignoralod, aztan csodalkozol, hogy a sggfej sggfej maradt.
2018. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

"És azóta is boldog, vígan éli az életét"


Miert? Mit kellene tennie? Sirni egy sarokban?


Hagyd abba az onsajnalatot es szedd ossze magad.

2018. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

"Külföldi nyaralás" - hát bakker, tényleg nagy jómód kell ahhoz, hogy valaki ezt megtehesse. xD (Ezt néhány válaszolónak írom.)

Vége az offnak.

Kedves kérdező, a kihasználás sajnos sok emberi kapcsolatban előfordul. Sajnálom, hogy ilyen volt az első kapcsolatod, tudom, hogy ez sok esetben meghatározó. De attól, hogy egyszer így jártál, még nem biztos, hogy ezután is így fogsz. Gondolj erre. Sőt, ha találsz egy másik férfit, aki majd szeretni fog, eszedbe sem fog jutni ez az ember.

Talán azon érdemes elgondolkodnod, hogy te mit ronthattál el, mert lehet, hogy a te viselkedésed is közrejátszott, hogy elhagyott (pl. féltékenykedés, csimpaszkodás). És máskor próbáld meg kerülni azt a fajta viselkedést.

Másik gondolat, hogy egyetlen előnyödnek a szüzességet írtad, elég nagy baj, ha csak ennyi értéket érzel magadban. Próbáld meg felfedezni az egyéb erősségeidet.

De fel a fejjel, mindenkit érnek hatalmas pofonok az életben, üdv. a felnőttkorban. :)) de biztosan lesz ez még jobb is, csak ne zárkózz be.

2018. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Komolyan a nők mit várnak, amikor (pénzre, külsőre, akár férfiasságra) top pasikkal dugnak úgy, hogy közben ők maguk nem top csajok? Hogy majd ők befogják őket és onnantól kezdve csak az övék lesz? Egy ilyen férfi aki sok nőt megkaphat, hülye lenne leállni egy mellett.
2018. nov. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Az élet nem igazságtalan, te voltál szeretethiányos és ezzel visszaélt valaki.

Sajnos sok lány veszíti el így a szüzességét. Úgy érzed nem szeret senki, végre valaki szeret (ha csak a dugás erejéig is tart az a szeretet) aztán jön a pofára esés.


Sajnálom, legközelebb majd körültekintőbb leszel. Visszacsinálni már nem lehet.

2018. nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!