Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól teszem, hogy nem mondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy nem mondom el a megcsalásaimat ha nem derültek ki?

Figyelt kérdés
15 éve házasok vagyunk. Volt egy erősebb mélypont benne amikor 2 évig volt szeretőm, meg eközben 3db egyalkalmas szexuális kalandom. Azóta eltelt 2 év megváltoztam,átértékeltem a helyzetet(a felségem is sokat fejlődött pozitív irányba)megbántam az egészet én is próbálok egyenes emberré válni. A gyermekvállalást tervezzük és bizonytalan vagyok ez miatt. Egy jóbarátom aztmondta jobban teszem ha nem mondom el neki,így neki is megmarad az önbecsülése,én is tanultam az egészből,az a lényeg,hogy pozitív irányba változtam,jobb ember lettem,csak a jövőbe ne csináljak semmit titokban,legyek őszinte mindig.
2018. okt. 30. 14:07
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
31%

Ó basszus 29-es... Megelőztél. :)


Na kérdező, ilyen egy igazi gyerek, mint amilyen te vagy, nem azok, akik erkölcsösek és elítélik a hazugságot és a gerinctelenséget.

2018. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
49%

Nehéz kérdés.. Te ismered a párodat.


Én nem fogom azt tanácsolni, hogy ne mondd el neki, mégpedig azért nem, mert én igenis szeretném tudni, ha ilyen helyzetbe kerülnék! De van itt olyan, akit megcsaltak és támogatja hogy hallgass. (Most ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor azt is leírom, hogy lehet nem véletlen van megcsalt szerepben, aki ilyen gondolkozással bír. Lehet lepontozni ha ez neked fáj, de véleményt kértek. Én pl tudni szeretném és nem félnék, hogy idővel találnék mást, magyarul nincs a béka segge alatt az önbizalmam. Zárójel vége)


A kérdés inkább az, hogy miért most jött rád a nagy lelkifurdalás? Értem, hogy most itt a gyerek téma. De eddig is házasok voltatok és -elviekben- elkötelezettek.


Mert lehet most csak azért fosol, mert nyilván nem véletlenül qrtál folyamat félre 2 évig, hanem mert nem volt jó a házasságod, és most kénytelen vagy szembenézni mégis vele. Akkor nem ment, ezért választottad a háta mögött a megcsalást.

De most itt a gyerek, ami még egy szint, és neked tudnod kell, hogy akarod-e és képes leszel-e vele maradni újabb 15 évet legalább vagy nem.


Nos, ezt neked kell eldöntened. Az meg hogy elmondod-e, majd eldönti a lelkiismereted, helyettünk.

2018. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
61%

"Ez legyen csak a te lelki tethed(büntetésed)" Szóval te mazochista vagy? Azzal bünteted magad, hogy másokkal kefélsz? Te szegény! :D

Egyébként mi lesz a következő mélypontnál? Keresel egy újabb szeretőt, amíg kikecmeregtek a mélypontból?

2018. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az a nő,aki nem érzi hogy 2 éven keresztül csalják agyba-főbe hosszú kapcsolatban,defektes.Aki érzi hogy agyba-főbe csalják hosszú időn keresztül,de egy árva mukkot se szól,szintén defektes.Tehát édes mindegy mit csinálsz,mert egy totál defektes nővel vagy együtt.
2018. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
38%

Tudod a megpróbálom és a tényleg megváltoztál között jó nagy különbség van.3 év?Lóf.asz,semmi.Majd a halálos ágyadon elhihető lesz, ha addig tudsz a fa.szodnak parancsolni.Ez kizárt.A véredben van a más pinák után való rohangászás.Tagadhatod, elnyomhatod x ideig, de a jellemed adott dolog, és az sz.ar a végtelenségig.

Egyébként én is lesz.arom a te problémádat.Csak azért válaszoltam, hogy ne érezd magad Ennyire beképzelten, egyáltalán nincs mire annak lenned.Szerencsétlen leendő gyereked.....ilyen apát az ellenségemnek sem kívántam soha.Inkább ne szaporodnál, azzal tennéd a legjobbat a világgal.Már így is túl sok van a fajtádból.

2018. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
70%

# 34/


Ha nem is defektes, lehet, hogy csak épp ugyanannyira xarta le a kapcsolatot, mint a férje.. ;) Magyarán nyilván ketten vannak egy kapcsolatban, és a 2 ember távolodik el egymástól. 2 évelég hosszú idő...


Ezt is akartam írni én is amúgy, de inkább már kihagytam. 32-es voltam.

2018. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
53%
Ne légy benne biztos, hogy nem tudja...
2018. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
19%

24: "Nem, a felelősségvállalás ott kezdődik, hogy nem kefélek félre."


Te olvasod is, amit leírsz? Ha nem kefél félre, akkor nincs is miért felelősséget vállalni, ugyebár... De ez megtörtént, most kéne okosnak lenni, de ti tanácsok helyett csak a bennetek munkálkodó törzsi gyűlöletet szítjátok. Dehogy az igazságosság, meg a morál munkál bennetek, azzal pusztán csak takaróztok.

Iszonyatosan naiv az, aki azt képzeli, hogy bármit is megold, bármi jó sülhet ki a vallomásból. Valójában ez az igazi felelőtlenség, a másikra való tekintet teljes hiánya. Ahol a másikra tolod az egészet, hogy aztán kezdjen ő vele valamit, amit akar, nyomassza onnantól őt ami addig téged. Ez a totális felelősséghárítás, és aki ezt teszi a párjával, az valami végtelenül gyenge, jellemtelen ember.

2018. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
22%

"Na kérdező, ilyen egy igazi gyerek, mint amilyen te vagy, nem azok, akik erkölcsösek és elítélik a hazugságot és a gerinctelenséget."


Ti nem erkölcsösek vagytok, hanem egy vérszemet kapott csürhe. Ha a középkorban élnénk, már rég köveznétek.

2018. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
61%
Hányni tudnék az ilyen férfiaktól ,mint te kérdező...!! 🤮🤮🤮🤮
2018. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!