Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól teszem, hogy nem mondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy nem mondom el a megcsalásaimat ha nem derültek ki?

Figyelt kérdés
15 éve házasok vagyunk. Volt egy erősebb mélypont benne amikor 2 évig volt szeretőm, meg eközben 3db egyalkalmas szexuális kalandom. Azóta eltelt 2 év megváltoztam,átértékeltem a helyzetet(a felségem is sokat fejlődött pozitív irányba)megbántam az egészet én is próbálok egyenes emberré válni. A gyermekvállalást tervezzük és bizonytalan vagyok ez miatt. Egy jóbarátom aztmondta jobban teszem ha nem mondom el neki,így neki is megmarad az önbecsülése,én is tanultam az egészből,az a lényeg,hogy pozitív irányba változtam,jobb ember lettem,csak a jövőbe ne csináljak semmit titokban,legyek őszinte mindig.
2018. okt. 30. 14:07
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
67%
Megmondom neked őszintén hogy a helyzetet a feleséged szempontjából néztem és én tudni szeretném ha ilyesmi történik velem. Az erkölcsi nézeteim szerint nálam nem férne bele egy ilyen kapcsolat és ha később derülne ki ( megvan rá az esély) akkor még nagyobb fájdalom lenne rám nézve, Valamint óriási csalódás pláne ha még gyerek is van akkor még szabadulni se tudok olyan könnyen ettől az egész helyzettől, mint most, ha akar úgy dönthet, hogy új életet kezd, valaki mással.
2018. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
20%
17 reméljük őt is csaljak 5pasival minimum egyszerre!! A felesége úgysem fog elválni ,a legtöbb nő érzelmileg analfabéta...
2018. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
20%

18: Te vagy nagyon gyermeteg és kifejezetten gyenge, amikor a saját életed feletti rendelkezés helyett ilyen magasztos, "felsőbb" intézményektől várnál ítéletet. Akinek van egy kis élettapasztalata, pontosan tudja, hogy egy ilyen vallomással csak rosszul lehet kijönni, óriási sebeket okozva a másiknak. És itt még az a jobbik eset, ha szakításra kerül a sor. Ez lenne a nagy felelősségvállalás? Ugyan.

Az viselkedik érett, felelősségteljes módon, aki mindezt végiggondolja, és ezek után mindent megtesz a kapcsolatért. Nem "apucitól/anyucitól" kell várni a feloldozást, hanem minden magunktól telhetőt megtenni, hogy jóvá tegyük a hibánkat.

2018. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
75%

#23

Nem, a felelősségvállalás ott kezdődik, hogy nem kefélek félre.

Ha valami módon mégis megtörtént, akkor megadom a társamnak a lehetőséget, hogy eldöntse, akar-e egy féreggel tovább élni, és gyereket vállalni.

Mindazonáltal ismétlem, annak, aki gyerek agyilag, nem tud problémákat kezelni, és szrba se veszi a hozzátartozóit, annak nem kellene gyereket vállalnia.

Aki elég fszagyerek ahhoz, hogy félrekeféljen, az legyen elég fszagyerek ahhoz is, hogy vállalja. De valamiért mindig csak addig tart a bátorság, amíg hemperegni kell valakivel, utána már fület-farkat behúzva lapítanak otthon az ilyenek, akkor már nem olyan bátrak. :)

2018. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
60%

#23


Azt sehogyan nem lehet jóvátenni, hogy több nővel éveken keresztül csalta a feleségét, és azzal a szájjal csókolta, azzal a farokkal dugta, amivel ezt a háremet is.Gusztustalan lény az ilyen.

És nem tiniként írtam a véleményem.Jó pár év házasság után váltam el pont Ugyanilyen szitu miatt a férjemtől.Se bízni, se hozzáérni nem volt már gusztusom hozzá Ennyi Számomra undorító nő után.A kérdező felesége is megérdemli az igazságot.Minden joga megvan hozzá, Mielőtt bevállal egy ilyen hűtlen fasszal egy gyereket teljesen feleslegesen.

2018. okt. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
53%
Ja, és nem hiszek a "megváltoztam" c. hazugságban.Ezt már rengetegen elsütötték, aztán mégis visszaestek.Ezeknek egész életükben mindig lesz valami kifogás arra, hogy most éppen mért keféljenek félre.Valamennyi időre a kérdező is megváltozhat, mondjuk a terhesség kezdetéig, de amint a felesége esetleges libidócsökkenés miatt nem fogja kívánni, megértés, türelem helyett azonnal félredug, mert az neki bizony jár.És még mi lesz majd a gyerek megszületése után....
2018. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Én legalább megpróbálom a változást és 3 év óta tiszta vagyok és jól érzem magam. És nem vagyok büszke a tettemre,sok kollégámmal ellentétban aki ezekkel dicsekedtek(én csak 1 gyermekkori barátomnak mondtam,utólag tanácsot kérve). Nyugodtan fikázzatok,lepereg rólam, a legkevésbé sem érdekel,hogy más mit gondol rólam.
2018. okt. 30. 16:52
 28/51 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, én nem mondtam el soha a hűtlenségeim.

13 év alatt volt egy pár,és soha nem derült ki egyik sem. Amiről nem tud az nem is fáj tartja a mondás. Ez legyen csak a te lelki tethed(büntetésed)

Én nő létemre nem szeretném tudni, ha meg csaltak.

2018. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem érdekel, hogy mások mit gondolnak, akkor minek írtál ki kérdést a helyzetedről? :D
2018. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
65%
Meg változtál, persze... Aztán majd megint lesz egy gyerekét egyedül nevelő anya, mert újfent rádjön a kangörcs. Dehogy értékelted te át... Jön egy nagyobb csöcs és nekem már áll a farkad...
2018. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!