Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól teszem, hogy nem mondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy nem mondom el a megcsalásaimat ha nem derültek ki?

Figyelt kérdés
15 éve házasok vagyunk. Volt egy erősebb mélypont benne amikor 2 évig volt szeretőm, meg eközben 3db egyalkalmas szexuális kalandom. Azóta eltelt 2 év megváltoztam,átértékeltem a helyzetet(a felségem is sokat fejlődött pozitív irányba)megbántam az egészet én is próbálok egyenes emberré válni. A gyermekvállalást tervezzük és bizonytalan vagyok ez miatt. Egy jóbarátom aztmondta jobban teszem ha nem mondom el neki,így neki is megmarad az önbecsülése,én is tanultam az egészből,az a lényeg,hogy pozitív irányba változtam,jobb ember lettem,csak a jövőbe ne csináljak semmit titokban,legyek őszinte mindig.
2018. okt. 30. 14:07
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
34%
Ezen en is atestem, evekig ugyanaz a szereto de mellette volt 2 egyejes a kulonbseg annyi h bennem fel sem merul h elmondjam, teljesen felesleges. A hazassagunk boldog, az egy mas idoszaka volt az eletemnek, es ezt a titkot a sirba viszem magammal.
2018. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
0%
🤮
2018. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
64%

Nem zavar, hogy a feleséged nem téged szeret, hanem azt a férfit, amilyennek hisz téged? A hazugságaid, megcsalásaid fényében mindjárt másként tekintene rád. Amíg együtt vagytok, meg akarod magadat játszani, egy olyan férfi képét mutatni neki, aki még csak a közelében sincs annak az embernek, akivel ő gyereket akarna vállalni?

Azt írtad, hogy próbálsz egyenes emberré válni, annak pedig nem az a módja, hogy ezentúl örökké hazudni akarsz neki. Ha tényleg komolyan gondolod, hogy szeretnéd, hogy működjön ez köztetek, akkor tiszteld, szeresd annyira, hogy megadod neki a lehetőséget, hogy eldönthesse, akar-e azok után veled lenni, hogy többször megcsaltad.

2018. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
74%

hüha apàm!

2 eve nem csaltad meg a feleséged

Büszke lehetsz magadra!!

Te sem fönyeremeny!

Es most akartok babat???

Tudod mennyire nehez lesz??

Az elsö dolgod az lesz h megcsald a parod

minden egyes nehez idöszakban

Egy tanacsom van

Ne akarj töle gyereket

A gyereked banna meg kesöbb a te hibadat

a te gyàvasàgodat

2018. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
43%

Várjatok csak🙂

Mikor a kerdezö a legboldogabb lesz

akkor éri a legnagyobb pofon

ez mindig igy van🙂

Netan kiderül a te feleseged mar 5eve kur a legjobb haberoddal

vagy a szomszeddal🙂

En tudtam h csalt az exferjem

4 evet igy eltünk le,ö azt hitte egy hülye naiv liba vagyok😀

Dehogy dragam

Ott döftem hatba ahol tudtam

es ha jött a lehetöseg kiprobaltam massal is a szexet

masfel ev utan esett le h van vkije

Tudom tölem is szemet dolog

de megérte🙂Làtni a fejèt mikor megtudta😁

Persze neki allt feljebb

Neki szabadott tudjatok,nekem màr nem🙂

Igy vàltunk el,en azert mondtam el mert le akartam zarni a hazassagot

En azota boldog vagyok

exferjem szeretöje aki bnöve lepett at utanam jol megcsalta


En a helyedben elmomdanam

Tiszta lappal kezdenem

2018. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
37%
Nem mondja mert nincs benne annyi gerinc. Okádék a kérdező
2018. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
26%

#38


"Ha nem kefél félre, akkor nincs is miért felelősséget vállalni, ugyebár..."

Te használod is a fejed, vagy csak dísznek van? :D Kapcsolatban vagyok = konkrétan ebben a formában ki nem mondott ígéretet tettem a páromnak arra, hogy nem csalom meg, és ehhez tartom magam.

Def.: "A felelősség helytállási kötelezettség mindazért, amit teszünk, vagy elmulasztunk." Ha monogám párkapcsolatban vagyok, akkor úgy állok benne helyt, hogy részemről monogám marad a párkapcsolat.


"...ti tanácsok helyett..."

Leírtam egy korábbi kommentben, hogy mit tanácsolok a kérdezőnek. Innentől nem értem a problémát. Az nem az én hibám, ha valaki belém áll. :D


"Iszonyatosan naiv az, aki azt képzeli, hogy bármit is megold, bármi jó sülhet ki a vallomásból."

??

A nő megtudja, hogy egy patkánnyal él együtt, kap lehetőséget rá, hogy ha ez neki nem jó, akkor szakítson, és normális párt találjon, aki megfelelő partner a gyermekvállaláshoz. Ez miért is nem jó?


"Valójában ez az igazi felelőtlenség, a másikra való tekintet teljes hiánya. Ahol a másikra tolod az egészet, hogy aztán kezdjen ő vele valamit, amit akar, nyomassza onnantól őt ami addig téged. Ez a totális felelősséghárítás, és aki ezt teszi a párjával, az valami végtelenül gyenge, jellemtelen ember."

:DDDDDDDD

Aha, szóval nem az a gyenge, aki félrekefél, hazudozik az állítólagos szerelmének, hanem az, aki vállalja, amit tett.


Mesélj még, vicces ember vagy :D


Szerinted amúgy komolyan jó ötlet gyermeket vállalni egy olyan embernek, aki még a saját maga által, önként választott társát is elárulja, semmibe veszi, becsülete nincs, hazudik a családjának, a saját érdekeit nézi akkor is, ha tisztában van vele, hogy másnak ezzel fájdalmat okozhat, problémamegoldó készsége nincs, és a farkával gondolkozik? Mi rossz történhet, végülis...

2018. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
38%
az agyhalál után is van élet. mindig bebizonyosul
2018. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
61%

En mint feleseg nem szeretnem tudni utolag

Vidd a sirba a titkodat ragja a te lelked

2018. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
67%
Ha elmondod, akkor vege mindennek. Te tudsz ezzel a titokkal elni? Biztos vagy benne, hogy nem tudja meg mastol valahogyan? Hogy sohsem derul ki? Ha igen, akkor ne mondd el. Persze azert nem szivesen lennek e feleseged helyeben :)
2018. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!